خانه / دانستنی ها / وسائلی که یک زن باید در کیف خود داشته باشد

وسائلی که یک زن باید در کیف خود داشته باشد

وسائلی که یک زن باید در کیف خود داشته باشد

کیف دستی فقط وسیله ای برای مد نیست، بلکه وسیله ای است که می توان در آن ضروریات و ملزومات روزانه را حمل کرد. بنابراین، علاوه بر کیف پول، خانم ها باید چه چیز دیگری را در کیف دستی خود قرار دهند؟
در اینجا چیزهایی که خانم باید در کیف دستی داشته باشد با دلیل ذکر شده است.
کرم دست
کرم دست زمانی مفید است که متوجه خشکی پوست می شوید و یا پس از شستن دست ها به درد می خورد. حس خوبی نیست وقتی با کسی دست می دهید و دستتان خشک است. علاوه بر نقش مرطوب کنندگی، کرم باعث نرم شدن کف دست می شود. توجه کرده اید مردها معمولا پس از دست دادن 2 ثانیه دیگر دست شما را نگه می دارند؟ این مسئله به خاطر نرمی کف دست شما است.

وسائلی که یک زن باید در کیف خود داشته باشد
برق لب
معمولا قبل از بیرون رفتن رژ لب و برق لب استفاده می کنید؛ احتمالا یک فنجان قهوه یا تنقلات در محل کار می خورید. همه این ها باعث کم رنگ شدن رژ لب یا پاک شدن آن می شود، برق لب برای حفظ نور در محل ضروری است و باعث می شود لب ها ترک خورده به نظر نرسند.
ضدعفونی کننده دست
از باز کردن درهای اتومبیل تا دست زدن به میزها، یا حتی انتقال پرونده ها در دفتر کار و مبادله پول، به طور نامحدود با میکروب ها در تماس هستیم. ضدعفونی کننده دست برای بهداشت شخصی شما لازم است؛ شاید تعجب می کنید اما بیشتر افراد بعد از توالت دستشان را نمی شویند. بنابراین برای ایمنی خود، لطفا یک ضد عفونی کننده در کیف خود قرار دهید.
کاغذ یا پودر چربی گیر:
اگر صورت پر چربی دارید استفاده از چنین مواردی بسیار عالی خواهد بود. استفاده از پودر یا پد چربی گیر به شما کمک می کند صورت خود را در طول روز در بهترین حالت نگه دارید.

تامپون / پد بهداشتی
این قلم یکی از مهمترین اقلامی است که در کیف می تواند شما را از شرم آورترین لحظه زندگی نجات دهد. حتما همیشه در کیف نوار بهداشتی داشته باشید.
مسکن
داشتن مسکن در کیف ضروری است، زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی به آن نیاز پیدا می کنید. ممکن است پس از یک روز استرس زا سردرد شوید یا انقباضات پریودی باعث درد شود.
نخ دندان
بعد از هر غذا نخ دندان کنید. هیچ گاه از خلال دندان استفاده نکنید زیرا به دندان آسیب می رساند.
دستمال کاغذی
دستمال کاغذی بسیاری از مشکلات شما را در روز حل می کند. دستمال کاغذی نه تنها برای تمیز کردن دست و بینی استفاده می شود بلکه در مواقع دیگر نیز کاربرد دارد. گاهی در یک محیط عمومی دستمال ندارند در این صورت چه کاری انجام می دهید؟

کیف زنانه
عطر کوچک
عطری که در منزل اسپری می کنید به اندازه کافی نیست، زیرا در طول روز بدن شما عرق می کند. حتی اگر صبح از دئودورانت استفاده می کنید، لطفا عطر کوچک خود را در هنگام خروج از منزل به همراه ببرید.
اسپری فلفل
دخترها، باید مراقب خود باشند! اسپری فلفل به شما کمک می کند از دست مهاجمان، دزدها و یا روانپریشانی که تلاش می کنند به شما آسیب برسانند نجات پیدا کنید.
خودکار
بله، شما گوشی هوشمند دارید و هر زمان بخواهید می توانید هر چیزی را بنویسید اما خودکار هنوز لازم است. ممکن است لازم باشد یک پیام را برای کسی که شماره آن در فهرست تماس شما نیست، بنویسید، یا یک چک بنویسید، یک فرم پر کنید و یا آدرس بنویسید. بنابراین حتما یک خودکار همراه داشته باشید.
حتی با وجود چیزهای گفته شده، چیزهای مهم تر دیگری وجود دارد که باید در کیف وجود داشته باشد اما این موارد بسیار ضروری هستند. حتی اگر با کیف دستی کوچک بیرون می روید، اندازه کوچکی از این موارد را پیدا کنید و در کیف خود قرار دهید.

درباره ی دكتر مشاوره

مطلب پیشنهادی

فیبروم رحمی

فیبروم رحمی:انواع-علائم-درمان گیاهی وسنتی فیبروم

فیبروم رحمی:فیبروم های رحم در رحم شما رشد می کنند. تقریبا80 درصد از زنان آمریکایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


جهت تماس کلیک کنید