دخترانه
مجله سلامت!

درباره مردان بدانید

درباره مردان بدانید

برای زنان، درک یک مرد ممکن است بیش از تجربه باشد. شما چند مرد را می بینید، اما هنوز هم نمی تواند به شما کمک کند او را بهتر درک کنید. برای شناختن یک مرد، به مکالمات فکری نیاز دارید، از او لذت ببرید و سعی کنید که درک کنید که او چگونه فکر می کند. با این حال، اگر عجله دارید همه چیز را در مورد یک مرد بدانید به این نکات توجه کنید.
هنگامی که بحث در خصوص جنس مخالف است، دختران و پسران در مورد بسیاری از چیزها به روشهای مشابهی فکر می کنند. با این حال، برخی از تفاوت ها نیز وجود دارد. برای دختران، یک مرد خوب با جذابیت زیاد و شخصیت خوب، در اولین گفتگو هر زن را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با این حال، همه چیز برای یک مرد بسیار متفاوت است. البته اول از همه ظاهر مهم است و به دنبال آن مواردی است که مرد قبل از عاشق شدن در نظر می گیرد. حقایق تصادفی بالا در مورد بچه ها از izanan.comرا اینجا بخوانید تا بتوانید بهتر از مردها بدانید!

۱٫ مرد شما به راحتی تحت تهدید قرار می گیرد، زیرا دوست دخترش با یک مرد دیگر در حضور او حرف می زند. با این حال، در عین حال ممکن است احساس کند که او مانند یک پادشاه است، اگر شما همچنان در مقابل مردان دیگر باشید- کسانی که شما را اغوا می کنند.
کم کم احساس خوشبختی می کند، چون بسیاری از مردان دیگر از شما خوششان آمده است بنابراین او بیشتر و بیشتر به شما علاقه مند می شود
۲٫ مردها در نگاه اول جذب ظاهر فیزیکی زن می شوند. با این حال، این همیشه در مورد یک بدن خوب و کامل صدق نمی کند. آنچه یک پسر جذبش می شود می تواند یک لبخند زیبا باشد، یک دختر که موهای خود را می کشد یا چیزی از اتاق خود که با او به اشتراک می گذارد.

۳٫ مردان می خواهند درباره احساسات خود، مانند زنان، صحبت کنند. اگر نمی توانند گفتگوی قلب ها را شروع کنند به این معنا نیست که نمی خواهند یا دوست دارند درباره آن صحبت کنند. اگر میخواهید دوستتان احساسات خود را به اشتراک بگذارد، او را با سوالات زیاد تحت فشار قرار ندهید. به این ترتیب، او قطعا احساساتش را بروز خواهد داد.

افسردگی
۴٫ این فانتزی هر مردی است که به صورت همان زمان مورد علاقه و میل چندین دختر است. اکثر مردان در مورد اینکه دختران جذاب زیادی حداقل یک بار در زندگی به آن ها علاقه نشان داده باشند فانتزی دارند.
۵٫ اکثر مردها در هنگامی که خانم حواسش نباشد به بررسی بدن او می پردازند.
۶٫ مردان از سن کم به نزدیکی جنسی علاقه نشان می دهند. در حقیقت، آنها در مورد دانستن همه چیز در مورد آناتومی زنان کنجکاو هستند و حتی زمانی که در یک رابطه خوب و بلند مدت با چنین دختر زیبا و سکسی هستند نیز این احساس را دارند. بنابراین، از او متنفر نشوید زیرا نوعی اعتیاد است.
۷٫ مانند زنان، مردان نیز از تعریف کردن خوششان می آید. از آنجایی که آنها خیلی از دوستانشان تعریف نشینده اند هنگام شنیدن تعریف آن از دختری زیبا جذب می شوند و آن را فراموش نخواهند کرد.
۸٫ مردان عاشق دخترانی هستند که مانند خانم ها رفتار می کنند. اکثر مردان فکر نمی کنند اگر معشوقشان دختر دیگری را ببوسد در حال خیانت کردن است. در مقابل، آنها واقعا با این مسئله تحریک می شوند.
۹٫ مردان همیشه دوست دارند رابطه جنسی داشته باشند. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها همیشه مایل و آماده هستند. شما نباید مردتان را در برابر دیوار فشار دهید و انتظار داشته باشید ظرف چند ثانیه آماده شود. فشار بیش از حد بر روی مرد باعث از بین رفتن حس جنسی می شود.
مردان عزت نفس بالایی دارند. مردان از درخواست کمک از دیگران نفرت دارند. همچنین، آنها از کمک گرفتن جلوگیری خواهند کرد تا اینکه خودشان کار را تمام کنند.
۱۱٫ وقتی یک دختر ارگاسم می شود، مرد احساس قدرتمندی می کند. هر چقد ارگاسم دختر بهتر باشد مرد بیشتر به خود افتخار خواهد کرد و البته، از دختر بیشتر قدردانی می کند.

درباره مردان بدانید
۱۲٫ مردان دوست دختر خود را دوست دارند حتی اگر کم می گویند دوستت دارم. وقتی صحبت از احساسات می آید، مردها کمتر حرف می زنند. با این وجود سعی می کنند علاقه خود را با عمل نشان دهند تا این که با کلمات بیان کنند.
۱۳٫ مردان زنی را دوست دارند که در ابتدا زیبا و جذاب به نظر بیاید ولی در رختخواب یک حیوان وحشی باشد.
۱۴٫ مردان به شدت رقابت می کنند. بنابراین، هنگامی که با شكست مواجه می شوند از شرایط رنج می برند و نگران می شوند. این یکی از ویژگی های بارز مردها است.
۱۵٫ مردها به طور کلی به طور جدی تعهد می کنند. در واقع ترس شما این است که مرد پیش از ورود به رابطه گزینه های خود را بررسی کرده است.
۱۶٫ در صورتی که تمایلات و نیازهای عاطفی، روحی و جسمی مرد با همسرش برآورده نشود جذب زن دیگری می شود.
۱۷٫ مردان وانمود می کنند که حرف های شما را نمی شنوند و خود را بیش از حد مشغول بازی کردن یا کار کردن نشان می دهد. این بی توجهی برای خارج شدن از مکالمات یا انجام ندادن کارهای دشوار است.
۱۸٫ مردان دوست ندارند فکر کنند که در چیزی خوب نیستند، مخصوصا اگر چیزی مردانه باشد.
۱۹٫ اکثر مردها فکر می کنند که واقعا قدرتمند و قوی هستند. و، آنها از رفتن به دکتر نفرت دارند زیرا بازدید از دکتر باعث می شود احساس ضعف کنند.
۲۰٫ وقتی یک زن می گوید چیزی به معنی چیز دیگری است، مردها متوجه نمی شوند. بنابراین، اگر می خواهید یک مرد متوجه منظور شما شود آن را مستقیما بگویید.
۲۱٫ در رابطه با یک دختر، احترام مهمترین چیز است. اگر به مرد احترام بگذارید، او مطمئنا شما را بیشتر دوست خواهد داشت. اگر رابطه بین خودتان و او را کنترل کنید، او کم کم فرو می ریزد.
۲۲٫ مردها به راحتی اداره می کنند، اما همه افراد دوست ندارند اداره شوند تا به چیزی عمل کنند
۲۳٫ مردان تمایل دارند که به لحاظ احساسی آسیب پذیر باشند و دل شکستگی بیشتر بر مردها اثر می گذارد تا دخترها.
۲۴٫ راه ورود به قلب مردها از طریق معده است. بنابراین، دختران، باید یاد بگیرند خوب غذا بپزند.
۲۵٫ اگر دخترها فیلم های مرتبط با رابطه جنسی را تماشا نکنند، مردها اهمیتی نمی دهند. اما شاید اگر فیلم های این چنینی ببینید مردتان بیشتر تحریک شود.
۲۶٫ اگر سعی می کنید از دوست مردتان بپرسید مردتان به شما خیانت می کند یا خیر قطعا دروغ خواهید شنید زیرا مردها به یکدیگر کمک می کنند.
۲۷٫ مردان دوست دارند به دختران زیبا که واقعا نیاز به کمک دارند کمک کنند.
۲۸٫ اگر یک دختر زیبا و سکسی به طور تصادفی به مرد برخورد کند قطعا مرد تحریک خواهد شد.
۲۹٫ مردها می خواهند چیزهای زیادی به شما بگویند اما نمی توانند. و آنها معمولا پس از مشروب خوردن خیلی چیزها را به شما می گویند.
۳۰٫ هنگامی که از مرد تقاضایی می کنید و او یک اووووم طولانی مدت می گوید واقعا می گوید که شما را دوست ندارد و نمی تواند کاری برایتان انجام دهد.
۳۱٫ اگر زنی که دوست دارند سخت بگیرد مرد خیلی عاشقانه تر خواهد شد.
۳۲٫ اگر یک مرد به شما در مورد مشکلات خود بگوید، در واقع، او فقط نیاز به کسی دارد تا به احساساتش گوش دهد. و نیازی به مشاوره ندارد
۳۳٫ یک مرد باید تجربه نه شنیدن داشته باشد، اگر همیشه حس کند خیلی خوب است و هرگز آسیب نبیند بالغ نمی شود.
۳۴٫ مرد وقت خود را صرف بازی های ویدئویی و همچنین فوتبال می کند، در حالی که دختران به آرایش و رمان های عاشقانه می پردازند.
۳۵٫ مردان دخترانی را دوست دارند که شبیه مادرانشان هستند. شوخی نمی کنم.
۳۶٫ مردان از تجربیات درس می گیرند نه از کتاب های عاشقانه که دختران را به عنوان مبنای تجربه خود می خوانند.
۳۷٫ هنگامی که یک مرد می گوید تا شنیدن صدای شما خوابش نمی برد تلفن را قطع کنید. او این حرف ها را به دخترهای دیگر نیز می گوید. او فقط شما را مسخره می کند و گاهی اوقات سربه سرتان می گذارد.
در واقع، مردان به اندازه زنان پیچیده هستند و در مکانیک جنسی، عملکرد مغز و نوسانات هورمونی کاملا جذاب هستند. در بالا برخی از موارد تصادفی در مورد مردها هستند که امیدوارم بتواند به شما در درک بیشتر درباره مردتان کمک کند و ارتباط خود را سریعا بهبود دهید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید