خانه / کودکان / انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک
انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک

انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک

انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک

محصولات ارگانیک رو به افزایش است، تولید آن نیز افزایش یافته است. بیشتر مردم محصولات ارگانیک را انتخاب می کنند تا زندگی سالم تری داشته باشند.
وقتی شروع به خرید غذاهای ارگانیک کردم فقط بره برچسب «ارگانیک» روی بسته محصول توجه می کردم. هرگز به این فکر نکردم که محصول واقعا ارگانیک است یا خیر. اما، بعد از شرکت در جمع هایی که در مورد زندگی آگاهانه، مواد غذایی و افکار صحبت می کردند فهمیدم برچسب آلی به معنی ارگانیک بودن کامل محصول نیست. باید به عوامل دیگر نیز توجه کنید.
شناخت منابع محصولات آلی
اگر می خواهید از ارگانیک بودن محصول اطمینان حاصل کنید باید منبع آن را بشناسید. باید بدانید محصول از کجا آمده است. بهتر است منبع محصول، کشاورز، زندگی او و سبک کار او را بشناسید.
شک داشته باشید
در مورد زمین کشاورز، فلسفه کشاورزی او، روش های کاشت، فعالیت های کشاورزی، ذخیره سازی و انبار محصولات سوال کنید. مهم نیست کار توسط فرد یا شرکت انجام شده باشد. این اطلاعات برای اطمینان از ارگانیک بودن محصول لازم است.
بررسی فراتر از برچسب بسته بندی – تمام بسته های سبز ارگانیک نیستند
من افرادی دیده ام که محصولات ارگانیک جعلی می فروشند. آن ها بسته بندی را تغییر می دهند و قیمت محصولات را افزایش می دهند. ما همیشه فرض می کنیم محصولات ارگانیک گرانتر از محصولات معمولی هستند. گول بازاریابی محصولات را نخورید. سعی کنید برچسب بسته بندی، نام تجاری، محصولات و مجوز را بررسی کنید. اگر نسبت به محصول شک دارید بهتر است پیش از خرید اطلاعات کافی جمع آوری کنید. اغلب گفته می شود:
همه فلزات زرد طلا نیستند،

انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک
همه محصولات تحت برچسب های سبز ارگانیک نیستند.
در طول تغییر روش زندگی به زندگی ارگانیک، متوجه شدم اگر منبع محصول را بشناسید همه چیز به خوبی پیش می رود.
یکی از چیزهایی که من آموختم این است که شما نمی توانید فقط با مواد غذایی آلی زندگی کنید گاهی نیاز دارید به زندگی کاملا طبیعی برگردید. باید با تمام وجود زندگی کنید. باید در مورد آنچه می خورید، می پوشید و آنچه برای پوست استفاده می کنید آگاهانه رفتار کنید. شما در بین افرادی هستید که اینگونه زندگی می کنند. تغییر شیوه زندگی دشوار است. اما اگر تصمیم به انجام کاری گرفته اید هیچ چیز دشواری وجود ندارد.
این مسئله برای ما آسان بود زیرا در جامعه ای زندگی می کنیم که ما را به سمت زندگی ارگانیک هل می دهند. ما به طور طبیعی در جامعه ای رشد کردیم که مردم با شور و علاقه روش ارگانیک زندگی می کنند. جامعه با کشاورزان ارتباط مستقیم دارد و هیچ کس مزارع را برای تایید گفته ها نمی بیند.
ما می توانیم به جامعه اعتماد کنیم زیرا هر روز با آن ها در تماس هستیم.
من می خواستم در مورد جیتن استیفن گراور از طریق یکی از دوستان مشترکمان که عضو اصلی این جامعه است اطلاعات کسب کنم. جیتن برای نوزادان و مادران محصولات طبیعی فراهم می کند. من در خصوص محصولات او هیجان زده شدم زیرا هر دوی ما بر روی محصولات نوزادان و مادرها کار می کنیم. هر دو ما می خواهیم زندگی مادران جدید را بهبود بدهیم.
وقتی با او صحبت کردم، نظر او درباره زندگی ارگانیک برای نوزادان و مادران جدید را فهمیدم. در گذشته، ما در یک کارگاه آموزشی “آگاهی از زندگی و مواد غذایی” شرکت کرده بودیم. در این کارگاه آموزشی، به ما توصیه شد فقط آنچه می خوریم را بر روی پوست خود قرار دهیم.
برای فهمیدن کار جیتن در کودک زمین، می خواستم جزئیات بیشتری در خصوص نحوه انتخاب تامین کنندگان / کشاورزان برای کودک زمین، ارتباطات شخصی او با تامین کنندگان، بررسی های مداوم کیفیت برای بسته بندی و نگهداری محصولات ارگانیک بدانم.
از این رو، من مصاحبه ای با او ترتیب دادم:
1 بخشی از جامعه باشید
من بسیاری از تامین کنندگان را از طریق مراجع پیدا کرد. من یک بخشی از یک جامعه به نام سولینز هستم. این گروه نه تنها در انتشار اخبار فعال است بلکه منابع محصولات ارگانیک را نیز معرفی می کند.
2 بازدیدکننده های شخصی / ارتباطات
من ترجیح می دهم تامین کننده را شخصا ببینم. یک سفر شخصی به درک چشم انداز تولید کننده/ تامین کننده نسبت به زندگی، انگیزه، کسب و کار، زیرساخت ها، مشتریان، و غیره کمک می کند.
3 گوش بدهید و حس کنید
من با دقت، به درک انگیزه تولید کننده و سخاوتمنداندی و شفافیت آن ها در زندگی گوش می دهم.
4 توجه به جزئیات

انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک
من اخیرا فهمیدم دستمال بهداشتی، سازگار با محیط زیست واقعا سازگار با محیط زیست نیستند . در بازدید من از کارخانه، متوجه استفاده از پلاستیک در داخل دستمال شدم. در مطالعه بیشتر از مواد، متوجه پوشش پارچه غیر بافته شده شدم(مورد استفاده برای حمل کیسه های “سازگار با محیط زیست”) که بیش از 95٪ پلاستیک دارد! بنابراین، من این محصول را در کودک زمین نمی فروشم.
فرض کنید تولید کننده از روش های ارگانیک در هنگام انتخاب استفاده کند اما بعدها در طول تولید روش خود را تغییر بدهد. چگونه می توانید به اتفاقات در حین تولید نظارت داشته باشید؟
من تمام تامین کننده مسئولیت پذیر را انتخاب می کنم. برای مثال، ما در حال حاضر کره بادام زمینی موجود نداریم. در حال حاضر قادر به تامین بادام زمینی ارگانیک نیستیم.
آیا شما با کشاورزان / تامین کننده در ارتباط مستقیم هستید و یا یک پل ارتباطی بین شما وجود دارد؟
من به طور مستقیم با تامین کننده ارتباط دارم. من با تامین کنندگان که صرفا نام تجاری دارد کار نمیکنم. من روی همچنین مواردی سرمایه گذاری نمی کنم.
آیا تا به حال محصولی پس از نهایی شدن رد شده است؟ در واقع شما منبع و یا تامین کننده ای را رد کرده اید؟
من از محصولات آلی K استفاده می کنم، به عنوان مثال، پودر برنزه ضد آفتاب ، پودر از بین برنده موهای زاید، گلاب برای دخترم. محصولات فوق العاده هستند. اما من فهمیدم:
1. هیچ گواهینامه و مدرکی وجود ندارد که در دست بررسی است.
2. محصولات ارگانیک K دوباره نامگذاری شده است و محصول اولیه به حساب نمی آید.
مورد دیگر: من یک شامپو گیاهی که توسط PV ساخته شده بود را رد کردم.
من خرماهای PV را رد کردم. آنها بهترین خرماهایی بودند که تا به حال خورده بودم! من هنوز آنها را برای استفاده شخصی نگهداری کرده ام. اما، آنها از شرق میانه وارد می شوند. تامین کننده به اندازه کافی شفاف نیست.
چگونه می توان محصولات ارگانیک را نگهداری کرد؟ من را تجربه کرده ام که محصولات ارگانیک عمر مفید کمی دارند. چگونه این محصولات را نگهداری و بسته بندی می کنید؟
این یکی از مشکلات بود. بسیاری از محصولات خوراکی ما خوشبختانه خشک هستند (به جز کره بادام زمینی). بنابراین، 6 ماه بهترین زمان برای آن ها است. من مقداری از محصولات را به صورت گروهی می فروشم و مقداری را خودم مصرف می کنم
محصولات کودک زمین در انبار ما ذخیره می شود. این فضا قسمتی از فضای اداری من است، به همین دلیل همیشه جلوی چشم هستند.
بسته بندی توسط کارکنان دفتر ما انجام می شود. همه محصولات در جعبه های بزرگ با درب ذخیره شده و هیچ چیز باز گذاشته نمی شود. ما ضد عفونی نمی کنیم.
ما متوجه شدیم که چای هیمالیا با مشکلاتی مواجه شده است. همه محصولات به یک دفتر منتقل شدند و انبار ما ضد عفونی شد. من شخصا در طول فرایند حاضر بودم.
فکر می کنید محصولات ارگانیک باید با برچسب “گواهی” به فروش برسند؟

انتخاب محصولات ارگانیک برای کودک
من فکر می کنم گواهی مفید است. البته تامین کننده ها اغلب کیفیت را بزرگنمایی می کنند.
یک نام تجاری موفق آلی باید گواهینامه داشته باشد. شفافیت منابع، انگیزه و تعامل شخصی با بنیانگذاران بسیار مهم است.
بسیاری از کشاورزان کوچک هرگز به دنبال گواهینامه نمی روند زیرا مقیاس کار آن ها این هزینه ها و تشریفات را پاسخگو نیست. رد کردن چنین محصولاتی اشتباه است. با وجود مقیاس کوچک، آنها بسیار بهتر از دیگر محصولات در رعایت استاندارد هستند.
در چنین مواردی، ما به دنبال ثبت نام اولیه مانند FSSAI می رویم. کودک زمین خود نقش بررسی کننده کیفیت را ایفا می کند و به بررسی کیفیت و فرایند تولید می پردازد.
سبک بسته بندی، مواد مورد مصرف، رفتار کارکنان و … سیگنال های با ارزشی هستند. من به عنوان یک خریدار باید آگاه و حساس باشم.
باید به بررسی منابع و بازدیدهای شخصی از مزارع، و غیره پرداخت. وابستگی صرف بر گواهینامه عادتی صنعتی و مدرن است. محصولات غذایی و پوست به قدری مهم هستند که باید نگرش منفعل را کنار بگذاریم. گاهی اوقات، حتی حس مشترک به اندازه کافی کمک می کند.
برای خوانندگان
پس از شناخت تمام مراحل، اکنون می دانم چقدر زمان و انرژی برای مدیریت کسب و کار محصولات ارگانیک نیاز است.
افراد کمی وجود دارند که واقعا می خواهند زندگی انسان را تغییر و یا بهبود دهند. فقط افراد کمی وجود دارند که به ارائه محصولات ارگانیک می پردازند و شما یکی از آن ها هستید.

درباره ی دكتر مشاوره

مطلب پیشنهادی

رژیم کربوهیدارت

رژیم غذایی کم کربوهیدرات برای کودکان

آیا رژیم غذایی با کربوهیدرات پایین برای کودکان مناسب است؟ خوردن رژیم غذایی با کربوهیدرات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


جهت تماس کلیک کنید