دخترانه
مجله سلامت!

کوچک کردن گونه های چاق صورت

کوچک کردن گونه های چاق صورت

معمولا نگاه کردن به بدن و بررسی جزئیات آن وسوسه انگیز است. در بیشتر مواقع نیز بر روی مناطقی که می خواهید تغییر دهید تمرکز می کنید. برای بسیاری این مناطق، صورت است و کاهش وزن آن بسیار مهم است.
هنگام صحبت در خصوص کاهش چربی های بیش از حد بدن، ژنتیک و نوع بدن نقش مهمی بازی می کنند. این چیزی نیست که بتوانید کنترل کنید. بنابراین، در نظر گرفتن رویکرد سلامت بدن، سلامتی و کاهش وزن موثرترین راه برای تغییر شکل صورت است.
پیاده سازی یک رویه تمرین صورت، کارآمدترین استفاده از زمان نیست. برای رسیدن به لاغری صورت که به دنبال آن هستید، سعی کنید سلامتی کلی بدن را در نظر بگیرید.
درست مثل اینکه نمی توانید جایی که بدن شما چربی تجمع می کند را انتخاب کنید، نمی توانید مناطقی که چربی از دست می دهد را انتخاب کنید. تمرینات استقامتی می تواند به افزایش چگالی عضالت در یک منطقه خاص کمک کند، اما کاهش چربی به تمرینات ورزشی کلی، رژیم غذایی و متابولیسم بدن شما وابستگی بیشتری دارد.
تغییرات شیوه زندگی به کاهش چربی صورت و خلاصی از گونه های چاق کمک می کند.
صبحانه را بزرگترین وعده غذایی کنید
یک عادت ساده و موثر برای کاهش وزن تبدیل صبحانه به بزرگترین وعده غذایی روز است. بعد از یک استراحت شبانه با ضربان قلب آرام و یک بدن آرام، شما در حال ذخیره و آمادگی برای روز هستید. اما، برای انجام این کار نیاز به سوخت دارید. این جا نقش یک صبحانه سالم و فراوان خودنمایی می کند
کاهش حجم وعده های غذایی با رسیدن به شب
سعی کنید یک صبحانه بزرگتر بخورید و حجم وعده های غذایی خود را با نزدیک شدن به شب کاهش دهید. برخی تحقیقات نشان می دهد که مصرف بیشتر کالری های شما در اوایل روز باعث کاهش وزن سریعتر می شود.
خوردن غذای مغذی با پروتئین، چربی و کربوهیدرات برای صبحانه یک روش مطمئن برای متوقف کردن سوخت و ساز بدن است. اگر می خواهید وزن کم کنید، این یک روش غیر قابل انکار است. هضم غذا به انرژی زیادی نیاز دارد و وعده های بزرگتر از کالری بیشتری نسبت به وعده های کوچکتر استفاده می کند. با این حال، گاهی اوقات خوراکی های کوچکتر و مکرر، به کاهش گرسنگی کمک می کنند. در هر صورت، خوردن صبحانه یک راه موثر برای افزایش جریان خون و حرکات سیستم گوارش است.

کوچک کردن گونه های چاق صورت
کمبود کالری ایجاد کنید
یک قاعده کلی برای کاهش وزن این است که باید کالری بیشتری نسبت به آنچه دریافت می کنید، مصرف کنید. این بدان معنی است که بدون کسری کاهش وزن نخواهید داشت.
نیازی نیست برای شمارش حجم کالری خیلی حساس باشید. به طور کلی چند عادت سالم می تواند به کاهش وزن کمک کند.
۱٫ تمرینات ورزشی شدید، یعنی ۴ تا ۵ بار ورزش در هفته.
۲٫ تغذیه خود را تحت کنترل نگه دارید. تنها تا زمانی که احساس سیری می کنید بخورید.
۳٫ در هر وعده غذایی چربی، کربوهیدرات ها و پروتئین داشته باشید.
۴٫ آگاهانه و به آرامی بخورید و از هر لقمه لذت ببرید.
۵٫ شب ها دیروقت غذا نخورید.
اساسا، مطمئن شوید که به طور مرتب ورزش می کنید و هوشمندانه غذا می خورید. یک برنامه شلوغ و استرس زا نداشته باشید. خوردن با استرس یکی از دلایل چاقی است. خوشبختانه، فعالیت روزانه می تواند باعث کاهش میل و نگرانی شما برای جلوگیری از چاقی شود.
قند را حذف کنید
مصرف بیش از حد قند می تواند سبب افزایش قند خون شما شود. همچنین باعث می شود لاغری برای بدنتان کاری سخت تر شود. افزایش مصرف پروتئین و مصرف چربی سالم و انتخاب کربوهیدرات های با کیفیت بالا که دارای فیبر بالا هستند، می تواند باعث افزایش رضایتمندی شما از غذا شود. این کار به تعادل اثر وعده های غذایی بر روی قند خون کمک می کند.
اطمینان حاصل کنید که کربوهیدرات های مصرفی شما از منابع گیاهی سالم مانند میوه یا دانه های تازه حاصل می شود. از موادغذایی زیر دور بمانید:
• شیرین کننده ها و قندهای تصفیه شده
• محصولات آرد سفید فراوری شده
•شربت ذرت با فروکتوز بالا
• شکر اضافه شده
اگر هنوز نوشابه می خورید آن را حذف کنید. به عنوان یک جایگزین، از چای سرد، قهوه یا چای سبز استفاده کنید.
به اندازه کافی بخوابید
هنگامی که به اندازه کافی نمی خوایبد، بدن به حالت وحشت می افتد. به عبارت ساده، بدن شما، با تمام پیچیدگی های آن، بدون استراحت مناسب نمی تواند به طور مطلوب عمل کند. بخشی از این حالت وحشت به این معنی است که بدن برای ذخیره انرژی چربی ذخیره می کند. این به این معنی است که اگر به خوبی نخوابید کاهش وزن سخت تر می شود.
مطالعات اخیر نشان می دهد که ارتباطی بین میزان خواب و افزایش وزن وجود دارد. به نظر می رسد خواب کمتر از پنج ساعت در شب، احتمال افزایش وزن را افزایش می دهد.
این شواهد تأیید می کند که برای شما اولویت بندی خواب مهم است. چند ساعت زودتر خوابیدن به کاهش وزن و افزایش انرژی کلی کمک می کند. همچنین چهره شما میزان خواب شما را نشان می دهد. به عبارت دیگر، اگر به قدر کافی نخوابید چشم ها پف کرده و دایره های سیاهی در اطراف چشم دیده می شود و گونه نیز پف می کند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید