دخترانه
مجله سلامت!

بهترین پوزیشن های جنسی

بهترین پوزیشن های جنسی

شما در حال حاضر یک خواننده فال هستید. طالع بینی می تواند آزاردهنده باشد. اما آزمون شخصیت شناسی مایرز بریگز گزینه خوبی است. این آزمون، یک روش است که روانشناسان توسط آن می توانند انسان ها را دسته بندی کنند. ممکن است برای تعیین موقعیت جنسی که شما بیشتر از آن لذت ببرید نیز استفاده شود. حداقل با توجه به امور جنسی دکتر جس اوریلی؛ که در ادامه برای شما توضیح داده شده است.
آیا نوع خود را نمی دانید؟
مار
دکتر جس می گوید: شما جدی، کامل، و عملگرا هستید، بنابراین موقعیت جنسی مورد علاقتان نیز باید اینگونه باشد. یک موقعیت ساده و کارآمد مانند مار تمام خواسته های شما را عملی می کند. شما روی شکم می خوابید و شریکتان از پشت وارد می کند. در این حالت دسترسی آسان است و نیازی به هیچ جنبشی از طرف شما نیست.
گربه
به گفته دکتر جس افراد این دسته عاشقانی دقیق و با ملاحظه هستند که از نظم و هماهنگی برخوردار هستند. و چه چیزی از روش گربه هماهنگ تر است؟ در این حالت آلت تناسلی مرد و زن به صورت همان زمان تحریک می شود و این حالت توسط درمانگران جنسی برای زنانی که می خواهند در طول مقاربت به ارگاسم برسند توصیه می شود. در این حالت همسرتان به طرف جلو حرکت می کند به طوری که آلت مرد به کلیت خانم برخورد می کند.
راک دور
این حالت فقط در خصوص خشنودی و ارتباط با شریک خود است به طوری که موقعیت به شکلی است که هر دو نفر در چشم های یکدیگر نگاه می کنند. دکتر جس توضیح می دهد: در این حالت هر دو روبروی یکدیگر نشسته اید ران پاها خم است و کف پاها روی تخت است. حرکات به شکلی باشد که تکان خوردن سریع اتفاق می افتد و باعث ضربان قلب سریع می شود.
ایستاده
این حالت به هر دوی شما بهترین حس را می دهد. دست ها را به دیوار فشار دهید و یا از بدن همسرتان استفاده کنید تا نقاط حساس بدن همسر خود را پیدا کنید.
خم شده
این حالت برای نشان دادن انعطاف پذیری بسیار مناسب است، همانطور که از نامش نشان می دهد، در این حالت باید در یکدیگر پیچیده شوید. باید هر کدام از شما یک زانو و یک پا را بر روی تخت قرار دهید (مخالف همسرتان). این حالت بهترین حالت است: تماس چشمی وجود دارد، توانایی مالش و حرکت در جهات و زوایای مختلف وجود دارد.
به حالت سجده نشستن
این حالت در مورد تمرکز حواس است و حالت نشستن به صورت سجده است. سعی کنید برای حفظ تماس چشمی و نفس های نزدیک به هم تماسی قوی بین شما برقرار باشد.
نشستن
از نظر دکتر جس شما فردی عاشق و کنجکاو هستید که می خواهید نیازهای همسر خود را بدانید. در این حالت به طور کامل بر برآورده کردن نیازهای همسر خود تمرکز می کنید.

رابطه جنسی
V عمیق
این حالت باعث تحریک فکری می شود مانند زمانی که پازل حل می کنید. روی تخت به پشت دراز بکشید و پاها را به شکل V باز کنید. در این حالت باید همسرتان بر روی زمین ایستاده باشد سپس پاها را طوری دور او حلقه کنید که بهترین حالت ایجاد شود. می توانید پاها را به یک طرف حرکت دهید، بر روی شانه های همسر خود قرار دهید و یا آنها را به طرف جلو حرکت دهید. به یاد داشته باشید که واکنش های بدن شما با پاسخ های جنسی و چرخه پریودی شما تغییر می کند. بهتر است حالت های مختلف را تجربه کنید.
رابطه جنسی ماشینی
این نوع شخصیت کمی بی تاب هستند بنابراین بسرعت ارضا می شوند. این حالت کاملا خودجوش است و مانند آزمایش است، بنابراین احتمالا دوست دارید از کمربند ایمنی استفاده کنید و همسر خود را ببندید. پشتی صندلی جلو را بخوابانید و با استفاده از انگشتان دست و زبان خود نقاط حساس را لمس کنید.
چرخ دستی
این دسته دوست دارند مانند افراد احمق و کودن رفتار کنند بنابراین با حالت های یادآور مدرسه راضی نمی شوند. دست ها را بر روی زمین قرار دهید و به همسر خود بگویید پشت سر شما بایستد و پاهای شما را بلند کند. اگر دست های شما خسته می شوند می توانید از بالشت یا مبل برای پشتیبانی اضافی استفاده کنید.
جستجو حفره ها
صحبت های جنسی برای این دسته مناسب است و آن ها شما را تحریک می کنند اینگونه صحبت کنید. همسر شما پاها و صورت را رو به دیوار قرار می دهد و شما پشت سر او حرف های جنسی زمزمه می کنید.
کمی از همه چیز
این دسته به سرعت کسل می شوند بنابراین باید همه چیز تغییر کند. حالت هایی که دکتر جس توصیه می کند حالت سگی رو به پایین است که درست مثل حالت های یوگا است؛ گربه رو به پشت که مانند سجده است و قسمت بالای بدن به تخت آویز است؛ در خدمت ، حالتی که یک نفر روی تخت دراز کشیده و دیگری از روی زمین رابطه جنسی دهانی انجام می دهد؛ و حالت چهار دست و پا معکوس، طوری که از پشت سوار همسر خود هستید به طوری که پاهای او خم است و شما می توانید بر روی ران او سوار باشید.
زنجیره ای
این نوع شخصیت دوست دارد جامعه بسازد. بنابراین آنها برای سازمان دهندی رابطه جنسی مناسب هستند. برای حالت زنجیره ای، افراد به صورت یک دایره جمع می شوند، و هر شرکت کننده با شخصی دیگر رابطه دارد.
رقصندگان عاشق
این دسته دوست دارند همسر خود را خوشحال کنند. برای حالت ایده آل، رو به روی یکدیگر بایستید، یکی از شما پای شما را بالا بگیرد، و دیگری مراقب آن باشد. این رابطه جنسی ماند در آغوش گرفتن با عشق شهوانی است.
دو خرچنگ
این نوع شخصیت به بازخورد واکنش خوبی نشان می دهد بنابراین این افراد به دیدگاه همسر خود خیلی توجه می کنند. برای این حالت، یک نفر با پاهای باز در مقابل دیگری می نشیند و دست ها را بر روی زمین قرار می دهد، و دیگری بر روی او پل می زند.
صندلی مدیر
این دسته رهبر هستند، بنابراین دوست دارند روی یک صندلی بنشینند و به همسر خود بگویند چه کاری انجام دهد. و یا حرکات او را کنترل کنند.
از آنجایی که هر فردی شخصیتی متفاوت دارد ممکن است بین دسته ها چیزهایی شبیه به هم وجود داشته باشد. این حایت ها برای تفریح و آزمایش است بنابراین خیلی آن ها را جدی نگیرید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید