دخترانه
مجله سلامت!

قیمت لیزر موهای زائد

 

لیزر چیست؟

لیزر مخفف تقویت نور توسط انتشار تحریک شده تابش است. در واقع لیزر با تولید جریان متمرکز و نفوذ امواج ضربانی قوی نور روشن است که می تواند کنترل و هدایت استراتژیک بر پوست کار می کند.. لیزر به معنای واقعی کلمه حذف چین و جروک عمیق و زخم از سطح پوست و نفوذ عمیق تر به بافت پوست مجدد و تحریک در روند کلاژن و الاستین الیاف است.اگر با اصلاح یا اپیلاسیون موهای زائد را حذف می کنید لیزر مو ممکن است یک گزینه مناسب باشد .  برداشتن مو با لیزر اغلب یکی از روش های زیبایی انجام شده در ایالات متحده است این پرتوهای نور به فولیکول های مو بسیار متمرکز می شوند . رنگدانه در فولیکول نور را جذب می کند. که مو را از بین میبرد.

مزایای لیزر مو شامل:

دقت لیزر : قادر است که موهای تیره و درشت را هدف قرار دهد .

سرعت.: هر پالس لیزر از یک ثانیه طول می کشد و در همان زمان موها از بین می روند. لیزر قادر به درمان منطقه حدود اندازه یک چهارم هر ثانیه است. مناطق کوچک مانند لب بالا را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد و مناطق بزرگ مانند پشت و یا پاها به یک ساعت طول می کشد.

قابل پیش بینی بودن.: بسیاری از بیماران ریزش مو به طور متوسط سه تا هفت جلسه نیاز داشته اند.

نحوه آماده شدن برای لیزر مو

لیزر مو بیش تر برای برداشتن موهای زائد است. این یک روش پزشکی است که به  آموزش نیاز دارد و حامل خطرات بالقوه است. قبل از لیزر کردن موهایتان کاملا اعتبار پزشک و یا تکنسین را بررسی کنید.اگر شما در حال برنامه ریزی  لیزر موهای زائد هستید اپیلاسیون و الکترولیز را برای شش هفته قبل از درمان باید محدود کنید. که لیزر ریشه های موها را  به طور موقت و یا دائمی برمی دارد. شما همچنین باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب برای شش هفته قبل و بعد از درمان جلوگیری کنید.  قرار گرفتن در معرض خورشید باعث می شود تاثیر لیزر مو کمتر شود و به احتمال زیاد عوارض پس از درمان را زیاد می کند.

 در لیزر مو چه رخ می دهد

مو چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کمرنگ می شود . تجهیزات لیزری را با توجه به رنگ ضخامت و محل موها و همچنین رنگ پوست تنظیم می شوند.در معرض بودن  لیزر یا منبع نور مورد استفاده شما و تکنیسین به محافظ چشم مناسب نیاز دارید.  آن نیز برای محافظت از لایه بیرونی پوستتان با ژل سرد و یا دستگاه های خنک کننده ویژه لازم است. نور لیزر در پوست نفوذ می کند.بعد تکنسین پالس نور را به منطقه درمان می فرستد و منطقه برای چند دقیقه برا ی اطمینان از بهترین حالت مورد بررسی می شود.هنگامی که کار تمام شد بسته های یخ ،کرم های ضد التهابی و یا لوسیون با آب سرد برا ی کاهش ناراحتی  داده می شود. ممکن است برنامه درمان بعدی شما چهار تا شش هفته بعد باشد. تا زمانی که  رشد مو متوقف شود  شما باید درمان را ادامه دهید..

فواید وخطرات

برای یک یا دو روز بعد ناحیه تحت درمان پوست شما و احساستان بررسی خواهد شد. کمپرس سرد و مرطوب کننده ممکن است کمک کند. اگر صورتتان تحت درمان قرار گرفته روز بعد می توانید آرایش کنید مگر اینکه پوست شما تاول زده باشد.  استفاده از کرم های ضد آفتاب برای یک ماه برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقت در رنگ پوست موثر است. تاول نادر است اما به احتمال زیاد افرادی تیره تر هستند بیشتر مبتلا می شوند. سایر عوارض جانبی بالقوه تورم قرمزی و زخم است.  زخم دائم و یا تغییرات در پوست نادر است. شما همچنین باید از آفتاب برای شش روز قبل و بعد از درمان جلوگیری کنید. خورشید قرار گرفتن در معرض خورشید تاثیر لیزر مو را کمتر می سازد و احتمالا عوارض پس از درمان را زیاد می کند. برای یک یا دو روز بعد از لیزر کردن  ناحیه تحت درمان پوست شما و احساستان بررسی خواهد شد کمپرس سرد و مرطوب کننده ممکن است کمک کند. اگر صورتتان تحت درمان قرار گرفت می توانید روز بعد آرایش کنید مگر ینکه پوست شما تاول زده باشد. کرم های ضد آفتاب برای یک ماه بعد برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقت در رنگ پوست موثر است.

تاول نادر است اما به احتمال زیاد افراد تیره تر مبتلا می شوند. سایر عوارض جانبی بالقوه تورم قرمزی و زخم است. زخم دائم و یا تغییر در رنگ پوست نادر است.

قیمت لیزر موهای زائد

با توجه به انجمن آمریکایی از جراحان پلاستیک هزینه متوسط برای لیزر مو ۲۳۵ دلار در هر جلسه است. هزینه به طور گسترده ای متفاوت است بسته به عوامل است که عبارتند از:

اندازه ناحیه درمان و زمان مورد نیاز برای درمان

تعداد درمان های مورد نیاز

اینکه آیا یک دکتر و یا شخص دیگری این روش را انجام داده است.

برای بدست آوردن یک ایده بهتر از هزینه برای مورد خاص مشاوره کنید .

لیزر موهای زائد

 لیزر درمانی

درمان با دستگاههای ساطع نور و لیزر اغلب برای کسانی که علائم پیری دارند و برای عمل جراحی زیبایی آماده نیستند موثر است. این روش می تواند برای مشکلات متعددی از جمله چین و چروک و لکه های قهوه ای و رنگ پوست ناهموار و قرمزی استفاده شود. با کشف تفاوت بین این دستگاه ها  شما می توانید تعیین کنید کدام یک برای شما بهتر است!

مسائل مربوط به روش های اصلاحی زیبایی به اندازه کافی پیچیده هستند. اما زمانی که موضوع تبدیل به لیزر و نور شدید پالس (IPL) یا اشکال دیگری از آنچه شما پیدا خواهید کرد اطلاعات پیچیده فنی است که کشف کردن آن سخت است. ما اینجا برای کمک به شما حقایق را می گوییم  بنابراین شما می توانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

این موضوع که بیشتر پزشکان مشتاق به درمان با لیزر و نور هستند ادعاهای غیر واقعی و وعده های پیچیده است. پزشکان (معمولا متخصصین پوست) همانطور که در ادعا ساخته شده پس از آن پیدا کردن یک متخصص پوست مهم است که به روشنی جوانب مثبت و منفی لیزر به عنوان مصرف کنندگان می تواند بازگو کند.

لیزر و دستگاههای ساطع نور و اغلب برای کسانی که با علائم پیری برای عمل جراحی زیبایی آماده نیستند مناسب است. این روش می تواند برای مشکلات متعددی از جمله چین و چروک و لکه های قهوه ای و رنگ پوست ناهموار و قرمزی به کار رود. با کشف تفاوت بین این دستگاه می تواند تعیین کرد که کدامیک برای شما بهتر است!

نوع لیزر دستگاههای ساطع نور

بدون تردید لیزر و دستگاه های مختلف ساطع نور می توانند کاهش علائم پیری و کم رنگ پوست بر اثر تخریب  نور خورشید کاهش دهد. دانستن اصول اولیه روش درمان برای اتخاذ بهترین تصمیم برای نگرانی ها ضروری است.

مسائل مربوط به روش های اصلاحی زیبایی به اندازه کافی پیچیده هستند اما زمانی که موضوع  لیزر و پالس شدید نور یا اشکال دیگری از متداول شدن آنچه شما  پیدا خواهید کرد اطلاعات پیچیده فنی است که سخت درک می شوند. ما در اینجا به شما کمک میکنیم و بنابراین شما می توانید با دریافت حقایق آگاهانه تصمیم بگیرید.

این موضوع که پزشکان بیشتر مشتاق لیزر و درمان با نور هستند ادعاهای غیر واقعی و وعده های اشتباه است. پیدا کردن یک متخصص پوست است برای روشن شدن جوانب مثبت و منفی لیزر به عنوان مصرف کننده مهم است .

روش لیزر

درمان لایه های پایین تر پوست (درم) سطح پوست (پیدرم) آسیبی و دست نخورده را هدف قرار می دهند. لیزر  برای سطح و لایه های تحتانی پوست مجروح شده و یا سطح پوست است. لیزر می تواند انجام دهد آی پی ال و روش های مختلف متداول را که ارائه نتایج مشابه روش در نظر گرفته البته در شیوه ای آهسته تر و متداول را انجام دهد. سیستم های که شما انتخاب می کنید به نتایجی که دنبال آن هستید و خطر آن برای شما بستگی دارد.

 لیزر می تواند:

تفاوت قابل توجهی از نظر ظاهر بین چین و چروک های عمیق و چین و چروک های سطحی هست.

کمک قابل توجهی به محو شدن تغییرات رنگ پوست می کند.

پاک کردن  اثرات مخرب خورشید و جایگزین کردن پوست آسیب دیده با پوست سالم و جدید.

عوارض لیزر موهای زائد:

تورم

خونریزی پوسته پوسته شدن و قرمزی.

تحریک قابل توجه است که نیاز به زمان طولانی تر به درمان دارد.

تغییر دراز مدت رنگ پوست و زخم .

برای لیزر متداول شدن کیفیت تکینک های بعد از عمل در مهارت پزشک مهم است. پس از درمان با لیزر پوست باید مراقبت شود و باید تمیز شود. لایه فوقانی پوست نیاز به تمیز و به دقت تحت درمان قرار گرفتن دارد.

بیماران  توجه کنند که دستورالعمل مراقبت پس از عمل را دقیق عمل کنند زیرا تناقض و یا مراقبت های ناقص می تواند باعث عفونت ترمیم و افزاش تحریک شود.

نه تنها نتایج ظریف است اما درمان های متعددی برای نتیجه بیشتر مورد نیاز است. مزیت این روش برای حداقل از کار افتادگی آن است.

برخی از تغییرات رنگ پوست به خصوص در حذف لکه های قهوه ای سطحی.

بهبود و از بین بردن قرمزی و مویرگهای شکسته.

خطوط نازک و چین و چروک های کوچک را بهبود می بخشد.

تحریک تولید کلاژن( پس از درمان مکرر).

در زیر لیست  لیزر و ماشین آلات ساطع نور مناسب متداول

لیزر پالس : این یکی از قدیمی ترین انواع ماشین آلات موجود است.اگر چه لیزر نتایج پایدار و قابل توجهی ایجاد می کند می تواند باعث خطر آسیب پوست و پتانسیل بیشترهم بشود.پوست می تواند در یک تا دو هفته درمان و می تواند برای یک تا دو ماه بعد از آن سرخ شود. خطرات ناشی از زخم تغییر رنگ پوست و اگر چه این عوارض نادر است که پزشک با تجربه با این نوع روش بافت ناهموار باید نتیجه بگیرد.

اربیم: لیزر YAG: این لیزر بسیار کمتر تهاجمی است نسبت به لیزرپالس  و برای چین و چروک جزئی و یا سطح موثر در نظر گرفته می شود. اگر قدرت دستگاه افزایش  یابد با این حال چین و چروک عمیق تر نیز درمان می شود. یکی دیگر از گزینه متغیر پالس لیزرYAG که موارد دیگر فرکانس نور با پالس است که با حرارت پوست باعث فرسایش است که پوست را تقریبا به طور موثر با  درمان می کند اما با عوارض جانبی کمتر است.

در این روش کسری از صدها به هزاران حرارت میکروسکوپی (گرما)به پوست می تابد با هدف تحریک تولید کلاژن پوست نرم و صاف و محکم تر بودن ایجاد می کند. با دقت تاباندن نور در درمان پوست اطراف نیز موثر است بنابراین شما می توانید نتایج چشمگیر با کمتر کردن زمان و خطرناک عوارض جانبی( که رد مقایسه  با لیزر متداول ) دریافت کنید .اگر شما زخم سطحی آکنه دارید این روش با ارزش است. به انتخاب متخصص پوست و آنچه که ب طور کامل انتظار دارید مطمئن شوید و از آنچه قبل و بعد از لیزر نیاز دارید مطلع باشید. و البته هیچ یک از این درمان ها نتایج بزرگ را فراهم نخواهد کرد. شما باید برای استفاده از  محصولات مراقبت از پوست که شامل حفاظت از آفتاب روزانه است تلاش کنید!

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید