خانه / پرده بکارت / علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت
علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت

علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت

 

فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک و  حرکات رقص، به خصوص  از طریق کشش تامپون میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود.البته، پرده بکارت همچنین می تواند بدون هیچ دلیل قطعی حتی قبل از مقاربت هم پاره شود .

خونریزی پرده بکارت  حین  مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد. باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

 خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.
معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده  بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

بهترین نکات  درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا  باپزشکتان مشورت کنید.
با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت:

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت

 پاره کردن پرده بکارت بدون درد و خونریزی

روش اول با درد کمتر
برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند.

روش دوم  با بی حسی 
در این روش زن لذتی از طریق دخول  نخواهد داشت.در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

 

درباره ی دكتر مشاوره

مطلب پیشنهادی

شیاف پرده بکارت مصنوعی یا تنگ کننده واژن

شیاف بکارت مصنوعی یا تنگ کننده واژن

پرده بکارت  از کلمات یونانی parthenos (باکره) ،parthenias   (بکارت ) معنی میشود.فسس (قرن دوم میلادی) …

253 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید
  چجوری باید دانست که پرده بکارت چه نوعی است

 2. سلام ببخشید پس از ی رابطه ی قطره خون ممکن است ک پرده پاره شده باشد

 3. سلام ببخشید می خواستم بدونم در طی چند دقیقه دخول امکان پارکی پرده بکارت هست

 4. سلام پارگی پرده بکارت تاثیری بر شکل سینه ها دارد؟

 5. سلام. ببخشید من قبل تر ها وجود بکارت رو به خصوص در زمان سیکل های قاعدگی و خروج لخته ی خون احساس میکردم و از طرفی متاسفانه مدت زیادی هست که دچار خودارضایی هستم.و همیشه با مالش (تقریبا شدید) و انقباضات درونی شدید داخل بدن همراه بوده، ولی هیچ وقت چیزی داخل بدن نشده، با این وجود امکان داره بکارت از بین رفته باشه؟ چون اخیرا دیگه وجودش رو در زمان قاعدگی احساس نمیکنم. این میتونه به عفونت ادراری هم مرتبط باشه؟

 6. یه سوال داشتم
  میخواستم بدونم آیا با دست کشیدن روی وارژن پرده پاره میشه من بعد از ارضا در ادرارم دو سه قطره خون دیدم ک رنگش قهوه ای مایل به سیاه بود آیا ممکنه پرده بکارت پاره شده باشه

 7. سلام ازپشت ب واژینال راه داره بعد ازمقاربت خون دیدن منجر ب ازبین رفتن بکارت شد؟؟

 8. سلام دختری هستم ۱۸ ساله ک دوبار با پسری رابطه جنسی داشتم،پس از گذشت ی ماه ،مدت زمان پریودی من بهم ریخته و تا ی ماه رابطه نداشتم ک خون سیاهی ازم خارج شد ،الان نمیدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه؟؟؟؟
  میتونید راهنمایی کنید
  دکتر رفتم میگه ن

 9. با سلام من عروسی کردم و نزدیکی با شوهرم داشتمو ولی بار اول خون نیومدولی با هر بار نزدیکی احساس سوزش میکنم علتشو میخواستم بدونم. باتشکر

 10. سلام خسته نباشید ببخشید من خودارضایی داشتم حدوددوبندانگشت خونریزی هم داشتم احتمالش هست پرده بکارتم پاره شده باشه لخته های خون قهوه ای میاد ولی خودم احتمال میدم خونریزی بخاطراین باشه که ناخنم بلندبوده
  چون نه دردی دارم نه دیواره ی واژنم تغییرشکل داده

 11. سلام وقتتون بخیر

  چرا واژن من شبیه عکسای تو اینترنت نیست؟

  خیلی درهمه

  عکسا خیلی واضح و واژنا خیلی مرتبه

  با یکی از پزشکا صحبت کردم عکس واژنمو دیدن گفتن در مورد بکارتت نمیتونم نظری بدم

  شما میتونید کمکم کنید؟

  ب من گفتن ی پولی بهم بده تا بهت بگم با چه راه هایی شوهرتو فریب بدی ک شب اول سکس خونریزی داشته باشی . من احساس کردم ک قصد کلاهبرداری دارن. من سکس نداشتم و چیزی وارد واژنم نکردم.ممکنه شما منو راهنمایی کنید ک بامره ام یا نه ؟ واژن من شبیه واژن باکره ها نیس. من خیلی نگرانم

  تهران نیستم و امکان رفتن ب مطب رو ندارم.

  وقتی تو اینه خودمو میبینم انگار چندلایه گوشت بهم پیچیده شدست.

  • پرده بکارت هر شخص با شخص دیگری فرق میکنه عکسهای بکارت درواقع یک نمای کلی ارائه شده…با هیچ ترفندی شما نمیتونید مردهای امروز رو فریب بدید لطفا گول افراد غیر پزشک رو نخورید

 12. سلام خوب هستین آیا تحریک شدید و انقباضات رحمی و( لذت جنسی ) بدون هیچگونه دست زدن و وارد کردن چیزی به واژن باعث پارگی بکارت میشود؟؟؟

 13. سلام خواستم بدونم امکانش هست در اولین رابطه خونریزی اتفاق نیفته و این خونریزی فرداش اتفاق بیفته؟

 14. آیا تیز بر باعث پارگی بکارت میشود

 15. ایا ممکنه خون ریزی مربوط به بکارت ۴۸ساعت طول بکشه ؟و ایا این مدت خونریزی بعد رابطه فقط میتونه مربوط به بکارت باشه یا ممکنه به دلیل فشار وارد شده منجر به پریودی بشه؟

 16. سلام من در اولین نزدیکی بعدش یه مقدار خیلی کم خونریزی داشتم و رنگ خون شفاف بود و بعد از یک یا دوساعت هم پریود شدم الت ایشون فقط به اندازه یک بند انگشت در واژن من کردن میخواستم بدونم ممکنه پرده بکارت من پاره شده باشه یا نه

 17. سلام
  من تازه ازدواج كردم
  دكتر گفته بود بكارتم حلقوي هست و ممكنه خونريزي نداشته باشم
  تو رابطه اول كه كاملا وارد شد هيچ خونريزي نداشتم
  ولي بار دوم خونريزي زياد و روشن و شفاف داشتم و تا ١ ساعت طول كشيد در حد ريختن كف حمام
  بنظرتون دليلش پاره شدن بكارت هست يا عفونت و كيست ؟
  و قبل از ازدواج عفونت زيادي داشتم و دوبار قرص هاي چرك خشك كن استفاده كردم
  ممنون ميشم جواب بديد

 18. سلام با سقط جنین یک ماه پرده بکارت پاره میشه؟ق

 19. سلام خسته نباشید
  ایا با مالش شدید واژن و خوردن پارگی ایجاد میشه؟؟
  اخه من بعد دو روز ترشح قهوه ای رنگ دارم خیلی استرس دارم

 20. سلام.
  میخواستم بدونم با وارد شدن انگشت اون هم فقط دوبار بکارت از بین میرود؟

 21. سلام
  به نظر شما لازمه که دختر خانم ها قبل از ازدواج به مامایی مراجعه کنند و از نوع پرده بکارتشون اطلاع پیدا کنند؟

 22. با سلام
  میخواستم بدونم خونریزی شدیدبعد. از نزدیکی و. سوزش زیاد بطوری ک. نه بشه نشست نه وایساد. عادیه؟!
  خودم میدونم پرده. بکارت پاره شده ولی خونریزی عادی نداره دکترم نمیشه رفت
  از کمرپس یخ استفاده کردم جواب نداد
  چند نفر ترسوندنم گفتن احتمال خونریزی داخالی هستش و. مرگ
  احساس سرگیجه و بدن. داغی میکنه چشماشم سیاهی میره
  ممنونم میشم جوابمو. بدین و از ایمیل بیشتر درجریانم بزاید

  • شاید دراثر پارگی شدید رگی پاره شده که چنین شدید خونریزی میکنید حتما مراجعه کنید به بیمارستان یا درمانگاه تا بخیه زده بشه

 23. سلام خسته نباشین
  به دکتر مراجعه کزدم گفتن پردع سالمه ولی سمت چپ پرده اسیب دیده
  ایا ممکنه در اثر همین اسیب دیدگی در حین فعالیتی پردع پاره بشه؟
  خواهشا کمکم کنین من برای ابتدایی ترین کارام دچار مشکل شدم میترسم هرلحظه پرده پاره بشه

 24. وقت بخیر،امکان آسیب دیدگی پرده بکارت در صورت پاره نشدن کامل هست؟ در صورت آسیب دیدگی در ارتباط بعدی دیگه خونریزی بوجود نمیاد؟
  مقداری خون از این ناحیه خارح شد و رقیق و روشن بود اما خیلی نگرانم که مارگی کامل باشه.

  • هرگونه ورود به ناحیه تناسلی و هر گونه خروج خون و مایع نشانه پارگی بکارت میباشد

   • سلام من از واژنم مایع کرمی رنگ خارج میشه که دکتر گفتن مایع ازاده و من به خاطر این موضوع حساس شدم و انگشتمو چندین بار وارد واژنم کردم که کامل مایع بیرون بیاد ولی خونی نیامده ممکن است که پرده پاره شده باشه؟

 25. سلام ببخشید برای موم انداختن زیاد درد داشتم و بعد از ۳ ساعت مقداری خون تقریبا قهوه ای ازم خارج شد .ایا امکان پارگی هس؟

 26. سلام روز بخير
  سوْال من اينكه من به كلاسا أسب سواري ميروم و در حين أسب سواري احساس شديد سوزوش و درد و ناگهان خونريزي شديد. طوري كه احساس خيس شدن بهم دست داد. علت اين ممكن چي باشد . ممنونم

 27. ایا پرده بکارت ارتجاعی هم در اولین نزدیکی خونریزی داره؟ و کسی که پرده بکارتش ارتجاعی باشه میشه تشخیص داد که رابطه داشته یا نه؟

 28. چجوری از روش خانگی بفهمیم بکارت مون سالمه خواهش میکنم زود جوابمو بدین خیلی برام مهمه.

 29. سلام
  بعداز پاره شدن پرده ي بكارت سيكل قاعدگي بهم ميخوره؟

 30. سلام
  آيا پارگي پرده بكارت رو تغيير چهره تأثير داره؟؟
  اگه تأثير داره چه تغييراتي ممكنه ايجاد بشه؟

 31. سلام خسته نباشید
  من اولین نزدیکی با مسرم بطوری ک دخول تا سر انجام شد خونریزی درحد سه قطره داشتم و الت همسرم خونی شده بود اما سریع خودمو کشیدم و نذاشتم تا اخر بره الان ک همسرم میخاد دخول انجام بده حتی دستش میخوره بهم خودمو جمع میکنم درد شدید داره علتش چیه خیلی میترسم

 32. سلام
  خسته نباشید
  من اولین رابطم با درد بسیاااار شدیدی و خونریزی زیادی همراه بود
  بعد از دو روز هنوز هم گاهی خون میبینم
  دلیلش چی میتونه باشه؟???

 33. سلام من پرید بودم و یک ورزش انجام دادم ک کمرم و پاهام از تو هوا زمین خورد و نوار جدید گذاشته بودم. بعداز زمین خوردن نگاه کردم دیدم مقدار کمی خون ریخته.و هیچ نوع دردی هم نداشتم.لطفا سریع جواب بدیداسترس شدید دارم.

 34. سلام وقت بخیر نوک التم داخل واژن رفت خون بسیار زیادی امد وبعد خون شبیه به مخاط بینی شد ولخته شد ایاا پرده پاره شده

 35. سلام. من برای اولین بار نزدیکی داشتم و خونریزی دارم. در حالت طبیعی خونریزی وجود نداره اما وقتی تو دستشویی میشینم خونریزی تازه و روشن ایجاد میشه؟ الان ۱۲ ساعت از اولین نزدیکیم گذشته و هر بار که دستشویی رفتم خونریزی روشن و کمی سوزش دارم. این طبیعی هستش؟ خونریزی چقدر ممکنه ادامه داشته باشه؟

 36. سلام آیا برخوردآلت ها باهم درحد مالش ویا لاپایی وفشار باعث پارگی میشه بدون درد وهیچ خونی؟وآیا خودشخص میتونه پارگی یا نوع پرده رو تشخیص بده؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

 37. سلام میخواستم بدونم اگه خودمون بخوایم پرده مون رو ببینیم امکانش هست که پرده پاره بشه؟ من چند روز پیش خودم امتحان کردم بعد از یک روز مایع قهوه ای رنگ ازم اومد امکانش هست بر اثر باز شدن زیاد پا پرده پاره بشه؟ توروخدا جوابمو بدید خیلی میترسم

 38. سلام خسته نباشین ببخشید میخواستم بدونم آیا بعد از پاره شدن پرده بکارت این امکان وجود داره ک ب متخصص بروم و نوعش رو تشخیص بده چون قبل از پارگی هیچ اطلاعی ازش نداشتم

 39. سلام ممکنه پرده بکارت برای کسی تشکیل نشه اصلا؟

 40. گفتن پردت ازنوع حلقوی ارتجاعی هست.بخاطره همون خون نیومده؟؟

 41. راستش توی اولین رابطه خونی مشاهده نشد من حتی قبلش با کسی رابطه نداشتم و حتی خودارضایی هم نمیکردم ولی توی اولین رابطم خونی دیده نشد و نمیخوام نامزدم نسبت ب من شکی تو دلش باشه هر چند ک اینجور نیست ولی من خودم میخوام بدونم

 42. سلام
  اطفا اگ میش جواب بدید فکرم مشغوله من ۱۳سالمه دوسال پیش بنا ب دلایلی ح.ش.ر.ی شدم و نمیدونستم ک پرده وجود داره واز روی نادانی یکی ازانگشتانم را داخل واژن کردم اما ن دردی داشتم و نه خونی اومد الان گیج شدم ایا شب اول ازدواجم خون ریزی دارم ؟؟؟؟
  لطفا کمکم کنید من سنم کمه معاینه ام نمیتونم برم

 43. سلام خسته نباشید من کاراته کار میکنم و تمرین های سختی انجام دادم دیشب متوجه مقدار خیلی کمی خون شدم و امروز زیر شکمم خیلی درد میکنه ممکن پرده پاره شده باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

 44. سلام خسته نباشید
  دخول انگشت در حد ۱-۲ سانتی متر میتونه باعث پارگی بشه؟؟ هیچ دردی هم احساس نکردم

 45. سلام
  دختر ۱۶ساله هستم
  تو سن ۸_۹سالگی زمین خوردم و کم تر از یه قطره خون رو دیدم
  ایا پرده پاره شده ؟

 46. سلام،پرده من از نوع حلقوی و ژیمناستیک کار میکنم،۱ ساعت بعد اولین رابطم مقداری خون ازم خارج شد،و کمر درد دارم،لطفا جواب بدین که ممکنه پردم پاره شده باشه یا فقط خراشیدگی باشه
  چون ژیمناستیک کار میکنم از قبل امادگی اسیب دیدنو داشته،ممنون میشم راهنماییم کنید

 47. سلام
  با عکس هم میشه فهمید پرده پاره شده یا نه؟

 48. سلام. من تازه ازدواج كردم و بعد از اولين رابطه هيچ خونريزي نداشتم اما تا چند روز بعدش موقع دفع ادرار خونريزي رقيق و روشن با سوزش و گاهي همراه با لخته خون داشتم. اين بخاطر از بين رفتنه بكارته؟ در ضمن هنگام دخول احساس ادرار شديد و سوزش داشتم اين طبيعيه؟؟
  پيشاپيش ممنون از پاسخگوييتون ?

  • بعصی خانمها در اولین رابطه دچار سوزش ادرار میشوند ولی بیشتربنظر میرسه خونریزی الان شما رحمی باشه نه بکارتی

 49. سلام. من چهار روز پیش برای اولین بار رابطه برقرار کردم و بکارتم رو از دست دادم الان که دارم اینو مینویسم هنوز خون ریزی دارم خصوصا وقتی میرم دستشویی تا میشینم برای اجابت مزاج خون میاد از واژنم. حال عمومیم هم خوب نیست سر گیجه دارم و بی اشتهام مضاف بر اینکه بر قراری این رابطه دو روز بعد از اتمام پریودیم بوده. آیا این مقدار خون ریزی طبیعیه؟ آیا حال من طبیعیه؟

 50. سلام
  من با نامزدم رابطه بدون دخول و ایشون در حد دو بند انگشت رابطه داشتن با من اما در حد ۱۰قطره خونریزی داشتم
  آیا پرده آسیب یا پارگی داشته؟؟
  ممنونم

 51. سلام من انقدر ترس دارم از نزديكي و دخول كه همسرم كلافه شده..بكارت هم از دست دادم..خواهش ميكنم كمكم كنيد بتونم انجام بدم..زايلو ژل و سيمپلكس استفاده كردم اصلا تاثير نداشت خيلي درد داشت..راه ديگه بهم بگين لطفا

 52. با سلام و خسته نباشید
  من با همسرم ک تازه نامزد کردیم دیروز رابطه داشتیم بعد رابطه ی من اصلا دخول نداشتم فقد لای پا بعد از رابطه مقدار خیلی کمی خون اومده بود و بعد دو ساعتم دوباره خون اومد مبخواستم بدونم پرده پاره شده یا ن؟؟؟

 53. سلام
  من چند دفعه با نامزدم تقریبا تا نصفه آلتش دخول داشتیم ولی هیچ خونی نیامده بود و همیشه به من میگفت پردت ارتجاعی هست هر چند من تا حالا پیش ماما نرفتم جهت تشخیص نوع پرده تا اینکه امروز آلتشون کامل داخل شد از کاندوم هم استفاده کردیم ولی وقتی کشیدن بیرون خونی بود و تا الان هم که ده ساعت گذشته باز خون میبینم بخصوص وقتی دستشویی میرم خواهش میکنم راهنماییم کنید.

 54. سلام خانوم دکتر،روزتون بخیر، من حدود ۱سال پیش رابطه داشتم، و هیچ دخولی انحام نشد فقط یه لحظه یه ضربه با فشار به واژنم وارد شد و خون خیلی کمی در اندازه نوک سوزن اومد که حالت لخته نخ مانند داشت، ولی دخول انجام نشد، ایا پرده ام پاره شده؟ البته بعد ها هم در رابطه دخول انجام نشد ولی تا اندازه فقط کلاهک داخل میشه،ایا داخل نشدن کامل به دلیل وجود پردمه؟ یا من پردمو از دست دادم؟ البته انگشت کامل داخل میشه

 55. سلام ببخشید من یه بار ازتون سوال کردم که موقع لکه بینی پریودم سوزش شدید تو واژنم دارم ایا ممکنه پردم مشکل داشته باشه؟ولی متاسفانه پیاممو نمیبینم اصلا.لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

 56. میخواستم بدونم من اولین بار که رابطه انجام دادم خون زیادی ازهمسرم اومددلیلش چی میتونه باشه چون چند روزی میگزره اما بازهم خون زیادی میاداز همسرم تراخدا دلیلشا بهم بگید. خیلی نگرانم.

 57. سلا م
  ايا برخورد جزئي الت تناسلي كه بايث كمي خونريزي شده
  ممكن هست كه خراش برداشته باشه يا به طور كامل پاره شده؟

 58. سلام خسته نباشید?
  یه سوال داشتم…
  میخواستم بدونم که پرده بکارت فقط با دخول آلت تناسلی یا هر چیزی که شکل آلت رو داره پاره میشه؟؟؟

 59. با سلام من یک هفته اس که نامزد کردم ۰ نامزدم چنبار تا یک و نیم بند انگشت خودش رو درون واژنم کرده۰ بعد از تقریبا سه روز لکه هاي خون روی شرتم دیدم و فردای اون پريود شدم ۰ آیا ممکنه این قطره های خون بر اثر پارگی پرده بکارت باشه؟؟

 60. سلام من ورزشكار حرفه اى هستم كه ورزشم روى يه زانو بايد مى ايستيدم مى گفتن به پرده اسيب مى رسونه رفتم دكتر گفت ازناحيه ٤ و ٧ دچار پارگى خفيف شده با اين كه رابطه جنسى كه داخل بشه نداشتم مى خواستم ببينم در صورت پارگى كامل دچار خونريزى مى شه چون دكتر گفت بيا ترميم كه خون بياد چون گفت امكان داره بياد امكان داره خونريزى نداشته باشى ايا حرفشون صحيح بوده

 61. سلام.من دوهفته پیش با نامزدم رابطه داشتم که ناخواسته دخول صورت گرفت و خون زیادی ازم رفت.خونریزیم تا دو روز ادامه داشت. بعد پریود شدم و امروز دقیقا روزبعد از پریودیمه که دوباره رابطه داشتیم امادخول نداشتیم.باانگشت که داخل میکرد دردکمی داشتم و بعد کمی خون اومد. میخوام بدونم پرده ام پاره شده یا نه؟ و علت خونریزی چیه؟

 62. سلام ببخشید با الاکلنگ بازی در ۱۵ سالگی احتمال پارگی پرده است؟

 63. سلام اكانش هست در اولين رابطه خون بعد از پارگي خون بياد و اين خونريزي ٢-٣ روز ادامه پيدا كنه به صورت لكه هاي كوچك؟

 64. سلام
  رنگ خون پرده با رنگ خوني ك از بدن مياد فرق داره؟

 65. ورود فقط یکبار انگشت میانی بطور کامل ب داخل واژن بدون خون ریری و بدون درد و‌سوزش جایی نگرانی دارد؟احتمال اسیب دیدگی یا پارگی وجود دارد؟احتمال ارتجاعی بودن هست؟

 66. خیلی ممنونم …اسیب دیدگی چطور؟؟؟؟اخه نه خونی اومده نه درد و سوزشی؟

 67. سلام،آیا ترشحات وارژن در طولانی مدت (چندین سال)و خود ارضایی با دیدن دو سه قطره خون در دوران نزدیک قاعدگی نشانه چیست؟ممنون بابت پاسخگویی به سوالات خدا خیرتون بده

 68. سلام خسته نباشید
  من یکبار سوال کردم اینجا متاسفانه پیامم چاپ نشد
  میخواستم بدونم در رابطه ای که دخول نبوده بصورت کامل و فقط یکبار ارم اندازه یک بند انگشت بوده و بعد نیم ساعت مقدار کمی خیلی کم خون شفاف با مایعی بی رنگ بیاد ینی چی؟

 69. سلام
  بعد از خودارضايي و فقط با مالش شديد بدون دخول اگر بعدش در لحظه ي اوله ادرار كمي رنگ خون ديده شه و بقيه ادرار سفيد باشه يعني بكارت آسيب ديده؟

 70. سلام خسته نباشید. ایا پودر نظافت میتونه باعث اسیب دیدگی بکارت بشه؟ ممون میشم جواب بدید

 71. سلام من چند وقت پیش با نامزدم دخول داشتیم والان بازهم دخول داشتیم ولی خونی نیومد واژن همسرم هم خیلی تنگ نیست آیا ممکنه قبلا پاره شده باشه بامعاینه میشه فهمید پرده قبل از پاره شدن از کدوم نوع بوده

 72. احتمال کمی وجود داره ولی معاینه بشید تامطمین بشید

 73. سلام و خسته نباشید من با نامزدم نزدیکی داشتم و حدود چند ساعت بعد همراه مخاطش در حد یه رگه خونی فقط حتی یک قطره هم نه روی دستمال خون دیدم،آیا امکان پارکی هست؟

 74. سلام امروز دوستم با پا زد تو واژنم احساس درد و سوزش کردم ولی تا اونجا که می دونم خونی نیومد ایا امکانش هست پاره شده باشه یا من الکی حساس شدم

 75. سلام ببخشید با ضرب نشستن باعث پارگی میشه؟البتع بعد از این اتفاق درد شدید هم زیر دل به وجود اومد ایا پرده پاره شده با نه؟؟

 76. و ببخشید تو چکاب کامل نشون میده پرده سالمه یا ن؟

 77. سلام خسته نباشید
  چند روز پیش سر آلت نامزدم به واژنم خورد با یه کم فشار .ولی هیچ دردی احساس نکردم آخرای قاعدگیمم بود به خاطر همین نمیدونم خونریزی داشتم یا نه آیا به نظرتون پرده بکارت پاره شده؟

 78. سلام .من مربی بدنسازی هستم .مدتیه بکارامو از طریق رابطه جنسی از دست دارم .میخوام ترمیم کنم .ایا ترمیم بر روی فعالیت ورزشیم تاثیری میزاره؟در طول روز ۸ساعت تحرک دارم …امکانش ینی هست بعد ترمیم عملم جواب نده؟

 79. سلام خسته نباشید من با نامزدم دو بار دخول داشتم و هر بار ن دردی حس کردم ن خونریزی داشتم اوایل نامزدی دکتر هم رفتم گف پردت سالمه .
  راهنمایی کنید.

 80. چکار کنم عفونت قارچی از بین بره ؟؟؟
  اما تا الان دستم به داخل نرفته

 81. سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه جنسی واژن داشتم بعد از چند ساعت خون اومده ممکنه پاره شده باشه azbtrلطف به این ایدی پیام بدید ممنون دکتر

 82. با عرض سلام و خسته نباشید….خونی که بعد از آسیب دیدن پرده میاد ممکنه بصورت آبی باشه که هنگام ارضا شدن از بدن خارج میشه ؟یا ممکنه بصورت یک لکه قهوه ای باشه؟ممنون میشم پاسخ بدید

 83. آیا زدن موهای ناحیه تناسلی باعث از بین رفتن پرده بکارت میشود؟

 84. آیا اون چیزی ک شبیه به ی تیک گوشت و روش سوراخ داره و با فشار هم بیشتر مشخص میشه بکارته یا اینک آسیب دیده

 85. سلام
  ميخواستم بدونم وقتى دخول هنگامى كه آدم پريود باشه باعث پارگى بكارت ميشه؟ ( با توجه به اين كه خون لخته اى خارج نشده)

 86. باسلام…..ن منظورم رنگ آبی نبود گفتم به شکل آب میتونه باشه (آبی که موقع ارضا شدن از بدن زن ترشح میشه )یه مایع سفید رنگ منظورمه که هیچ خونی داخلش نباشه……….یا ممکنه بصورت لکه قهوه ای رنگ‌ باشه؟؟یعنی درکل خون قرمز نباشه….بعد از پاره شدن بکارت منظورمه……باتشکر

 87. ببخشید یه سوال دیگم دارم آیا بعد از داشتن یک رابطه سطحی که روز اخر پریود انجام شده باشه و مشکوک باشی که نکنه از طریق پیشاب یا منی باردار شده باشه(باکره هستم البته)اگر ماه بعد پریود بشم بارداری بطور کلی منتفی میشه؟؟؟و یک سوال دیگه هم دارم ممنون میشم پاسخ بدید اگر یک سانت از انگشت بصورت خیلی آروم بطوری ک اصلا با ضربه و بصورت مستقیم وارد نشده باشه مثلا بصورت مالشی وارد واژن بشه ممکنه به بکارت آسیب بزنه؟خاهش میکنم ب دو سوالم پاسخ بدین .سپاس

 88. سلام خسته نباشد. سوال من ج داده نشد من خیلی خیلی نگرانم و استرس دارم. من موقع نزدیکی درد خیلی زیادی متحمل شدم و مانع از ادامه کار شدم و یک ساعت بعد پریود شدم این درد میتونه در ارتباط با پریودی باشه؟ من چکار کنم ک دردی حس نکنم خواهشا ب سوال من ج بدید ممنون میشم

 89. سلام.خانم دکتر من با همسرم نزدیکی داشتم البته گویا پرده اول واژن نبوده و میزان زیادی دخول صورت گرفت ولی زمانی ک من احساس سوزش کردم از ادامه کار دست کشیدیم.ک متوجه خونریزی مقداری خون شدیم.البته من از سیمپلکس ۲درصد استقاده کردم برای همین میخواستم بدونم پرده پاره شده یا هنوز باقی مونده .البته داخل واژن مقداری سوزش هم دارم.میخوام بدونم دفعه بعد هم درد خواهم داشت یا نه.

 90. با سلام دکتر
  من برای اولین بار وارژن را موم انداختم و در حین انداختن موم در سالن احساس درد زیاد داخلی داشتم که بهد در دستشویی روی دستمال کاغذی خیلی کن خون تقریبا نارنجی دیدم و شب هم از درد خوابن نمیبرد ایا به پرده بکارت آسیبی وارد شده؟

 91. سلام خسته نباشید
  من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم که به صورت اتفاقی سر الت رفت دخل واژگون و ایشون سریع خودشونو کشید اون ور اصلا هیچ خونی نیومد بعد از ۳-۴دقیقه که ایشون وایستاده بودن در حد دو الی سه قطره خون امد
  میخواستم ببینم پریده ایشون دچار خراشیدگی شده یا پاره شده ؟
  ممنون از لطفتون

 92. با سلام من در شب آخر پریودم با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم هیچگونه دخولی حتی خیلی کم هم انجام‌نشد فقط لاپایی انجام شد اما آلت با واژن برخوردی نداشت و خیلی هم طول نکشید شاید بیست ثانیه که به گفته نامزدم هیچ گونه آب یا پیشابی ازش خارج نشده و بعدش منو با دست که من خودم احتمال میدم شاید آغشته به منی بوده منو ارضا کردن آیا احتمال داره من باردارشم در این دو صورت؟؟خیلی نگرانم ممنون میشم پاسخ بدین

 93. ببخشید دکتر چندبار پیام دادم جواب ندادید لطفا جوابمو بدید خیلی برام حیاتیه…درضمن لازمه بگم دستشون که گفتم احتمال داره به‌منی آغشته شده باشه من مطمعن نیستم خودشون میگن نبوده منم چیزی ندیدم فقط احتمال میدم آیا احتمال بارداری هست؟من روز اخر پریودمم بودم…پریودم معمولا یا منظمه یا ممکنه چند روزی دیر تر بشه اما زودتر نشده.

 94. سلام ایا با رابطه از مقعد امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد ؟؟؟

 95. سلام…دکتر ببیخشید میخواستم بدونم بعد از پارگی پرده بکارت تغییر تویه جسم و اندام بوجود میاد؟

 96. سلام ایا ممکن است که موقع عادت ماهانه پرده پاره شود چون من شنیده ام موقع عادت رحم باز میشود و اگر ضربه محکمی بخورد پاره میشود درست است ؟؟؟

 97. میخاسم بدونم در زمان پریودی خوردن ترشی و سبزی و از این قبیل باعث نازایی میشه؟ این مورد رو شنیدم

 98. باسلام…..آیا بعد از یک رابطه سطحی اگر در ماه بعدی پریود بشی احتمال بارداری وجود داره یاخیر؟؟

 99. سلام خسته نباشيد،
  من چند ماه كه ازدواج كردم با همسرم رابطه داشتم دخول در حد يكي دوسانت انجام شد،ولي درد خيلي شديدي داشتم دست كشيديم و هيچ خوني هم نيومد،دفعات بعد دخول بيشتر انجام شد ولي باز درد دارم ،انگار كه به ديوار برخورد ميكنه هيچ خوني هم نمياد!
  برم معاينه بعد از چند ماه معلوم ميشه نوع پردم چي بوده،قابل تشخيصه؟

 100. سلام.من بار اولی که رابطه داشتم حین دخول خون نیومد و ده دقیقه تا یه ربع بعد خون اومد و تا چند روز موقع دستشویی خون میومد.آیا عادی هست؟؟

 101. سلام من با نامزدم در روز آخر پريودم براى اولين بار رابطه داشتم . خونريزى پريود من در حدى بود كه صبحش فقط چند قطره خونريزى داشتم. بعد از ورود آلت خونريزى داشتم و اين خونريزى تا بعدش هم ادامه داشت بيشتر از سه قطره هم بود ميخواستم بپرسم اين خونريزى به خاطر پريودم بوده يا خونريزى بكارت بوده؟

 102. خاهش میکنم جواب سوال منو بدین…..اگه بعد از یه رابطه زن ماه بعدی پریود بشه دلیل قطعی بر عدم بارداری است؟؟خون مشاهده شده دقیقا مثل پریودهای قبلی هست و دقیقا به همان مدت زمان پریودهای قبلی(با این تفاوت که همانند پریودهای قبلی درد شدیدی دز ناحیه شکم حس نشد درابتدای پریودی)ممنون میشم یه راهنمایی کنید

 103. سلام
  من چند ماه كه ازدواج كردم ،دخول در حد دو سه سانت هميشه انجام ميشه دردشديدي دارم و هيچ خوني هم نمياد
  برم معاينه بعد از چند ماه معلوم ميشه نوع پردم چي هست،قابل تشخيصه؟

 104. سلام من امروز چهار روزه که از اولین رابطه ام میگذره ..وقتی دخول انجام شد چهار پنج قطره خون روشن و شفاف اومد،حالا هم که چهار روز میگذره هنوز چهار پنج قطره خون ازم میاد
  به نظرتون پرده بکارتم پاره شده و دلیل اینکه هنوز خون ریزی دارم چیه؟؟تورو خدا نگرانم اگه میشه زود جواب بدین

 105. سلام اگر کمتر از یک بند انگشت شاید ۲_۳ سانت انگشت داخل شده و بعد از آن چند قطره کم خون آمده و كمترا ز يك دقيقه بند بيايد امکان پارگی وجود دارد؟
  در صورت آسیب یا خراشیدگی امکان خونریزی مجدد هست؟

 106. سلام.من چند وقت پیش خودارضایی داشتم اما چیزی داخل نکردم فقط با انگشت وسط مالش دادم اما همون موقع خونی نیومد اما فرداش تا چند روز یکم لکه خون میدیدم که تیره رنگ هم بود بعدم پریود شدم .یعنی الان بکارت پاره شده؟خیلی نگرانم و همینطور پشیمون

 107. ببخشید من انگشت اشارم تا ته کردم داخل واژنم و بدون دردو خونریزی داخل شد ..میخواستم بپرسم احتمال اینکه حلقوی ارتجاعی باشه هست یا خیر ؟

 108. سلام پزشکطی قانونی میتونه بفهمه پرده چجور پاره شده و اینکه ایا رابطه ای وجود داشته یا نه؟

 109. سلام بعد ازاولین رابطه لکه بینی تا سه روز طبیعی هست؟

 110. سلام ببخشید من از سر سره ی پارک ابی با شیب خیلی زیاد پایین اومدم و اب با فشار زیادی بهم برخورد کرد و درد خیلی زیادی داشتم ولی خونی ندیدم احتمالی هست که پرده بکارتم پاره شده باشه؟

 111. سلام.لطفا درباره عمل هایمینوپلاستی هم اطلاعاتی بذارید.

 112. سلام من چند روز پیش با پسری رابطه داشتم دخول کامل صورت نگرفت و هیچ درد و سوزشی هم احساس نکردم. اما چند قطره خون اومد. یعنی حتما پرده بکارت از بین رفته؟؟.

 113. باسلام درشب اول نزدیکی باهمسرم خونریزی داشتم حدودا جوری که باید یک ساعت یک بار نواربهداشتیم روعوض میکردم تاکه به بیمارستان رفتیم کلا پشت لباسم غرق خون بود که دکتر موقع معاینه یک لخته خون از واژنم خارج کرد و بعداز مدتی کوتاه مرخصم کرد و پرسیدم علتش میتونه پرده بکارت باشه و زخم شده باشه ولی خیلی پاسخ دقیقی بهم ندادن و گفتن شاید و نباید تا ده روز نزدیکی کنی تا خوب شی
  حالا میخوام بدونم علتش چی بوده و اون لخته چی بوده؟بخاطر پرده یا زخم لخته خارج میشه؟ حدودا کمی کوچکتر از مچ دست بود.
  حالت نزدیکی هم بصورت این بود که به شکم و صاف خوابیده بودم

 114. سلام من داشتم بازی میکردم با خواهر کوچکم پریود هم بودم. بعد نشستم رو زمین و آبجیم هلم داد پاشنه پام با اونجا برخورد کرد و بعدش خون اومد و یه چیز جامد اومد خیلی میترسم پردم پاره شده باشه.?

 115. سلام دوبند انگشت وارد واژنم شد و الان کمی خون قهوه ای رنگ ازش میاد میخواستم بدونم پرده بکارتم پاره شده یا آسیب دیدگی جزئی بوده و جای نگرانی نیست؟

 116. سلام با نامزدم رابطه همراه با دخول داریم و من ن خونریزی دارم ن درد فقط کمی سوزش بعد از هر دخول
  ۱ روز بعد از اتمام پریودی دخول داشتیم و در هنگام رابطه خونی مشاهده نکردم ولی حدود چند ساعت بعد ک ب دسشویی رفتم روی لباس زیرم خونی مانند خون پریودی مشاهده کردم و دیگر اثری از خونریزی و خون نبود ایا بکارت پاره شده یا همان خون پریودی؟
  من کمی شک دارم

 117. سلام دکتر
  من تازه عروسی کردم وقتی اولین رابطمو برقرار کردم چن قطره خون از واژنم اومد,و از اون رابطه ۱هفتس میگذره و من بعضی موقع ها واژنم سوزش داره و خیلیم حالت تهوع میگیرم,دلیلش پاره شدنه پردم میتونه باشه؟؟؟

 118. سلام ببخشید ایا داخل شدن یک انگشت کوچک در حد دو بند باعث پارگی میشه؟ در حد لحظه ای و خیلی کم درد احساس شده و خیلی کم هم خونریزی بود

 119. سلام
  اسيب ديدن پرده بكارت يا خراش با پاره شدن متفاوته؟
  وقتي پرده بكارت بدون دخول خراش پيدا كنه بايد دارويي چيزي استفاده كرد؟

 120. سلام آلت بطور اتفاقی به واژن برخورد کرد..بار اول خون زیادی آمده بار دوم و سوم کم…آیا پرده بطور کامل پاره شده ویا امکان خون آمدن در رابطه بعدی وجود داره؟

 121. سلام ببخشید من حدود ی سال پیش ی گوله پنبه ورودی واژنم ءذاشتم ولی خیلی تو نرفت هیچ درد و سوزش و خونی هم ندیدم فقط وقتی تو آینه خودمو نگاهدمیکنم انگار ی گوشت کوچولو آویزون شده ممکنه پردم پاره شده باشه؟

 122. سلام ووقت بخیر ،من به تازگی برای اولین بار باهمسرم رابطه داشتم و پرده بکارتم پارهشد،حدود ده روزبعد هم مثل هرماه علائم پریود داشتم ولکه بینی خیلی کم داشتم وقطع شدو اصلا خونریزی نداشتم لطفا راهنمایی کنید باردار نشدم علت این خونریزی نداشتن چیه

 123. سلام،من پریودی نامنظم دارم، حدود یکماه عقب انداختم با نامزدم رابطه داشتم در حد یک بند انگشتشون وارد شد هیچ درد حس نکردم، بعد از چند ساعت زیر دلم درد گرفت و لکه دیدم بعد خونریزی،الان دو روزه خونریزی دارم و حالا کم شده نمیدونم آیا پریودیه یا بکارتمو از دست دادم تو رو خدا راهنمایی کنید،ممنونم.

 124. سلام وقت بخیرمن بعدازاولین رابطه باهمسرم دچارخونریزی شدیدشدم درحدچنددقیقه اماالت روداخل رحمم حس نکردم
  امکانش هست که بکارتم برداشته شده باشه یااینکه به بافتهای دیگه اسیب رسیده باشه؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

 125. سلام
  من با نامزدم رابطه داشتم ووقتی به پزشک مراجعه کردم گفت قسمتی از پرده پاره شده است میخواستم بدونم ایا در دخول بعدی بازهم خون ریزی وجود داره

 126. با سلام خدمت و خسته نباشید
  تقریبا ۳ سال پیش من به صورت اتفاقی انگشت اشاره خودم رو داخل واژن خواهر کوچکم که ۵ ساله بود کردم
  البته حدود ۲یا۳ سانت و هیچ گونه خونی رو ندیدم
  احتمال پارگی هست؟؟

 127. سلام، آیا امکان داره در هنگام دخول خونریزی صورت نگیره، و خونزیزی ۱۰ دقیقه بعد هنگام دفع ادرار رخ بده؟

 128. سلام.یک رابطه مقعدی با نامزدم داشتم.پس از رابطه مقدار خون از واژنشون اومد بود ولی الت من خونی نبود اصلا.یک روز هم بود که ایشون پریودیشون تموم شده بود.آیا پرده پاره شده یا پریود شدن.با سپاس

 129. سلام ببخشید بادیدن فیلم های سکسی ممکنه پرده پاره شه

 130. موقع نزديكي سوزش شديد داشتم بعد خونريزي احتمال پاره شدن هست؟؟؟

 131. سلام من تقریبا ۸ یا۷ سالم بود که افتادم لبه جدول وخونریزی خیلی کمی همون لحظه داشتم و دردی هم احساس نکردم شایدفقط سوزش بود همون لحظه. احتمال پارگی وجود داره؟

 132. ۳روز بعداز رابطه مقعدی از واژن خون اومدتقریبن زیاد و چند روز ادامه داشت بصورت لکه بینی و بعد از چند روز پریود شدم. ولی دخولی صورت نگرفته.یعنی پرده پاره شده؟ خواهش میکنم پاسخ بدین

 133. کسی پاسخ نمیده؟😞

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code


جهت تماس کلیک کنید