دخترانه
مجله سلامت!

شیاف بکارت مصنوعی یا تنگ کننده واژن

پرده بکارت  از کلمات یونانی parthenos (باکره) ،parthenias   (بکارت ) معنی میشود.فسس (قرن دوم میلادی) اولین پزشکی بود که به ذکر یک غشاء مانع مهبل (واژن) پرداخت، که این فقط یک باور نادرست بود.

شیاف پرده بکارت مصنوعی
ظهور “قرص  یا شیاف پرده بکارت مصنوعی” – شیاف واژن

 

در برخی از کشورها ی جهان زنان بخاطر از دست دادن بکارت خودقبل از ازدواج  کشته میشوند.با وجود این واقعیت که راه های غیر جنسی بسیاری برای ازبین رفتن بکارت وجود دارد، مانند دوچرخه سواری، ژیمناستیک و یا تامپون، اعتقاد همچنان براینست که در بسیاری از فرهنگ ها که عدم خونریزی بعد از رابطه جنسی به  معنای عدم باکرگی دختر است. از آنجا که جراحی ترمیم  پرده بکارت گران قیمت، به طور بالقوه خطرناک است و، بسیاری از زنان در این وضعیت بدنبال یک شیاف واژینال هستند.

“این واقعا یک قرص یا شیاف ، که  شما آن را در دو یا سه سانتی متر به داخل واژن میبرید، ۳۰ دقیقه تا یک ساعت قبل از مقاربت. غشاء شیاف با جذب رطوبت، و توسط گرمای شروع به تخلیه پلاسما میکند. این پرده بکارت مصنوعی طراحی شده است برای شبیه سازی  پرده بکارت .این شیاف  توسط حرارت بدن شما فعال شده و با خیال راحت در واژن فقط در چندلحظه مناسب بدون هیچ مشکلی و یا عوارض جانبی حل می شود.
درتبلیغات گسترده شرکت چینی که پرده بکارت چینی” و یا “پرده بکارت جعلی” نامیده  شده برای این شیافها که،بازگرداندن بکارت خود در چند دقیقه با این محصول جدید فن آوری پیشرفته، خداحافظی با  تاریکی و ازدواج با اعتماد به نفس بالا و بدون نیاز به عمل جراحی ، بدون نیاز به سوزن ، بدون عوارض جانبی …  ?
البته این محصول بیشتر برای تنگ کردن واژن بکار میرفته است.
هشدار: رنگ قرمز خونی این شیافها ممکن است غلط انداز بوده و مرد به کیفیت رنگ خون پی ببرد که درین زمینه هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد.

 

از آنجا که پرده بکارت  می تواند از طریق فعالیت بدنی و یا حتی با استفاده از یک تامپون پاره شود، بسیاری از دختران در مورد بازگرداندن بکارت خود نگران هستند. عمل جراحی زیبایی بازیابی و ترمیم پرده بکارت ، جراحی پرده بکارت یا  تمام شرایط که به Hymenoplasty مربوط میشود.و نیاز به ورود به یک کلینیک و پرداخت هزاران دلار هزینه دارد، پرده بکارت مصنوعی بسیار ارزان تر و راحت ترین راه برای تبدیل شدن به یک باکرگی  دوباره .

شیاف پرده بکارت مصنوعی قبل از مقاربت در واژن بین ۱ساعت قبل نزدیکی  قرار داده تاتحت تاثیر حرارت بدن و رطوبت واژن،  به خودی خود حل شود،در طول مقاربت جنسی قرص پرده بکارت مصنوعی خواهد شکست و یک مایع قرمز رنگ مانند خون،جاری میشود گسترش یابد و در نتیجه شبیه سازی پاره شدن پرده بکارت است.
رنگ خون جعلی است  بیشتر باید با وارد کردن شیاف پرده بکارت مصنوعی بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه قبل از مقاربت،  خون مصنوعی  جاری میشود
این شیاف پرده بکارت مصنوعی با ایجاد یک پرده بکارت مصنوعی واقعی طراحی شده است برای شبیه سازی از دست دادن خون درشب رفاف.این شیاف پرده بکارت مصنوعی در زنان چینی برای مدت طولانی استفاده میشده است ، اما هنوز به خوبی در غرب شناخته شده نیست.
بدون نیاز به جراحی وعوارض جراحی و هزینه های سنگین جراحی ،سریع و امن کارمیکند.قرص پرده بکارت مصنوعی با بهترین مواد ۱۰۰٪ طبیعی فرموله شده است. همه عصاره های موجود در فرمول این قرص از گیاهان خالص است که برای قرن ها در آسیا استفاده شده است وبدون هر گونه عوارض جانبی است.
شیاف پرده بکارت مصنوعی از مواد طبیعی مورد استفاده در بسیاری از محصولات سفت وتنگ کردن واژن شناخته شده برای سلامت واژن ساخته شده است. عصاره های گیاهی موجود در کپسول ،باعث تنگ شدن طبیعی واژن میشود.این محصول مناسب برای دوشیزگان  ومادران باردار نیست.فقط برای استفاده داخل واژن است.شیاف رانباید داخل مجرای ادرار فرو برد.در زمان قاعدگی نیز نباید ازان استفاده کرد.شیاف پرده بکارت مصنوعی خالص ۱۰۰٪ گیاهی واز عصاره گیاهان چینی ساخته شده، بدون عوارض جانبی .

شیاف قرص پرده بکارت مصنوعی
جنس شیاف پرده بکارت مصنوعی چیست؟

این مواد بیشتر در شیافهای تنگ کننده واژن بکار میروند.

زعفران

زعفران خشک از گل زعفران، مورد استفاده برای قرن ها در طب تبتی است. این یک ماده قدرتمند برای درمان عفونت واژن، ترشحات آلوده، سوزش ناراحتی و خارش واژن و همچنین در مدیریت سندرم پیش از قاعدگی، درد قاعدگی، قاعدگی نامنظم و، ضد التهاب، ضد عفونی کننده، ضد درد، استفاده میشود.

زردچوبه

یک گیاه طلایی در آیورودا در نظر گرفته شده با توجه به خواص دارویی مختلف آن مانند ضد التهاب، ضد اکسیدان، ضد میکروبی، ضد سرطان، و کاهش درد قاعدگی  وتقویت سیستم ایمنی،تحریک جریان خون در ناحیه لگن و رحم،  شناخته شده است. زردچوبه موجب تسکین طولانی مدت لکوره و کاهش ترشحات واژن کمک می کند. خواص ضد التهابی و ضد میکروبی کورکومین در پیشگیری و درمان عفونت ها و التهاب ناشی از آنهاست. این گیاه  طبیعی برای سفت کردن وتنگ کردن واژن   یکی از گیاهان مشهور است. که درین شیاف بکاررفته است.

 

موم عسل

“موم عسل” آمیزه صمغی است که زنبور عسل از شهدگلها، جریان شیره درخت ، و یا دیگر منابع گیاهی جمع آوری میکند. موم  در طب سنتی برای هزاران سال استفاده می شود. ضد باکتریایی، ضد التهاب و ضد قارچ وکمک به طور موثردر درمان وولوواژینال کاندیدیازیس (واژن برفک) و عفونت های قارچی با مهار رشد مخمرهای بیماری زا است. موم عسل یک ضد کاندیدا و ضد مالاسزیا  به عنوان یک درمان جایگزین برای عفونتهای مزمن واژن استفاده می شود.

آلوئه ورا

رایج ترین و شناخته شده ترین مواد تشکیل دهنده برای ضد التهابی، خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی و کمک به حفظ تعادل اسیدیته واژن ،همچنین بازسازی سلولهای واژن است. به همین دلیل است که در بسیاری از محصولات زیبایی یافت می شود.

 

1 دیدگاه
 1. دكتر مشاوره می گوید

  یه نفریه پیچ زده بوداصلا بدون اینکه شک کنی۵۰۰هزارتومنم بالاکشیدبراپرده طبیعی
  به اسم ????
  کلنیک هما

  ایقدپول بالاکشیده هیچ اثری ازخودش بجانمیذاره
  لطفا گول نخورید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید