دخترانه
مجله سلامت!

دختر یا پسر بودن جنین : ۱۱علایم جنین دختر و۱۵نشانه جنین پسر

دختر یا پسر بودن جنین :بارداری بدون شک یکی از شادی بخش ترین دوره های زندگی یک خانم است. تجربه حمل یک بچه در درون بدن خود و بخشیدن زندگی به یک انسان کاملا جدید قطعا بی نظیر خواهد بود. بدن مادر باردار  دستخوش تغییرات زیادی بیشتر از هر وقت دیگری می شود این تغییرات ذاتا دائمی  هستند. تولد بچه، مجددا فراموش نشدنی و تجربه ایست که زندگی را تغییر می دهد، چیزی که یک زن را کاملا تغییر می دهد برای بهتر شدن یا بدتر شدن.

دختر یا پسر بودن جنین

دختر یا پسر بودن جنین : ۱۱علایم جنین دختر و۱۵نشانه جنین پسر

باید توجه داشت که به غیر از مادر باردار، همسر او یا پدر بچه نیز دستخوش این سفرشان می شود. نه اغلب، این دو مسیر باهم ادغام می شوند تا راهی برای یک سفر دونفره به سوی والد شدن پیدا کنند. در این زمینه، مهم است بدانیم که اکثر والدین غالبا در مورد جنسیت بیولوژیک فرزندشان نگران هستند. آن ها اغلب تلاش می کنند تا راهی پیدا کنند که بتوانند جنسیت فرزند را پیشاپیش بدانند.

۱۱ علایم که بفهمیم جنین دختر است

فهرست نشانه ها در ادامه آمده است

بالا آمدن شکم

اگر به نظر می رسد بچه شما در رحم در سمت بالاتر قرار دارد، امکان تولد یک دختر وجود دارد. همچنین، اگر بیشتر وزن بچه در وسط شکم احساس می شود، این نشان دهنده یک دختر بچه است. زیرا گفته می شود که پسرها به قسمت پایین شکم مادر گرایش دارند بنابراین برعکس این حالت اغلب درست در نظر گرفته می شود. یک شکم بالا آمده می تواند معیار قوی از وجود یک دختر بچه زیبا در درون شما باشد.

ناخوشی صبحگاه

ناخوشی صبحگاه بیش از حد در طول بارداری صرف نظر از این که در چندمین سه ماهه هستید، می تواند به معنی وجود دختر بچه باشد. این مورد با افزایش سطح هورمون ها و کاهش قند خون  ارتباط دارد. از طرف دیگر نبود ناخوشی صبحگاهی اغلب نشان می دهد که شما احتمالا یک پسر به دنیا می آورید. بنابراین عکس آن نیز می تواند درست درنظر گرفته شود.

علائم جنین دختر

ضربان قلب سریعتر

اگر ضربان قلب شما بالاست، یعنی ۱۶۰-۱۴۰ ضربه در دقیقه، شما می توانید حامل یک دختر بچه باشید. ضربان قلب کمتر یعنی کمتر از ۱۴۰ با وجود یک پسر بچه در ارتباط است.

پوست چرب

اگر در طول دوره بارداری آبله و راش روی پوستتان ظاهر شد، می تواند دلالت بر وجود یک دختر بچه باشد. مجددا این را به هورمون ها نسبت می دهند.

تمایلات شیرین

اگر شما به جای غذاهای ترش یا تند به غذاهای شیرین مثل شکلات و بستنی میل دارید احتمال داشتن یک دختر بچه در شما بیشتر است.

نوسانات خلق

اگر نوسانات خلقی بیش از حدی مثل تحریک پذیری، افسردگی و عصبانیت را در دوره بارداری خود تجربه می کنید، احتمالا حامل یک دختر هستید.

بافت مو

اگر موهای شما نازک و عروسکی به نظر می رسد، به این معنیست که شما یک دختر دارید درحالی که موهای درخشان و براق نشان دهنده پسر است.

دختر یا پسر بودن جنین

چگونه بفهمیم جنین دختر است

رنگ ادرار

رنگ ادرار شما نشان دهنده جنسیت فرزند شماست. رنگ زرد کمرنگ می تواند به معنی داشتن یک دختر باشد.

اندازه پستان ها

وقتی پستان چپ کمی بزرگتر از سمت راست به نظر برسد، یا در صورتی که افزایش قابل توجهی در اندازه پستان های شما وجود داشته باشد، بدین معنیست که دختر دارید.

تست سیر

سیر به خاطر بوی تندی که دارد، شناخته شده است. این تست سیر شگفت انگیز به شما نشان خواهد داد که حامل دختر هستید یا پسر. اگر شما یک میخک سیر بخورید و بدنتان هیچ بویی ساطع نکند و بوی نرمال داشته باشد، شما حامل یک دختربچه هستید.

خط نیگرا

این خط یک خط تیره است که روی شکم شما در دوره بارداری ظاهر می شود. اگر خط از پایین شکم شما تا قفسه دنده ای گسترش یابد، آنگاه پسر خواهید داشت. اما اگر خط زیر پایین شکم شما ختم شود، پس شما حامل دختر بچه هستید.

تلاش برای حدش زدن جنسیت فرزندتان بدون انجام سونوگرافی بسیار جالب است. با این حال، اکثر این ها با عبور از نسل ها به افسانه تبدیل شده اند. در مواقعی که این علائم با مورد شما مطابقت دارد و شما قادر به تعیین جنسیت فرزنده متولد نشده خود به طور دقیق هستید، پس مبارکتان باشد! اما می خواهید یک گزارش جامع از آن داشته باشید، پس همیشه توصیه می شود که با دکترتان مشورت کرده و یک بررسی سونوگرافی به عمل آورید. اگر شما واقعا می خواهید یک دختر داشته باشید مطمئن خواهید شد که می توانید به آن برسید!

۱۵ نشانه دقیق از باردار بودن یک پسر

چند نشانه دقیق از وجود پسر در اوایل بارداری وجود دارد که چندتا از آن ها عبارتند از ضربان قلب، رنگ ادرار، رشد موهای شما، ناخوشی صبحگاه، پاهای سرد، میل به غذا، اندازه پستان و … .

به محض این که شما باردار شوید این سوال قدیمی پیش می آید. دختر است یا پسر؟ تمام مردم اطراف ازجمله والدین جدید، دوست دارند جنسیت بچه را حدس بزنند.نه به خاطر تعصب جنسیتی، بلکه به سادگی برای سرگرمی، کنجکاوی و روشی برای آماده شدن برای خوشامدگویی به یک دختر یا پسر کوچولو. به عنوان یک مادر، سوال بیشتر خود را نشان می دهد که این بسته کوچک درون تو یک دختر کوچولوی زیباست یا یک پسربچه خوشگل.

اعضای خانواده و مردم اطراف شما جنسیت بچه را پیش بینی کرده یا بر اساس این که چگونه به نظر می رسید، یا این که بارداری شما چگونه پیش می رودحدس می زنند. اما این حدس ها درست است؟ بخوانید تا بدانید

داستان های افسانه ای زیادی وجود دارند که اجداد ما در مورد جنسیت بچه نشان می دهند. بعلاوه، غریزه مادری  نیز به بازی حدس زدن ما اضافه می شود. با این حال، نشانه های دیگری نیز وجود دارند که نشان می دهد بچه پسر است. اگر شما یک مادر کنجکاو هستید که می خواهید بدانید، اینجا نشانه های باور نکردنی از پسر بودن بچه وجود دارد که جنسیت بچه را نشان می دهند.

۱) ضربان قلب

از طریق پزشکی اثبات شده است که ضربان قلب برای یک پسربچه و یک دختر بچه متفاوت است. شواهد پزشکی مطرح کننده این است که اگر ضربان قلب بچه شما در طول بارداری زیر ۱۴۰ ضربه در دقیقه باقی بماند، پس بچه پسر است. این مورد یک نشانه بسیار دقیق از پسر بودن بچه در طول اوایل بارداری به نظر می رسد.

دختر یا پسر بودن جنین

۱۵ علایم که بفهمیم جنین پسر است

۲) رنگ ادرار

رنگ ادرار اغلب با جنسیت بچه ارتباط دارد. اگر رنگ ادرار شما تیره باشد، پس شما باردار هستید و یک پسر بچه زیبا دارید.

علایم جنین پسر

۳) رشد موها

از شنیدن آن متعجب شدید؟ بله اگر موهای شما سرعت رشد بیشتر از حد طبیعی داشته باشد، شما دارید صاحب یک پسر می شوید.

۴) ناخوشی صبحگاهی

یکی از نشانه های اصلی که در دوران بارداری شروع می شود، ناخوشی صبحگاهی است. برخی زنان آن را دارند، در حالی که بقیه ندارند. هورمون ها در حال تغییر هستند و برای برخی زنان نگه داشتن غذا در درون خود بسیار سخت می شود. ناخوشی صبحگاهی، نیز با جنسیت بچه ارتباط دارد. اگر شما هیچ نشانه ای از ناخوشی صبحگاهی ندارید، شما ممکن است یک پسر داشته باشید.

دختر یا پسر بودن جنین

۵) دست ها و پاهای سرد، یک نشانه پسر بودن در طول اوایل بارداری

برخی زنان اغلب احساس سرما را در دست ها و پاهایشان تجربه می کنند. اگر شما دست ها و پاهای سردی دارید که اغلب شما را عصبی می کند، یک نشانه واضح وجود دارد که شما یک پسر دارید. این نشانه خیلی زودهنگام در دوران بارداری به وجود آمده و تفاوت را به شما می گوید.

۶) اندازه پستان ها

باورنکردنی به نظر می رسد اما اندازه پستان ها یکی از نشانه های اصلی است که می تواند نشان دهنده پسر یا دختر بودن جنینی که حامل آن هستید باشد. در بارداری، پستان ها بزرگ می شوند زیرا غدد پستانی لاکتات جمع می کنند تا شیر کافی برای کوچولوی شما تولید کنند. اگر پستان سمت راست شما بزرگتر از سمت چپ شده است، نشانه این است که شما حامل یک پسر بچه هستید. همچنین مادر با توجه به نیاز های تغذیه ای کودک، شیر متفاوتی برای پسر یا دختر تولید می کند.

دختر یا پسر بودن جنین :علایم جنین پسر

۷) پوزیشن خوابیدن، یک نشانه از پسر داشتن

در طول مراحل بعدی بارداری، خوابیدن در یک پوزیشن راحت بسیار سخت می شود که شما را کاملا خسته می کند. با این که احمقانه به نظر می رسد، پوزیشن خوابیدن یک نشانه رایج است که نشان می دهد شما دختر دارید یا پسر. آیا ترجیح می دهید دکه به سمت خاصی بخوابید؟ ممکن است تمایل داشته باشید که این را بدانید، خوابیدن روی پهلوی چپ نشان می دهد که شما پسر دارید.

۸) تمایل به غذا

تمایل به غذا هنوز یکی دیگر از علائمی است که نشان می دهد بچه داخل شکم شما دختر می شود یا پسر. اگر شما تمایل به خوردن غذاهای شور یا ترش دارید، این یک نشانه واضح از پسر داشتن است.

۹)موقعیت شکم

ممکن است افراد به شکم شما خیره شوند و بگویند که بچه شما پسر است یا دختر. این یک روش قدیمی برای تعیین این است که پسر دارید یا دختر. اگر شکم شما بزرگتر شده و به پایین می افتد، این یک نشانه است که می گوید شما دارید صاحب یک پسر می شوید.

۱۰) وزن گیری

در کنار موقعیت شکم، وزن گیری شما نیز در طول بارداری یک نشانه از جنسیت بچه شماست. اگر وزن زیادی فقط به قسمت شکم شما افزوده شده است و فقط در شکم شما مشهود است، پس شما احتمالا حامل یک پسر هستید.

۱۱) تغییرات رفتاری

نوسانات خلقی و تغییرات رفتاری در طول بارداری شایع است. این عمدتا به دلیل هجمه تغییرات هورمونی در بدن شماست. با این حال، نوع تغییرات رفتاری شما نشان می دهد جنسیت بچه ای که باردار هستید چیست. اگر در طول بارداری پرخاشگر و جسور شدید، احتمال دارد که شما حامل یک پسربچه باشید. تغییرات رفتاری معمولا با سطح هورمون توسسترون در ارتباط است.

۱۲) شیوع آکنه،

دختر یا پسر بودن جنین

نشانه هایی از پسر داشتن در طول اوایل بارداری

مردم اغلب با درخشش پوست شما در طول بارداری می گویند که شما پسر دارید یا دختر. اگر شما ظهور آکنه در صورتتان را دارید، این به شما می گوید که شما یک پسر بچه دارید.

۱۳) پوست خشک

بسیاری از زنان خشکی شدید پوست را در طول بارداری تجربه می کنند. اگر شما پوست خشک و ترک خورده در دست ها و پاهایتان دارید، این یک نشانه است که می گوید شما حامل یک پسربچه هستید.

۱۴) خط نیگرا

در طول بارداری خط نیگرا یک خط تیره است که روی شکم فرد باردار به وجود می آید. با ادامه بارداری، خط روی شکم تیره می شود. جالب است بدانید که خط نیگرا می تواند با پیش بینی جنسیت بچه در ارتباط باشد. گفته می شود که اگر خط نیگرا از پایین شکم از هر راهی تا قفسه سینه برسد، درون شما یک پسر بچه در حال رشد است.

دختر یا پسر بودن جنین

۱۵) تست جوش شیرین

بسیاری از زنانی که این آزمایش را انجام داده اند تا ببیند دختر دارند. این یکی از قاطع ترین آزمایش های نشانه پسر داشتن است که بسیاری آن را باور دارند. ادرار مادر باردار با محلول جوش شیرین آزمایش می شود.وقتی جوش شیرین به ادرار اضافه شود و مخلوط حاصل به رنگ صورتی روشن در بیاد به این معنیست که احتمالا شما صاحب پسر می شوید.

نشانه های فوق الذکر برخی از معیارهایی هستند که می توانند به شما در پیش بینی این که بچه ای که حامله هستید پسر است یا دختر کمک کند. با این وجود، فقط یک سونوگرافی، آزمایش DNA و برخی آزمایشات ژنتیک می توانند جنسیت بچه را با ۱۰۰ درصد ضمانت پیش بینی کنند. اگرچخ تلاش برای فهمیدن جنسیت بچه شما می تواند هیجان انگیز باشد، اما صبر کردن تا هنگام زایمان نیز قطعا باعث شگفت زدگی و شادی نامحدودی خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید