دخترانه
مجله سلامت!

دوختن پرده بکارت:دارو،لیزر واقعی ست؟۲۰۱۹

دوختن پرده بکارت :از زمان های قدیم، بکارت و از دست دادن آن، به دلایل مختلفی بسته به فرهنگ و مذهب، بسیار مهم شناخته می شده است. بکارت اغلب به عنوان یکی از ویژگی های کودکان دختر و زنان مجرد شناخته شده است، و از دست دادن آن قبل از ازدواج اغلب به شخصیت غیر مطلوب فرد مربوط است. اما تعریف دقیق بکارت چه می باشد؟ گفته می شود یک زن وقتی باکره است که هرگز مقاربت جنسی را تجربه نکرده باشد، اما مطالعات بیان می کند که تعریف مقاربت جنسی امروزه بسیار متغیر است.

دوختن پرده بکارت:دارو،لیزر واقعی ست؟

تنها نوع مقاربت که همه افراد آن را به عنوان یک مقاربت جنسی می پذیرند، رابطه از طریق واژن است. از سوی دیگر، مصاحبه با جوانان نشان داده است که بسیاری از آن ها رابطه جنسی مقعدی به عنوان “سکس” دارند، و این مقدار برای رابطه جنسی دهانی، کمتر از پنجاه در صد است.

امروزه، عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی افراد را قادر می سازد که به طور کامل از نظر ظاهری تغییر پیدا کنند، بنابراین در حال حاضر برای بازگرداندن پرده بکارت از آن استفاده می شود. این عمل به خودی خود بسیار ساده است و حدود نیم ساعت طول می کشد و فرصت خوبی برای زنانی است که به طور تصادفی بکارت خود را قبل از اولین مقاربت و یا حتی به دلیل تجاوز از دست داده اند، و همچنین برای افرادی که موضوع داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره قبل از ازدواج برای آن ها بسیار مهم است.

ترمیم پرده بکارت در زنانی که بکارت خود را در اثر رابطه جنسی واژینال طبیعی از دست داده اند ممکن است فریب کارانه تلقی شود و داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره به عنوان یک تایید قابل اعتماد درباره بکارت، معنی خود را از دست داده باشد. با این وجود، هر زنی این حق انتخاب را دارد که آیا او می خواهد به انجام این روش بدون توجه به علت آن اقدام کند یا خیر، به طوری که امروز، شما حتی می توانید زنانی را پیدا کنید که با وجود زایمان دارای پرده بکارت سالم هستند.

دوختن پرده بکارت

چه مقدار زمان برای بهبود بعد از  عمل دوختن بکارت لازم است؟

پرده بکارت ممکن است به دلایل مختلف به غیر از داشتن روابط جنسی آسیب ببیند از جمله آنها میتوان به قرار دادن تامپون و انجام ورزشهای سنگین اشاره کرد تحت این شرایط بسیاری از زنان ممکن است بخواهند تا پرده بکارت خود را ترمیم کنند که این کار از طریق جراحی پرده بکارت انجام میشود. تا چه مدت بعد از جراحی ترمیم پرده بکارت شما نمیتوانید روابط جنسی داشته باشید؟

شما بعد از عمل ترمیم بکارت  حداقل تا ۶ هفته نمیتوانید روابط جنسی داشته باشید و فعالیت جنسی بالافاصله بعد از جراحی ممکن است درد حاصل از آن را تشدید نماید.

امروزه دختران  بسیاری به دنبال انجام عمل هیمنوپلاستی یا عمل ترمیم بکارت  هستند که نوعی بازسازی پرده بکارت به دلایل مختلف است. هیمنوپلاستی عملی‌ست که در آن پرده بکارت با جراحی ترمیم میشود. پرده بکارت غشایی‌ست که بخشی از حفره دهانه رحم را میپوشاند در بسیاری از مذاهب و فرهنگها پرده بکارت دست‌خورده و یا پاره نشده عموما به عنوان اثبات بکارت در نظر گرفته میشود.

عمل ترمیم بکارت  : پرده بکارت ممکن است به دلایل مختلف به غیر از روابط جنسی مانند قرار دادن تامپون و یا ورزش شدید آسیب ببیند به همین خاطر بسیاری از زنان به دنبال ترمیم این پرده هستند که میتواند از طریق یک عمل جراحی انجام شود

دوختن پرده بکارت

دوختن بکارت می تواند توسط چندین عمل جراحی از جمله هایمنوپلاستی ، ترمیم پرده بکارت یا ترمیم حلقه پرده بکارت انجام شود. به این ترتیب پرده بکارت را می توان ترمیم کرده و زن دارای بکارت تازه شود.

زنانی که می خواهند تحت عمل ترمیم پرده بکارت قرار گیرند، گاهی اوقات خجالت زده هستند اما آنها در نهایت این مشکل را با جراحان مطرح کرده و نهایتا بدون داشتن گزینه های دیگر تصمیم به ترمیم از طریق جراحی می گیرید.

یک ترمیم ساده به راحتی می تواند با بستن پارگی از طریق بقایای پرده بکارت انجام شود. این روش را می توان در بیمارانی که دارای بقایای پرده بکارت هستند انجام داد و پرده بکارت در طول روند بهبود رشد خواهد کرد. پس از جراحی ترمیمی، زن ممکن است سفت شدن دیوار واژن را تجربه کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این ترمیم ساده باید حداقل هفت روز قبل از عروسی انجام شود.

آلوپلنت ها ماده های زیستی هستند که برای پیوند استفاده می شود و از آن ها می توان در ترمیم پرده بکارت استفاده کرد. این ترمیم موقتی است و در بسیاری از فرهنگ ها قبل از ازدواج انجام می شود. بازسازی پرده بکارت در زنانی با بقایای ناکافی از پرده بکارت انجام می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام شده و بخیه ها قابل حل هستند. اساسا، تمام بیماران از نتایج راضی می باشند و هیچ خطر یا عوارض شدیدی در ارتباط با جراحی وجود ندارد.دوختن پرده بکارت شامل ترمیم و بازسازی پرده بکارت و یا یک غشای نازک و ارتجاعی است که به طور معمول بخشی از دهانه واژن را پوشش می دهد.

یک خانم ممکن است به دلایل متفاوتی قصد داشته باشد تا عمل هیمنوپلاستی را انجام دهد. برخی از این دلایل عبارتند از:

دلایل فرهنگی و یا مذهبی: در برخی از فرهنگها داشتن پرده بکارت دست‌نخورده و پاره نشده بسیار مهم است زیرا پاکدامنی یک زن را اثبات میکند پرده بکارت زن ممکن است در طی روابط جنسی و یا به دلایل دیگر آسیب ببیند یک خانم ممکن است بخواهد با انجام عمل ترمیم بکارت  پاکدامنی و بکارت خود را به اثبات برساند.

بهبود روانی: پرده بکارت زن ممکن اس در طی تجاوز و یا حمله جنسی آسیب ببیند و به این دلیل او میتواند عمل ترمیم پرده بکارت را داشته باشد تا بتواند هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ فیزیکی از این سوءاستفاده درمان یابد.

آسیب به پرده بکارت: پرده بکارت در برخی از زنان به دلیل گذاشتن تامپون و یا فعالیت بدنی ممکن است آسیب ببیند یک خانم میتواند در چنین مواردی این عمل را انجام دهد.

بازگرداندن بکارت: یک زن میتواند بکارت خود را در زمان آغاز رابطه با فردی متفاوت احیاء کند و برای این کار از عمل ترمیم بکارت  استفاده نماید.

بعد از عمل ترمیم بکارت  بهبود تا چه اندازه زمان می‌برد؟

عمل ترمیم بکارت  : یک عمل ساده است و کمتر از نیم ساعت وقت می‌برد بهبود از آن به سرعت صورت میگیرد و شما ممکن است در طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد لکه‌بینی و درد داشته باشید. شما میتوانید از مسکن برای ناراحتی‌های بعد از هیمنوپلاستی استفاده کنید.

بهبودی کامل بعد از عمل ترمیم بکارت  ۴ تا ۶ هفته طول میکشید شما میتوانید کمی بعد از جراحی به خانه بیایید اما استراحت کردن بسیار حائز اهمیت است همچنین مراقبت از پرده بکارت بعد از جراحی بسیار مهم است زیرا درمان کامل آن زمان میبرد.

دوختن پرده بکارت

دوختن پرده بکارت

دوختن بکارت می تواند توسط چندین عمل جراحی از جمله هایمنوپلاستی، ترمیم پرده بکارت یا ترمیم حلقه پرده بکارت انجام شود. به این ترتیب پرده بکارت را می توان ترمیم کرده و زن دارای بکارت تازه شود.

زنانی که می خواهند تحت عمل ترمیم پرده بکارت قرار گیرند، گاهی اوقات خجالت زده هستند اما آنها در نهایت این مشکل را با جراحان مطرح کرده و نهایتا بدون داشتن گزینه های دیگر تصمیم به ترمیم از طریق جراحی می گیرید.

یک ترمیم ساده به راحتی می تواند با بستن پارگی از طریق بقایای پرده بکارت انجام شود. این روش را می توان در بیمارانی که دارای بقایای پرده بکارت هستند انجام داد و پرده بکارت در طول روند بهبود رشد خواهد کرد. پس از جراحی ترمیمی، زن ممکن است سفت شدن دیوار واژن را تجربه کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این ترمیم ساده باید حداقل هفت روز قبل از عروسی انجام شود.

آلوپلنت ها ماده های زیستی هستند که برای پیوند استفاده می شود و از آن ها می توان در ترمیم پرده بکارت استفاده کرد. این ترمیم موقتی است و در بسیاری از فرهنگ ها قبل از ازدواج انجام می شود. بازسازی پرده بکارت در زنانی با بقایای ناکافی از پرده بکارت انجام می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام شده و بخیه ها قابل حل هستند. اساسا، تمام بیماران از نتایج راضی می باشند و هیچ خطر یا عوارض شدیدی در ارتباط با جراحی وجود ندارد.

دوختن بکارت: چه چیزی در انتظار است

پرده بکارت معمولا بر اثر اولین تماس جنسی زن و همچنین استفاده از تامپون یا ورزش هایی مانند دوچرخه سواری، پاره شده و دچار خون ریزی می شود. ترمیم و بازسازی پرده بکارت اغلب به دلایل مذهبی یا فرهنگی انجام شده و یک روش سرپایی تحت بی حسی موضعی و با استفاده از آرام بخش ها می باشد.

ترمیم پرده بکارت اغلب به دلایل مذهبی یا فرهنگی انجام می شود.

از این روش چه انتظاری باید داشته باشم؟

هایمنوپلاستی یک جراحی سرپایی است تحت بی حسی موضعی و آرام بخش ها انجام می شود. بسیاری از بیماران به طور کامل در عرض یک هفته بهبود می یابند. هدف این جراحی این است که زنانی که بازسازی پرده بکارت داشته اند، با رابطه جنسی واژینال بعدی خود دچار خون ریزی شوند. به همین دلیل، مهم است که از هر گونه فعالیت که می تواند به پرده بکارت آسیب بزند، مانند استفاده از تامپون، دوچرخه سواری، کشش بیش از حد یا ورزش اجتناب شود.

جراحی ترمیم یا دوختن پرده بکارت

هایمنوپلاستی برای ترمیم و بازسازی غشای نازک و حلقه مانندی که دهانه ورودی واژن را پوشانده و به نام پرده بکارت شناخته می شود، طراحی شده است. در حالی که برخی از پرده بکارت ها بسیار ارتجاعی هستند و حتی  در هنگام رابطه جنسی پاره نمی شود، بسیاری از زنان تجربه پاره شدن را در طی ۵، ۶ یا ۷ ساعت استفاده از  تامپون و یا اولین مقاربت جنسی را دارند. گاهی اوقات پرده بکارت حتی می توانید در هنگام ورزش شدید پاره شود. در واقع، نقص ذاتی ممکن است در ۴۰ تا ۵۰٪ از زنان وجود داشته باشد.

با وجود این، پرده بکارت به عنوان نشانه باکره بودن در بسیاری از فرهنگ ها وجود دارد و می تواند عامل مهمی در ازدواج های امروزه باشد. در بسیاری از اوقات، اگر پرده ی بکارت سالم نباشد، حتی مشاهده شده که ازدواج لغو شده است. در حال حاضر هایمنوپلاستی (جراحی ترمیمی پرده بکارت) به راحتی در دسترس و نسبتا امن است و بسیاری از زنان و خانواده ها در حال حاضر از آن به عنوان یک راه حل موثر یاد می کنند.

جراحی دوختن پرده بکارت در مطب  خود ما انجام شده و به شما این اطمینان خاطر داده می شود که شما در یک حریم به شدت خصوصی تحت درمان قرار بگیرید. ترمیم پرده بکارت را به هزاران زن در طی سی سال گذشته ارائه داده و نیاز به محرمانه بودن آن را درک می کند.

 

روش جراحی

این روش به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی یا با استفاده از آرام بخش ها صورت گرفته و معمولا بین ۱ تا ۲ ساعت طول می کشد و بیماران اغلب می تواند در روز بعد به سر کار خود برگردند.

زمان جراحی: ۱٫۵ ساعت

تعداد جراحی های مورد نیاز: ۱

زمان بهبودی: ۱-۲ هفته

با فرض اینکه شما می خواهید این جراحی را انجام دهید، جراح شما احتمالا برای تعیین میزان آسیب به پرده بکارت و رسیدن به بهترین راه برای ترمیم آن، نیاز خواهد داشت که شما را معاینه کند. شما می توانید هرکسی را که می خواهید همراه با خود به مشاوره بیاوردید و آن ها در طی معاینه اگر شما بخواهید حضور خواهند داشت. از سوی دیگر اگر شما بخواهید که کار خود را به تنهایی انجام دهید، پس مطمئن باشید که جراحان دارای پایبندی به استانداردهای سختگیرانه در مورد محرمانه بودن موضوع هستند.

امروزه، عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی افراد را قادر می سازد که به طور کامل از نظر ظاهری تغییر پیدا کنند، بنابراین در حال حاضر برای بازگرداندن پرده بکارت از آن استفاده می شود. این عمل به خودی خود بسیار ساده است و حدود نیم ساعت طول می کشد و فرصت خوبی برای زنانی است که به طور تصادفی بکارت خود را قبل از اولین مقاربت و یا حتی به دلیل تجاوز از دست داده اند، و همچنین برای افرادی که موضوع داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره قبل از ازدواج برای آن ها بسیار مهم است. ترمیم پرده بکارت در زنانی که بکارت خود را در اثر رابطه جنسی واژینال طبیعی از دست داده اند ممکن است فریب کارانه تلقی شود و داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره به عنوان یک تایید قابل اعتماد درباره بکارت، معنی خود را از دست داده باشد. با این وجود، هر زنی این حق انتخاب را دارد که آیا او می خواهد به انجام این روش بدون توجه به علت آن اقدام کند یا خیر، به طوری که امروز، شما حتی می توانید زنانی را پیدا کنیدکه با وجود زایمان دارای پرده بکارت سالم هستند.

94 دیدگاه ها
 1. علی می گوید

  آدرس و شماره تلفن کلینیک رو چجوری میتونم تهیه کنم جهت معاینه و وقت …

  1. دكتر مشاوره می گوید

   شماره مشاوره توسایت هست

   1. lili می گوید

    شماره تماس و آدرس ایمیل مشاور میخواستم

    1. دكتر مشاوره می گوید

     بالای سایت شماره تماس هست

 2. :| می گوید

  سلام
  من میخوام ازدواج کنم آقایی ک میخواد بامن ازدواج کنه دوست پسرمه.
  نوع بکارتم ارتجاعیه اما اون این بکارت قبول نداره(نمیدونه ک من بکارتم ارتجاعیه)میشه کاری کرد یا عملش کنم ک شب عروسی خون بیاد خیالش راحت شه؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله بخیه خونریزی میتونید بزنید

 3. خانم می گوید

  با سلام
  ایا عمل دوخت پرده بکارت در ایران صورت می گیرد
  لطفا پاسخ دهید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله درایران انجام میشود

 4. مهسا می گوید

  هزینه این جراحی چقدره؟

 5. آاااا می گوید

  ۱۳۹۶ در ۵:۲۳ ب.ظ

  پرده ی ارتجاعی گفتن ک خون نمیاد و پاره نمیشه ولی برای من خون اومد و پزشک گفت پاره شده… چرا ؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   چون اصلا ارتجاعی نبوده

   1. آاااا می گوید

    دوتا پزشک گفتن ک ارتجاعی بوده ک

 6. مهسا می گوید

  سلام پرده بکادت مارک گوزن کانادایی ک میگن ایا واقعیت داره یا نه؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هیچ پرده بکارت طبیعی وجود ندارد وهمه کلاه برداری و بعدازگرفتن پول براتون ارسال نمیکنن و شمارشون خاموش میکنن گول نخورید

   1. الی می گوید

    اره دقیقا اینطوره سره دوستم کلاه گذاشتن بلاکش کردن

 7. Kitty می گوید

  این ترمیم رو همه ی مطب ها انجام میدن‌یا ممنوعه؟

 8. زهرا مرادی می گوید

  ببخشید دوخت پرده بکارت واقعیه؟ یعنی اصلا مشخص نمیشه توی چک اپ؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بستگی به میزان پارگی بکارت دارد

 9. سارا می گوید

  سلام توروخدا میشه بگین هزینه ترمیم چقدره؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   عزیزم هزینه ها متفاوت

 10. سارا می گوید

  ببخشید نمیشه یه قیمت حدودی بگین؟

 11. نگین می گوید

  ببخشید من مراقبت های بعد از جراحی رو نمیتونم انجام بدم آیا راه دیگه ای وجود نداره بجز جراحی؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   فقط استفاده از شیاف خون که جای ترمیم رو نمیگیره

 12. Z می گوید

  هزینه ی ترمیم پرده بکارت چقده،؟؟کسی میدونه آیا؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   معمولا از ۱۵۰۰تا ۳تومن

   1. هنگامه می گوید

    سلام ببخشید سوال داشتم ادرس میخواستم برای معاینه و ترمیم

    1. دكتر مشاوره می گوید

     با شماره مشاوره تماس بگیرید

 13. سارا می گوید

  سلام ببخشید اگه کسی ترمیم انجام بده و بخواد ازدواج کنه باید از چه کسی گواهی سلامت بگیره؟همون بهداشت که میرن برا آزمایش اونجا گواهی میدن یا دکترهای مطب گواهی میدن؟

 14. زهرا می گوید

  با سلام وخسته نباشید از توضیحات کاملتون.عزیزم من حدود ۷ ماه پیش با دوست پسرم رابطه داشتم وبطور ناگهانی قسمت ۶تا۹ پرده ی من پاره شد البته به گفته ی دکتر.دکتر به من پماد میموزا داد ک خوب بشه منم یکماه مصرف کردم وبازم نزد دکتر رفتم و گفت که پردت به حالت اولیه برگشته یعنی کامل شده الان میخوام بدونم که ایا پرده درست شده یا نه.؟وضمن اینکه من خونریزی شدید داشتم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   به هیچ عنوان درست نگفته امکان نداره پرده پاره شده خوبخود ترمیم شود

  2. Bahar می گوید

   قبلا من جایی خوندم کسی از همیم پماد میموزا ب همراه ویتامین ای یا سی ک ب احتمال زیاد ویتامین ای هستش استفاده کرده و پرده شون ترمیم شده

   1. دكتر مشاوره می گوید

    شایعات جهت فروش پماد وگرنه ترمیم بکارت به همین راحتی نیست

 15. الی می گوید

  میخواستم بدونم بعداز رابطه و از بین رفتن پرده بازهم میشه تشخیص داد ک پرده از چه نوعی بوده است؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر دیگه امکان تشخیص بعد پارگی وجود ندارد

 16. سنبل می گوید

  آدرس میخوام برای ترمیم توراخدا بفرستید برام

  1. دكتر مشاوره می گوید

   با شماره سایت تماس بگیرید

 17. ساناز می گوید

  سلام.ببخشید واسه ترمیم اگر نخوام کسی بفهمه باید چیکار کنیم؟یعنی نامه ای چیزی که لازم نیست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر احتیاجی به نامه از هیچ ارگانی نیست

  2. Slymanjhanshahi می گوید

   سلام.شما پرده بکارت عمل کردین

 18. Eli می گوید

  با سلام ی سوال داشتم من ۵سال رابطه جنسی داشتم و الان قست ازدواج مجدد دارم میخوام بدونم هزینه ترمیم چقدر میشه و اینکه من بلافاصله بعد ترمیم حدود ۲۴ساعت باید ماشین سوار شم ممکنه دوبارع بارع بشه ؟ چقدر باید استراحت کنم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله با احتیاط باشید مشکلی نداره بهرحال استراحت مطلق نیازی نیست

 19. ستاره می گوید

  سلام من تو دوران نامزدی رابطه داشتم الان بخاطر مریضی نامزدم میخایم از هم جدا بشیم و نیاز به ترمیم بکارت دارم ممنون میشم ی شماره تماس بدین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   عزیزم شماره مشاوره درسایت درج شده

   1. فاطمه می گوید

    سلام پایین صفحه نوشته جهت تماس کلیک کنید تماس که میگیرم کسی جواب نمیده

    1. دكتر مشاوره می گوید

     سلام شاید در ساعات استراحت تماس گرفته باشید ۱ساعت بعد مجددا تماس بگیرید

 20. ممممم می گوید

  ببخشيد من يكبار رابطه داشتم دخول كامل رخ نداد اما خونريزي خيلي كمي داشتم الان من ديگه بكارت ندارم؟؟؟ و اگر ندارم ميخواستم ببينم براي ترميم پرده نياز به برگه دادگاه و اجازه پدر هست؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر عزیزم نیازی به مجوز ندارید با شماره ۰۹۳۸۷۸۱۲۵۸۹ تماس بگیرید جهت ادرس مطب

   1. sami می گوید

    آدرس مطب براي ترميم پرده بكارت مي خواستم لطفا

    1. دكتر مشاوره می گوید

     با شماره سایت تماس بگیرید

 21. ایدا می گوید

  سلام ببخشید کسی ک مدت طولانی رابطه داشتن بعد ترمیم قابل تشخیص توسط دکتر مثلا یک سال

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله قابل تشخیص هست

 22. Masome می گوید

  کدوم شهرین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   تهران

 23. شهناز می گوید

  عذز میخوام اگه کسی با یکبار تماس ترمیم کنه بعدش برای معاینه ازدواج مشخصه که پرده ترمیم شده؟؟؟ خواهشا جواب بدین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بستگی به میزان پارگی دارد

 24. الف می گوید

  با سلام
  من ۳۸ سال سن دارم و باکره هستم. پرده ی بکارتم ضخیمه و نیاز به جراحی هایمنکتومی دارم. به دلایل شخصی قصد ازدواج ندارم ولی میخوام با کسی که بهش علاقمند هستم رابطه ی جنسی داشته باشم. خانواده م در جریان هستند و پدرم مشکلی با اعلام رضایت کتبی برای این جراحی ندارند. اما مسولین بیمارستان گفتند که برای جراحی بکارت فقط رضایتنامه ی همسر قابل قبوله و حتی اگر پزشک معالجم دلیل پزشکی بیاره برای لزوم جراحی، پزشک قانونی بیمارستان هم باید این مساله رو تایید کنه وگرنه اجازه ی جراحی بهم داده نمیشه.
  آیا راهی یا جایی وجود داره که من بتونم هایمنکتومی انجام بدم بدون اینکه قوانین مزخرف این مملکت مانعم بشه؟
  سپاسگزارم

 25. Yasi می گوید

  سلام با توجه به اینک اکثرن خانواده ها درجریان نیستن مراقبت بعداز ترمیم به چه صورته ؟و تا چند روزه ؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   در همین سایت مقاله مربوط به مراقبت های بعداز ترمیم بکارت را مطالعه بفرمایید
   http://2khtarane.com/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA/%D8%AA%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%85-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA/

   1. سپیده می گوید

    سلام ببخشید من میخوام ازدواج دوم انجام بدم. امکان دوخت پرده بکارت هست؟

    1. دكتر مشاوره می گوید

     بله هست ولی هزینه بیشتر میشه چون باید تنگی واژن هم انجام بدید

 26. فاطمه کیوانلو می گوید

  سلام و او پرده بکارت بر نداشت اون بر اثر تجاوز این طوری شد الان ۲۵ سالم چون میدونم میدونم یک روز میرسه ک از هم جدا میشیم ولی خودش مشگه تا آخرش هستم من خودم خیلی خیلی میترسم و ای کارم میکنم نمیدونم باید چطوری بیاید باش ک کسی نفهمه واقع طوری هست ک کسی نفهمه بعد قیمت چقد

 27. مممم می گوید

  سلام
  شما گواهی سلامت هم میدید؟

 28. سپیده می گوید

  سلام میخواستم بدونم برای ازدواج دوم هم دوخت پرده بکارت انجام میشه؟ چون خاطره ی خوبی ندارم میخوام خاطره خوب داشته باشم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله هست

 29. نفس می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم بعد از ترمیم کردن پرده بکارت اگه اونو لیز کنیم باز هم قابل تشخیصه ۵ بار دخول انجام شده بنظرتون چه میزان پارگی داره چون امکان امدن به تهران برای مایعه رو ندارم ممنون

 30. نفس می گوید

  و یه سوال دیگه داشتم ایا پرده ترمیم شده فقط برای یک بازه زمانی خاصی سالم میمونه متل ۶ ماه یا دائمیه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بستگی به تکنینک انجام شده و متدهای جدید ترمیم دائمی هم ممکن

 31. نفس می گوید

  ایا باید تنگی وارژن انجام بشه؟لطفا به سوالام جواب کامل بدین ممنون

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بستگی به میزان اندازه واژن داره

 32. بینام می گوید

  سلام خسته نباشید.
  ی سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدید ممنون میشم.
  قسمت بالایی ک ازش خون قاعدگی میاد چیه؟ مال من ی تکه گوشته ک ی برش عمودی وسطش داره. اولا فکر میکردم کاملا بستست ولی الان ک دقت میکنم ی برش عمودی داره ولی خیلی بهم چسبیدست. آیا این قسمت جز واژن حساب میشه؟ باید باز باشه یا بسته؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   عزیزم اینجا نمیشه همه اناتومی رو نوضیح داد

 33. بینام می گوید

  اگه یه پارگی جزئی باخونریزی کم باوشه درحال حاضر هزینه عملش چقده لطفا حدودی هم اگ میشه بگیدلطفا بگید حدودی هم باسپاس فراوان🙏🙏

  1. دكتر مشاوره می گوید

   سلام پارگی پارگی ست وهزینه عمل های ترمیمی اصولی معمولا از ۲تا ۴تومان در مطبها انجام میشود

 34. نجمه می گوید

  سلام میخواستم بپرسم بعداز عمل ایا دیگه مشخص نمیشه که درست شده و قیمت چقدر میشه حدودی

  1. دكتر مشاوره می گوید

   قیمت هایمنوپلاستی از ۳تا۴ت در مطبهای مختلف متغییره

 35. دریا می گوید

  سلام.. من ۱ساله عقد هستم و حدود ۳بار رابطه خیلی کوتاهی داشتیم خونریزی هم نداشتم به دکتر زنان مراجعه کردم گفت لبه پایینی پردت پاره شده الان اتفاقاتی افتاده که باید جدا بشیم و من بخاطر خانوادم باید بعد از طلاق برای گرفتن شناسنامه به پزشک قانونی مراجعه کنم آیا امکانش هست بعد از ترمیم هزینش مهم نیست و با گذشت ۶ماه تا ۱سال پزشک قانونی قادر به تشخیص نباشد؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هر گونه ترمیمی توسط پزشک قانون قابل تشخیص خواهد بود

 36. ملیحه می گوید

  اگر کسی بابت ترمیم دکتر خوب میخواد
  خانم دکتر …..
  ۰۹۳۸۷۸۱۲۵۸۹

  1. Fati می گوید

   کدوم شهر

   1. دكتر مشاوره می گوید

    تهران

 37. Bahar می گوید

  سلام بعد از۵سال رابطه جنسی آیا امکان ترمیم پرده بکارت وجود داره؟لطفا جواب بدید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکانش هست

 38. سحر می گوید

  سلام تنگ کردن و ترمیم پرده با هم چنده هزینش تو مطب شما

  1. دكتر مشاوره می گوید

   تماس بگیرید ۰۹۳۸۷۸۱۲۵۸۹

 39. شین می گوید

  سلام توروخدایه جایی هم توتبریزمعرفی کنین براترمیم بکارت من خیلی احتیاج دارم چیکارکنم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   شرمنده فقط تهران معرفی میکنیم

 40. اقدس می گوید

  سلام وقت بخیر
  جهت تنگی واژن و ترمیم پرده بکارت هزینه چقدر میشه لطف بفرمایید اعلام کنید.بسیار فوری

  1. دكتر مشاوره می گوید

   با شماره مشاوره تماس بگیرید

 41. سارا می گوید

  سلام خسته نبا‌شید. من نزدیک به۶سال بانامزدم رابطه داشتم و پردم هم ارتجاعی بوده. الان ازهم جداشدیم گ میخام با شخص دیگه ازدواج کنم. میخاستم بدونم بایدچکارکنم؟ آخه من پرده ندارم که بشه ترمیم کرد. توروخدا راهنماییم کنید. هرجاهم برم دکترمشخصه رابطه داشتم.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله مشخص میشود ولی خب میتونید ترمیم کنید

 42. Anis می گوید

  سلام کسی که ترمیم میکنه واسه گواهی سلامت اگه بره دکتر مشخص میشه که ترمیم شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله تشخیص داده میشود

 43. Mahsa می گوید

  سلام خسته نباشید،یه هفته میشه ترمیم کردم الان سوزش دارم از چیه؟پاره شده؟
  تو یجا خونده بودم ک بعد از مدتی از بین میره درسته؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   سوزش طبیعیه پماد بزنید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید