دخترانه
مجله سلامت!

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟

شش نوع از بدترین و پنج نوع از بهترین مواد غذایی قبل از رابطه جنسی
درشب ملاقات، قبل از اینکه برای بیرون رفتن لباس بپوشید، شما دیدگاه های خودتان را در مورد نقش سکسی که امیدوارید اجرا شود، تعیین می کنید. شام خودن با هم می تواند به عنوان یک عشقبازی عالی، ایجاد لذت و حس ارتباطی خوبی قبل از داغ و سنگین شدن،خدمت می کنند. با انتخاب مواد غذایی غلط، شما ممکن است هرگونه احساسی را به پایان خودش برسانید. این مطلب را بخوانید تا در مورد غذاهایی که به احتمال زیاد موجب برافروختگی یا خاموش شدن میل جنسیتان می شود، اطلاعات کسب کنید.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بدترین: لوبیا (حبوبات)
گاز ممکن است طبیعی باشد، اما دقیقا در هنگام رابطه جنسی مناسب نیست. اگرچه حبوبات سرشار از پروتئین و آنتی اکسیدان هستند، اما متاسفانه قدرت بالایی در ایجاد نفخ شکم در بسیاری از افراد دارند. آنها حاوی مقادیر زیادی از فیبر محلول و یک قند طبیعی به نام رافینوز هستند، که هر دو باعث تولید گاز در طی هضم غذا می شوند. این مسئله در مورد عدس نیز صدق می کند. بنابراین به عنوان یک جایگزین پروتئن گیاهی بدون نفخ ، خمیر سویای گریل شده یا پخته شده، پیشنهاد می شود. گوشت بدون چربی و ماهی نیز انتخاب های خوبی هستند. به ما اعتماد کن، شریک جنسی شما حتما تشکر خواهد کرد!

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بدترین: فلفل تند
اگر شما یکی از ۶۰ میلیون فرد بزرگسال در ایالات متحده هستید که هر ماه رفلکس اسید معده را تجربه می کنید، خوردن فلفل تند و غذاهای دیگر که این علایم را تحریک می کند، می تواند زمان رابطه جنسی را با لذت همراه کند.به گفته متخصص تغذیه کیت توماس ایوب: “اگر شما در طی رابطه جنسی در حالت خمیده یا درازکش هستید، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که اسید معده میل جنسی را قطع کند. یک وعده غذایی حجیم و یا مواد غذایی که شما آن را به خوبی تحمل نمی کنید، می تواند میل جنسی را کاهش دهد”. سایر مواد غذایی مضر شامل قهوه، مرکبات، غذاهای دارای گوجه فرنگی، سیر، پیاز و غذاهای سرخ شده هستند. خودداری از مصرف این غذاها، امیال جنسی را برای شما حفظ خواهد کرد و حداقل باید چند ساعت قبل از رابطه جنسی از آن ها اجتناب کرد.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بدترین: سیر
حتی اگر شما مستعد ابتلا به سوزش معده نیستید، ممکن است بخواهید از مصرف سیر قبل از رابطه جنسی صرف نظر کنید. سیر موجب تولید بوی قوی در بدن می شود که به خصوص هنگامی که بدن شما گرم شده و یا عرق کرده تشدید می شود. همچنین باعث می شود بو و طعم مایع منی بد باشد. این مسئله در مورد پیاز نیز صدق می کند. اشخاص به طور متفاوتی تحت تاثیر بوها قرار می گیرند، در برخی از افراد عطر سیر تحریک کننده است. در یک مطالعه ای که در فوریه ۲۰۱۶ منتشر شد، نشان داد که مردانی که سیر می خورند جذاب تر تلقی می شوند. اما اگر شما نمی خواهید که ریسک کنید، از سبزیجات کمتر تند و طعم دهنده ها قبل از روابط استفاده کنید. برای مثال، از برنج فصل و ماهی با پونه و ریحان به جای سیر، و از کرفس به جای پیاز استفاده کنید.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بدترین: استیک و سیب زمینی
به جای حفظ اشتهای خود برای شام، مقادیر کمی در طول روز غذا بخورید. اگر شما یک وعده غذایی سنگین مانند استیک و سیب زمینی را قبل از پیوستن به شریک جنسی خود در اتاق خواب مصرف کنید، در نهایت بیشتر از رابطه جنسی تمایل به چرت زدن پیدا می کنید. به گفته متخصص تغذیه دکتر کیت توماس ایوب: “وعده های غذایی حجیم واقعا می تواند شما را خسته کند. به روز شکرگزاری فکر کنید و این زمانی است که شما می خواهید تفریح خود را انجام دهید. اگر شما بعد از شام گرسنه ماندید، این حالت را با خوردن سالاد یا لیوان بزرگ آب برطرف کنید”. در مطالعه ای که در فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد، نشان داده شد که خوردن یک سالاد با یک وعده غذایی می تواند مقدار کالری مصرفی را تا ۱۱ درصد کاهش دهد. از آنجایی که احساس تشنگی با گرسنگی به آسانی اشتباه گرفته می شود، نوشیدن آب (یا سایر نوشیدنی های فاقد کالری، مانند چای) نیز می تواند به شما کمک کند.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بدترین: نوشابه
گاز حباب داری که به نوشابه اضافه می کنند، وقتی شما آن را می نوشید به بدن شما نیز وارد می شود که می تواند موجب نفخ آزار دهنده ای شود. اگرچه نوشیدن مقدار کمی از شامپان ممکن است تفاوت زیادی را ایجاد نکند، مصرف زیاد نوشابه و دیگر نوشیدنی های گازدار (به عنوان مثال، نوشیدنی های انرژی زا، آب تونیک و آبمیوه های گاز دار) قبل از رابطه جنسی می تواند منجر به نفخ و آروغ زدن شود. همچنین، تحقیقات در حیوانات نشان می دهد که ماده ای به نام کنین در نوشیدنی انرژی زا به طور موقت سطح تستوسترون را کاهش می دهد. همین امر ممکن است در انسان نیز اتفاق بیافتد. بنابراین به جای نوشابه انرزی زا؛ آب، چای یا مقدار متوسطی از شراب را انتخاب کنید.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بهترین: چغندر
قبل از اینکه شما متن پایین را مطالعه کنید، شما ممکن است تمایل داشته باشید که یک سالاد چغندر درست کنید. به گفته کریس شاف، متخصص تغذیه در فلوریدا: کلیتوریس و آلت تناسلی مرد هر دو نیازمند تورم برای به دست آوردن لذت نهایی هستند. چغندر که حاوی مقادیر زیادی از نیترات است با ارسال خون مورد نیاز به اندام جنسی، می تواند کمک کند که این اتفاق بیافتد. به عقیده دکتر شاف خوردن چغندر چند بار در روز و ۹۰ دقیقه قبل از رفتن به سر کار برای کسب حداکثر انرژی مفید است. از خوردن آن به تنهایی یا با دیگر سبزیجات یا مخلوط با آب لذت ببرید. اگر طرفدار چغندر نیستید، کرفس یک جایگزین کم کالری و آبدار است که می تواند در هنگام رابطه جنسی باعث حفظ احساس نشاط و سرحالی شود.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بهترین: برنج
کربوهیدرات ها منبع اصلی سوخت بدن است، و شما قطعا نیازمند مقدار زیادی از انرژی در اتاق خوابتان هستید. اگر شما مستعد ابتلا به باد شکم هستید، انتخاب کربوهیدرات عاقلانه است. غذاهای دارای نشاسته به طور طبیعی در طول هضم غذا، گاز تولید می کنند. اما خبر خوب این است که برنج یکی مواد دارای نشاسته است که هیچ گازی در بدن تولید نمی کند و بنابراین انتخاب مناسبی قبل از رابطه جنسی است. برنج را بخار پز یا آب پز، نوع سوخته یا خام و با سبزیجات فاقد تولید گاز مانند فلفل، کاهو، کدو سبز و بامیه مصرف کنید. مواد غذایی مناسب برای رابطه جنسی، پروتئین، برنج همراه با ماهی پخته یا کبابی، مانند ماهی آزاد، قزل آلا یا ماهی تن آلباکور می باشند. امگا ۳ موجود در ماهی های روغنی برای داشتن قلب سالم و گردش خون مناسب، مفید است.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بهترین: شکلات تلخ
برخی از شکلات های تلخ ممکن است به لطف داشتن ماده طبیعی به نام فلاوانول، شیرین تر از ذائقه شما باشند. به گفته کیت توماس ایوب، متخصص تغذیه و استاد بالینی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین: “در واقع تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد شکلات تلخ بهبود جریان خون را بهبود می بخشد”. این مسئله بسیار مهم است زیرا گردش خون نقش عمده ای در تحریک جنسی بازی می کند و اجازه می دهد که جریان خون به ناحیه تناسلی رسیده و موجب افزایش اندازه و ایجاد حس در آلت تناسلی مردانه و کلیتوریس شود. در مطالعه ای که در مجله آمریکایی تغذیه بالینی در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد، ارتباطی بین مصرف زیاد غذاهای غنی از فلاونول با احتمال کاهش اختلال در نعوظ کشف شد. بنابراین از بخش کوچکی از شکلات با کیفیت بالا که حداقل دارای ۷۰ درصد کاکائو است، استفاده کنید.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بهترین: آناناس
خوردن آناناس تازه قبل از رابطه جنسی ممکن است ارتباط دهانی را بسیار شیرین کند. اگرچه تحقیقات بالینی در این زمینه وجود ندارد، اما بسیاری از افراد بیان کرده اند که غذا خوردن آناناس چند ساعت قبل از رابطه جنسی باعث می شود که مایع انزالی طعم بهتری داشته باشد. سایر میوه های شیرین شامل انبه، موز و خرما هستند. شما همچنین می توانید از آنها یک مخلوط تهیه کنید. میوه های تازه و مخلوط دارای مقادیر زیادی آب هستند که موجب کاهش خطر ابتلا به سردرد یا بد خلقی ناشی از کمبود آب، می شوند. همچنین، کربوهیدرات و فیبر موجود در میوه می تواند به شما در حفظ انرژی مورد نیاز در رابطه جنسی کمک کند.

قبل از رابطه جنسی چی بخوریم وچی نخوریم؟
بهترین: شراب قرمز
به گفته متخصص تغذیه کیت توماس ایوب: برای بسیاری از مردم، شراب بخشی از یک شام رمانتیک است و مقدار متوسطی از آن ممکن است به شما در حفظ میل جنسی کمک کند. تحقیقی که در مجله پزشکی جنسی در اکتبر ۲۰۰۹ منتشر شده، ارتباطی را بین مصرف منظم و مقدار متوسط شراب قرمز در زنان و افزایش میل جنسی افزایش، روان بودن و در کل افزایش عملکرد جنسی نشان داد. اگرچه سایر مشروبات الکلی ممکن است یک اثر مشابه داشته باشند، اما شراب حاوی فلاونول مناسب برای قلب سالم، موجب افزایش گردش خون می شود. دکتر ایوب هشدار می دهد که در مصرف شراب نباید زیاده روی کرد زیرا الکل موجب سرکوب سیستم عصبی مرکزی شده، و مصرف بیش از حد از آن می توانید با میل جنسی اختلال داشته باشد و حتی منجر به ایجاد حس خواب آلودگی در شما شود.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید