دخترانه
مجله سلامت!

علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت

 

فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک و  حرکات رقص، به خصوص  از طریق کشش تامپون میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود.البته، پرده بکارت همچنین می تواند بدون هیچ دلیل قطعی حتی قبل از مقاربت هم پاره شود .

خونریزی پرده بکارت  حین  مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد. باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

 خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.
معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده  بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

بهترین نکات  درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا  باپزشکتان مشورت کنید.
با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت:

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

علائم پاره شدن وخونریزی پرده بکارت

 پاره کردن پرده بکارت بدون درد و خونریزی

روش اول با درد کمتر
برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند.

روش دوم  با بی حسی 
در این روش زن لذتی از طریق دخول  نخواهد داشت.در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

 

308 دیدگاه ها
 1. اجمد می گوید

  سلام خسته نباشید
  چجوری باید دانست که پرده بکارت چه نوعی است

  1. دكتر مشاوره می گوید

   فقط از طریق معاینه پزشکی

 2. Tbag می گوید

  سلام ببخشید پس از ی رابطه ی قطره خون ممکن است ک پرده پاره شده باشد

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله حتما اسیب دیده

 3. ؟؟؟؟؟ می گوید

  سلام ببخشید می خواستم بدونم در طی چند دقیقه دخول امکان پارکی پرده بکارت هست

  1. دكتر مشاوره می گوید

   حتی در صورت کوچکترین دخولی پرده دچار اسیب میشه

 4. Sima می گوید

  سلام پارگی پرده بکارت تاثیری بر شکل سینه ها دارد؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر تاثیری ندارد

 5. بی نام می گوید

  سلام. ببخشید من قبل تر ها وجود بکارت رو به خصوص در زمان سیکل های قاعدگی و خروج لخته ی خون احساس میکردم و از طرفی متاسفانه مدت زیادی هست که دچار خودارضایی هستم.و همیشه با مالش (تقریبا شدید) و انقباضات درونی شدید داخل بدن همراه بوده، ولی هیچ وقت چیزی داخل بدن نشده، با این وجود امکان داره بکارت از بین رفته باشه؟ چون اخیرا دیگه وجودش رو در زمان قاعدگی احساس نمیکنم. این میتونه به عفونت ادراری هم مرتبط باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر ربطی نداره شاید برای شما عادی شده و حسش نمیکنید

 6. Sara می گوید

  یه سوال داشتم
  میخواستم بدونم آیا با دست کشیدن روی وارژن پرده پاره میشه من بعد از ارضا در ادرارم دو سه قطره خون دیدم ک رنگش قهوه ای مایل به سیاه بود آیا ممکنه پرده بکارت پاره شده باشه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر فقط در صورت وارد کردن شی به داخل واژن احتمال پارگی هست

 7. مینو می گوید

  سلام ازپشت ب واژینال راه داره بعد ازمقاربت خون دیدن منجر ب ازبین رفتن بکارت شد؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر از مقعد راهی ندارد ولی ممکن در اثر ضربه پارگی ایجاد بشه

 8. حدیث می گوید

  سلام دختری هستم ۱۸ ساله ک دوبار با پسری رابطه جنسی داشتم،پس از گذشت ی ماه ،مدت زمان پریودی من بهم ریخته و تا ی ماه رابطه نداشتم ک خون سیاهی ازم خارج شد ،الان نمیدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه؟؟؟؟
  میتونید راهنمایی کنید
  دکتر رفتم میگه ن

  1. دكتر مشاوره می گوید

   سالم بودن یا نبودن بکارت فقط با معاینه مشخص میشود

 9. fatemeh می گوید

  با سلام من عروسی کردم و نزدیکی با شوهرم داشتمو ولی بار اول خون نیومدولی با هر بار نزدیکی احساس سوزش میکنم علتشو میخواستم بدونم. باتشکر

  1. دكتر مشاوره می گوید

   چون دراثر ارتباط تناسلی باعث کشیدگی و خراش ناحیه شدید

 10. Sepide می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من خودارضایی داشتم حدوددوبندانگشت خونریزی هم داشتم احتمالش هست پرده بکارتم پاره شده باشه لخته های خون قهوه ای میاد ولی خودم احتمال میدم خونریزی بخاطراین باشه که ناخنم بلندبوده
  چون نه دردی دارم نه دیواره ی واژنم تغییرشکل داده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   برید برای معاینه تا خیالتون راحت باشه

 11. Alone می گوید

  سلام وقتتون بخیر

  چرا واژن من شبیه عکسای تو اینترنت نیست؟

  خیلی درهمه

  عکسا خیلی واضح و واژنا خیلی مرتبه

  با یکی از پزشکا صحبت کردم عکس واژنمو دیدن گفتن در مورد بکارتت نمیتونم نظری بدم

  شما میتونید کمکم کنید؟

  ب من گفتن ی پولی بهم بده تا بهت بگم با چه راه هایی شوهرتو فریب بدی ک شب اول سکس خونریزی داشته باشی . من احساس کردم ک قصد کلاهبرداری دارن. من سکس نداشتم و چیزی وارد واژنم نکردم.ممکنه شما منو راهنمایی کنید ک بامره ام یا نه ؟ واژن من شبیه واژن باکره ها نیس. من خیلی نگرانم

  تهران نیستم و امکان رفتن ب مطب رو ندارم.

  وقتی تو اینه خودمو میبینم انگار چندلایه گوشت بهم پیچیده شدست.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   پرده بکارت هر شخص با شخص دیگری فرق میکنه عکسهای بکارت درواقع یک نمای کلی ارائه شده…با هیچ ترفندی شما نمیتونید مردهای امروز رو فریب بدید لطفا گول افراد غیر پزشک رو نخورید

 12. فرشته می گوید

  سلام خوب هستین آیا تحریک شدید و انقباضات رحمی و( لذت جنسی ) بدون هیچگونه دست زدن و وارد کردن چیزی به واژن باعث پارگی بکارت میشود؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر بدون وارد کردن پارگی اتفاق نمیوفته

 13. بی نام می گوید

  سلام خواستم بدونم امکانش هست در اولین رابطه خونریزی اتفاق نیفته و این خونریزی فرداش اتفاق بیفته؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله گاهی اتفاق میوفته

 14. Bb می گوید

  آیا تیز بر باعث پارگی بکارت میشود

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر باعث پارگی نمیشود

 15. z می گوید

  ایا ممکنه خون ریزی مربوط به بکارت ۴۸ساعت طول بکشه ؟و ایا این مدت خونریزی بعد رابطه فقط میتونه مربوط به بکارت باشه یا ممکنه به دلیل فشار وارد شده منجر به پریودی بشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هیچ فشاری باعث پریودی نمیشود باید معاینه بشید

 16. Mary می گوید

  سلام من در اولین نزدیکی بعدش یه مقدار خیلی کم خونریزی داشتم و رنگ خون شفاف بود و بعد از یک یا دوساعت هم پریود شدم الت ایشون فقط به اندازه یک بند انگشت در واژن من کردن میخواستم بدونم ممکنه پرده بکارت من پاره شده باشه یا نه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله دچار پارگی شدید

 17. tanaz می گوید

  سلام
  من تازه ازدواج كردم
  دكتر گفته بود بكارتم حلقوي هست و ممكنه خونريزي نداشته باشم
  تو رابطه اول كه كاملا وارد شد هيچ خونريزي نداشتم
  ولي بار دوم خونريزي زياد و روشن و شفاف داشتم و تا ١ ساعت طول كشيد در حد ريختن كف حمام
  بنظرتون دليلش پاره شدن بكارت هست يا عفونت و كيست ؟
  و قبل از ازدواج عفونت زيادي داشتم و دوبار قرص هاي چرك خشك كن استفاده كردم
  ممنون ميشم جواب بديد

  1. دكتر مشاوره می گوید

   دلیلش فقط پارگی پرده بکارت

 18. raha می گوید

  سلام با سقط جنین یک ماه پرده بکارت پاره میشه؟ق

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر معمولا تا هفته ۶ پارگی بوجود نمیاد

 19. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید
  ایا با مالش شدید واژن و خوردن پارگی ایجاد میشه؟؟
  اخه من بعد دو روز ترشح قهوه ای رنگ دارم خیلی استرس دارم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   امکان خراشیدگی بکارت وجود داره

 20. A می گوید

  سلام.
  میخواستم بدونم با وارد شدن انگشت اون هم فقط دوبار بکارت از بین میرود؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر ولی احتیاط کنید و انجام ندهید

 21. غزل می گوید

  سلام
  به نظر شما لازمه که دختر خانم ها قبل از ازدواج به مامایی مراجعه کنند و از نوع پرده بکارتشون اطلاع پیدا کنند؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله حتما بهترین کار اگاهی از دستگاه تناسلی قبل از ازدواج است

  2. بی نام می گوید

   سلام میخواستم بدونم خودارزایی در حمام با ا‌ب میتونه پرده رو از بین ببره؟

 22. پاشا می گوید

  با سلام
  میخواستم بدونم خونریزی شدیدبعد. از نزدیکی و. سوزش زیاد بطوری ک. نه بشه نشست نه وایساد. عادیه؟!
  خودم میدونم پرده. بکارت پاره شده ولی خونریزی عادی نداره دکترم نمیشه رفت
  از کمرپس یخ استفاده کردم جواب نداد
  چند نفر ترسوندنم گفتن احتمال خونریزی داخالی هستش و. مرگ
  احساس سرگیجه و بدن. داغی میکنه چشماشم سیاهی میره
  ممنونم میشم جوابمو. بدین و از ایمیل بیشتر درجریانم بزاید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   شاید دراثر پارگی شدید رگی پاره شده که چنین شدید خونریزی میکنید حتما مراجعه کنید به بیمارستان یا درمانگاه تا بخیه زده بشه

 23. زری می گوید

  سلام خسته نباشین
  به دکتر مراجعه کزدم گفتن پردع سالمه ولی سمت چپ پرده اسیب دیده
  ایا ممکنه در اثر همین اسیب دیدگی در حین فعالیتی پردع پاره بشه؟
  خواهشا کمکم کنین من برای ابتدایی ترین کارام دچار مشکل شدم میترسم هرلحظه پرده پاره بشه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   اصلا اینگونه نیست که دراثر کارهای روزمره بکارت پاره بشه راحت به کارهاتون برسید وخودتونو اذیت نکنید

 24. زهره می گوید

  وقت بخیر،امکان آسیب دیدگی پرده بکارت در صورت پاره نشدن کامل هست؟ در صورت آسیب دیدگی در ارتباط بعدی دیگه خونریزی بوجود نمیاد؟
  مقداری خون از این ناحیه خارح شد و رقیق و روشن بود اما خیلی نگرانم که مارگی کامل باشه.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هرگونه ورود به ناحیه تناسلی و هر گونه خروج خون و مایع نشانه پارگی بکارت میباشد

   1. Nahal می گوید

    سلام من از واژنم مایع کرمی رنگ خارج میشه که دکتر گفتن مایع ازاده و من به خاطر این موضوع حساس شدم و انگشتمو چندین بار وارد واژنم کردم که کامل مایع بیرون بیاد ولی خونی نیامده ممکن است که پرده پاره شده باشه؟

    1. راحیل می گوید

     سلام
     من رابطه ای که داشتم در حد مالش بوده و فقط سرش یکم رفت تو که فقط دردم گرفت کمی ،ولی تو اون لحظه از من خونی نیومد و بعد از ۵ تا۶ ساعت خون اومد،اونم رفتم دسشویی و تا نسشتم اومد ،خون شفاف بود و سریع قطع شد
     میخاستم بدونم ایا ممکنه پردومو از دست داده باشم ؟یا نه؟

 25. Sheyda می گوید

  سلام ببخشید برای موم انداختن زیاد درد داشتم و بعد از ۳ ساعت مقداری خون تقریبا قهوه ای ازم خارج شد .ایا امکان پارگی هس؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکان داره برای اطمینان برای معاینه مراجعه کنید

 26. بي نام می گوید

  سلام روز بخير
  سوْال من اينكه من به كلاسا أسب سواري ميروم و در حين أسب سواري احساس شديد سوزوش و درد و ناگهان خونريزي شديد. طوري كه احساس خيس شدن بهم دست داد. علت اين ممكن چي باشد . ممنونم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   حتما برای معاینه بکارت اقدام کنید

 27. زیبا می گوید

  ایا پرده بکارت ارتجاعی هم در اولین نزدیکی خونریزی داره؟ و کسی که پرده بکارتش ارتجاعی باشه میشه تشخیص داد که رابطه داشته یا نه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هرنوع پرده بکارتی قابل تشخیص هست

 28. یه بنده خدا می گوید

  چجوری از روش خانگی بفهمیم بکارت مون سالمه خواهش میکنم زود جوابمو بدین خیلی برام مهمه.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   متاسفانه بجز معاینه مامایی خودتون نمیتونید تشخیص درست بدید

 29. نگين می گوید

  سلام
  بعداز پاره شدن پرده ي بكارت سيكل قاعدگي بهم ميخوره؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر ربطی به سیکل قاعدگی نداره

 30. nona می گوید

  سلام
  آيا پارگي پرده بكارت رو تغيير چهره تأثير داره؟؟
  اگه تأثير داره چه تغييراتي ممكنه ايجاد بشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر هیچ تاثیری بروی چهره ندارد

 31. ریحانه می گوید

  سلام خسته نباشید
  من اولین نزدیکی با مسرم بطوری ک دخول تا سر انجام شد خونریزی درحد سه قطره داشتم و الت همسرم خونی شده بود اما سریع خودمو کشیدم و نذاشتم تا اخر بره الان ک همسرم میخاد دخول انجام بده حتی دستش میخوره بهم خودمو جمع میکنم درد شدید داره علتش چیه خیلی میترسم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   شما دچار ترس شدید شدید و باید تمرین کنید و از بی حسی کمک بگیرید

 32. رها می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  من اولین رابطم با درد بسیاااار شدیدی و خونریزی زیادی همراه بود
  بعد از دو روز هنوز هم گاهی خون میبینم
  دلیلش چی میتونه باشه؟???

  1. دكتر مشاوره می گوید

   دلیل خاصی نداره بعلت تنگی زیاد در اوایل رابطه گاهی خونریزی وجود داره

 33. بی نام می گوید

  سلام من پرید بودم و یک ورزش انجام دادم ک کمرم و پاهام از تو هوا زمین خورد و نوار جدید گذاشته بودم. بعداز زمین خوردن نگاه کردم دیدم مقدار کمی خون ریخته.و هیچ نوع دردی هم نداشتم.لطفا سریع جواب بدیداسترس شدید دارم.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خونریزی مربوط به همون پریودی بوده نگران نباشید

 34. Erfan_lilyahoohh می گوید

  سلام وقت بخیر نوک التم داخل واژن رفت خون بسیار زیادی امد وبعد خون شبیه به مخاط بینی شد ولخته شد ایاا پرده پاره شده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله مطمئنا باعث پارگی شده

 35. ss می گوید

  سلام. من برای اولین بار نزدیکی داشتم و خونریزی دارم. در حالت طبیعی خونریزی وجود نداره اما وقتی تو دستشویی میشینم خونریزی تازه و روشن ایجاد میشه؟ الان ۱۲ ساعت از اولین نزدیکیم گذشته و هر بار که دستشویی رفتم خونریزی روشن و کمی سوزش دارم. این طبیعی هستش؟ خونریزی چقدر ممکنه ادامه داشته باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله در اولین رابطه گاهی تا چندمین بار ممکن خونریزی و لک بینی داشته باشید نگران نباشید

 36. ناشناس می گوید

  سلام آیا برخوردآلت ها باهم درحد مالش ویا لاپایی وفشار باعث پارگی میشه بدون درد وهیچ خونی؟وآیا خودشخص میتونه پارگی یا نوع پرده رو تشخیص بده؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   ممکن باعث پارگی بشه ولی شخص قادر به تشخیص نخواهد بود

 37. بی نام می گوید

  سلام میخواستم بدونم اگه خودمون بخوایم پرده مون رو ببینیم امکانش هست که پرده پاره بشه؟ من چند روز پیش خودم امتحان کردم بعد از یک روز مایع قهوه ای رنگ ازم اومد امکانش هست بر اثر باز شدن زیاد پا پرده پاره بشه؟ توروخدا جوابمو بدید خیلی میترسم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   اگر معاینه و تشخیص بکارت انقدر اسون بود که دیگر نیازی به اینهمه دانش و مطالعه پزشکی نبود

 38. فاطی می گوید

  سلام خسته نباشین ببخشید میخواستم بدونم آیا بعد از پاره شدن پرده بکارت این امکان وجود داره ک ب متخصص بروم و نوعش رو تشخیص بده چون قبل از پارگی هیچ اطلاعی ازش نداشتم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   دونستن اینکه پرده بکارتتون چه شکلی بوده چه فایده ای براتون داره

 39. 90560 می گوید

  سلام ممکنه پرده بکارت برای کسی تشکیل نشه اصلا؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   نه عزیزم برای همه تشکیل میشه

 40. زهرابهرامی می گوید

  گفتن پردت ازنوع حلقوی ارتجاعی هست.بخاطره همون خون نیومده؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله معمولا خونریزی ندارد

 41. فاطی می گوید

  راستش توی اولین رابطه خونی مشاهده نشد من حتی قبلش با کسی رابطه نداشتم و حتی خودارضایی هم نمیکردم ولی توی اولین رابطم خونی دیده نشد و نمیخوام نامزدم نسبت ب من شکی تو دلش باشه هر چند ک اینجور نیست ولی من خودم میخوام بدونم

 42. zahra می گوید

  سلام
  اطفا اگ میش جواب بدید فکرم مشغوله من ۱۳سالمه دوسال پیش بنا ب دلایلی ح.ش.ر.ی شدم و نمیدونستم ک پرده وجود داره واز روی نادانی یکی ازانگشتانم را داخل واژن کردم اما ن دردی داشتم و نه خونی اومد الان گیج شدم ایا شب اول ازدواجم خون ریزی دارم ؟؟؟؟
  لطفا کمکم کنید من سنم کمه معاینه ام نمیتونم برم

 43. *** می گوید

  سلام خسته نباشید من کاراته کار میکنم و تمرین های سختی انجام دادم دیشب متوجه مقدار خیلی کمی خون شدم و امروز زیر شکمم خیلی درد میکنه ممکن پرده پاره شده باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر پارگی پرده باعث دل درد نمیشود

 44. بی نام می گوید

  سلام خسته نباشید
  دخول انگشت در حد ۱-۲ سانتی متر میتونه باعث پارگی بشه؟؟ هیچ دردی هم احساس نکردم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر باعث اسیب نمیشه

 45. zahra می گوید

  سلام
  دختر ۱۶ساله هستم
  تو سن ۸_۹سالگی زمین خوردم و کم تر از یه قطره خون رو دیدم
  ایا پرده پاره شده ؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر با زمین خوردن بکارت پاره نمیشه

 46. بینام می گوید

  سلام،پرده من از نوع حلقوی و ژیمناستیک کار میکنم،۱ ساعت بعد اولین رابطم مقداری خون ازم خارج شد،و کمر درد دارم،لطفا جواب بدین که ممکنه پردم پاره شده باشه یا فقط خراشیدگی باشه
  چون ژیمناستیک کار میکنم از قبل امادگی اسیب دیدنو داشته،ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله بعداز هرنوع رابطه ای امکان اسیب وپارگی هست

 47. زینب می گوید

  سلام
  با عکس هم میشه فهمید پرده پاره شده یا نه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر عکس واصح نیست برای تشخیص بهتر

 48. F.R می گوید

  سلام. من تازه ازدواج كردم و بعد از اولين رابطه هيچ خونريزي نداشتم اما تا چند روز بعدش موقع دفع ادرار خونريزي رقيق و روشن با سوزش و گاهي همراه با لخته خون داشتم. اين بخاطر از بين رفتنه بكارته؟ در ضمن هنگام دخول احساس ادرار شديد و سوزش داشتم اين طبيعيه؟؟
  پيشاپيش ممنون از پاسخگوييتون ?

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بعصی خانمها در اولین رابطه دچار سوزش ادرار میشوند ولی بیشتربنظر میرسه خونریزی الان شما رحمی باشه نه بکارتی

 49. بیتا می گوید

  سلام. من چهار روز پیش برای اولین بار رابطه برقرار کردم و بکارتم رو از دست دادم الان که دارم اینو مینویسم هنوز خون ریزی دارم خصوصا وقتی میرم دستشویی تا میشینم برای اجابت مزاج خون میاد از واژنم. حال عمومیم هم خوب نیست سر گیجه دارم و بی اشتهام مضاف بر اینکه بر قراری این رابطه دو روز بعد از اتمام پریودیم بوده. آیا این مقدار خون ریزی طبیعیه؟ آیا حال من طبیعیه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر طبیعی نیست ولی به احتمال زیاد درحال تخمک گذاری هستید

   1. سارا می گوید

    سلام دختری ۱۹ساله هستم پردم حلقویه من چند بار رابطه جنسی داشتم که حتی نمیتونم بگم رفته تو واژنم یا نه نه خونریزی داشتم نه درد ولی شکل واژنم لایه لایه شده درصورتی که قبلا خودم پردمو میدیدم ایا بکارتم از بین رفته؟

    1. دكتر مشاوره می گوید

     بله مطمینا از بین رفته است

 50. Eli می گوید

  سلام
  من با نامزدم رابطه بدون دخول و ایشون در حد دو بند انگشت رابطه داشتن با من اما در حد ۱۰قطره خونریزی داشتم
  آیا پرده آسیب یا پارگی داشته؟؟
  ممنونم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله خونریزی نشانه اسیب پرده بکارت هست

 51. سارا می گوید

  سلام من انقدر ترس دارم از نزديكي و دخول كه همسرم كلافه شده..بكارت هم از دست دادم..خواهش ميكنم كمكم كنيد بتونم انجام بدم..زايلو ژل و سيمپلكس استفاده كردم اصلا تاثير نداشت خيلي درد داشت..راه ديگه بهم بگين لطفا

  1. دكتر مشاوره می گوید

   باید معاینه بشید ولی احتمالا شما از عدم تناسب ناراحت هستید

 52. احمد می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من با همسرم ک تازه نامزد کردیم دیروز رابطه داشتیم بعد رابطه ی من اصلا دخول نداشتم فقد لای پا بعد از رابطه مقدار خیلی کمی خون اومده بود و بعد دو ساعتم دوباره خون اومد مبخواستم بدونم پرده پاره شده یا ن؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   احتمالا بله دچار پارگی شده

 53. آزاده می گوید

  سلام
  من چند دفعه با نامزدم تقریبا تا نصفه آلتش دخول داشتیم ولی هیچ خونی نیامده بود و همیشه به من میگفت پردت ارتجاعی هست هر چند من تا حالا پیش ماما نرفتم جهت تشخیص نوع پرده تا اینکه امروز آلتشون کامل داخل شد از کاندوم هم استفاده کردیم ولی وقتی کشیدن بیرون خونی بود و تا الان هم که ده ساعت گذشته باز خون میبینم بخصوص وقتی دستشویی میرم خواهش میکنم راهنماییم کنید.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بکارت شما بطور کامل پاره شده و حتی واژن نیز باز و گشاد شده

 54. سارینا می گوید

  سلام خانوم دکتر،روزتون بخیر، من حدود ۱سال پیش رابطه داشتم، و هیچ دخولی انحام نشد فقط یه لحظه یه ضربه با فشار به واژنم وارد شد و خون خیلی کمی در اندازه نوک سوزن اومد که حالت لخته نخ مانند داشت، ولی دخول انجام نشد، ایا پرده ام پاره شده؟ البته بعد ها هم در رابطه دخول انجام نشد ولی تا اندازه فقط کلاهک داخل میشه،ایا داخل نشدن کامل به دلیل وجود پردمه؟ یا من پردمو از دست دادم؟ البته انگشت کامل داخل میشه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله به احتمال زیاد دچار پارگی بکارت شدید

 55. y می گوید

  سلام ببخشید من یه بار ازتون سوال کردم که موقع لکه بینی پریودم سوزش شدید تو واژنم دارم ایا ممکنه پردم مشکل داشته باشه؟ولی متاسفانه پیاممو نمیبینم اصلا.لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر سوزش نشان مشکل بکارت نیست

 56. /دوتا می گوید

  میخواستم بدونم من اولین بار که رابطه انجام دادم خون زیادی ازهمسرم اومددلیلش چی میتونه باشه چون چند روزی میگزره اما بازهم خون زیادی میاداز همسرم تراخدا دلیلشا بهم بگید. خیلی نگرانم.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   ایشون دچار پارگی از ناحیه پرینه شدن زودتر برای معاینه اقدام کنید

 57. بينام می گوید

  سلا م
  ايا برخورد جزئي الت تناسلي كه بايث كمي خونريزي شده
  ممكن هست كه خراش برداشته باشه يا به طور كامل پاره شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکان پارگی هم وجود دارد

 58. E می گوید

  سلام خسته نباشید?
  یه سوال داشتم…
  میخواستم بدونم که پرده بکارت فقط با دخول آلت تناسلی یا هر چیزی که شکل آلت رو داره پاره میشه؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   دخول هرشئ باعث پارگی میشود

 59. سارا می گوید

  با سلام من یک هفته اس که نامزد کردم ۰ نامزدم چنبار تا یک و نیم بند انگشت خودش رو درون واژنم کرده۰ بعد از تقریبا سه روز لکه هاي خون روی شرتم دیدم و فردای اون پريود شدم ۰ آیا ممکنه این قطره های خون بر اثر پارگی پرده بکارت باشه؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر لکه ها بخاطر شروع قاعدگی بوده

 60. Sasa می گوید

  سلام من ورزشكار حرفه اى هستم كه ورزشم روى يه زانو بايد مى ايستيدم مى گفتن به پرده اسيب مى رسونه رفتم دكتر گفت ازناحيه ٤ و ٧ دچار پارگى خفيف شده با اين كه رابطه جنسى كه داخل بشه نداشتم مى خواستم ببينم در صورت پارگى كامل دچار خونريزى مى شه چون دكتر گفت بيا ترميم كه خون بياد چون گفت امكان داره بياد امكان داره خونريزى نداشته باشى ايا حرفشون صحيح بوده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله اگردچار اسیب شده باشه خونریزی نمیکنه

 61. مریم می گوید

  سلام.من دوهفته پیش با نامزدم رابطه داشتم که ناخواسته دخول صورت گرفت و خون زیادی ازم رفت.خونریزیم تا دو روز ادامه داشت. بعد پریود شدم و امروز دقیقا روزبعد از پریودیمه که دوباره رابطه داشتیم امادخول نداشتیم.باانگشت که داخل میکرد دردکمی داشتم و بعد کمی خون اومد. میخوام بدونم پرده ام پاره شده یا نه؟ و علت خونریزی چیه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله پرده بکارت به طور کامل پاره شده

 62. پرستو می گوید

  سلام ببخشید با الاکلنگ بازی در ۱۵ سالگی احتمال پارگی پرده است؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر این بازی باعث پارگی نمیشود

 63. زهرا می گوید

  سلام اكانش هست در اولين رابطه خون بعد از پارگي خون بياد و اين خونريزي ٢-٣ روز ادامه پيدا كنه به صورت لكه هاي كوچك؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکانش هست و طبیعیه

 64. Eli می گوید

  سلام
  رنگ خون پرده با رنگ خوني ك از بدن مياد فرق داره؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر خون تمام نقاط بدن یه رنگ

 65. فاطیما می گوید

  ورود فقط یکبار انگشت میانی بطور کامل ب داخل واژن بدون خون ریری و بدون درد و‌سوزش جایی نگرانی دارد؟احتمال اسیب دیدگی یا پارگی وجود دارد؟احتمال ارتجاعی بودن هست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر ورود انگشت باعث پارگی نمیشود

   1. ... می گوید

    ی سوال اگر همین انگشت وارد واژن بشه و وقتی انگشت خارج شد انگشت خونی بود یعنی بکارت پاره شده؟

    1. دكتر مشاوره می گوید

     بله حتما

 66. فاطیما می گوید

  خیلی ممنونم …اسیب دیدگی چطور؟؟؟؟اخه نه خونی اومده نه درد و سوزشی؟

 67. 012 می گوید

  سلام،آیا ترشحات وارژن در طولانی مدت (چندین سال)و خود ارضایی با دیدن دو سه قطره خون در دوران نزدیک قاعدگی نشانه چیست؟ممنون بابت پاسخگویی به سوالات خدا خیرتون بده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   نشانه پارگی نیست میتونه لکه بینی قبل قاعدگی باشه

 68. هستی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من یکبار سوال کردم اینجا متاسفانه پیامم چاپ نشد
  میخواستم بدونم در رابطه ای که دخول نبوده بصورت کامل و فقط یکبار ارم اندازه یک بند انگشت بوده و بعد نیم ساعت مقدار کمی خیلی کم خون شفاف با مایعی بی رنگ بیاد ینی چی؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد

 69. B.a می گوید

  سلام
  بعد از خودارضايي و فقط با مالش شديد بدون دخول اگر بعدش در لحظه ي اوله ادرار كمي رنگ خون ديده شه و بقيه ادرار سفيد باشه يعني بكارت آسيب ديده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر نگران نباشید

 70. 5537 می گوید

  سلام خسته نباشید. ایا پودر نظافت میتونه باعث اسیب دیدگی بکارت بشه؟ ممون میشم جواب بدید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر باعث اسیب نمیشود

 71. بی نام می گوید

  سلام من چند وقت پیش با نامزدم دخول داشتیم والان بازهم دخول داشتیم ولی خونی نیومد واژن همسرم هم خیلی تنگ نیست آیا ممکنه قبلا پاره شده باشه بامعاینه میشه فهمید پرده قبل از پاره شدن از کدوم نوع بوده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله با معاینه پزشکی میتوان متوجه شد

 72. دكتر مشاوره می گوید

  احتمال کمی وجود داره ولی معاینه بشید تامطمین بشید

 73. مهسا می گوید

  سلام و خسته نباشید من با نامزدم نزدیکی داشتم و حدود چند ساعت بعد همراه مخاطش در حد یه رگه خونی فقط حتی یک قطره هم نه روی دستمال خون دیدم،آیا امکان پارکی هست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   امکان زیاد اسیب خورده

 74. سارا می گوید

  سلام امروز دوستم با پا زد تو واژنم احساس درد و سوزش کردم ولی تا اونجا که می دونم خونی نیومد ایا امکانش هست پاره شده باشه یا من الکی حساس شدم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   الکی حساس شدید?

   1. بی نام می گوید

    اگر در ناحیه تناسلی خارش زیاد باشه دلیلش چیه ؟؟
    ایا امکان‌پارگی بکارت هست ؟؟
    ممنون

    1. دكتر مشاوره می گوید

     بیشترین دلیل عفونت قارچی و امکان خراشیدگی بکارت هست

 75. Dori می گوید

  سلام ببخشید با ضرب نشستن باعث پارگی میشه؟البتع بعد از این اتفاق درد شدید هم زیر دل به وجود اومد ایا پرده پاره شده با نه؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر نگران نباشید

 76. :) می گوید

  و ببخشید تو چکاب کامل نشون میده پرده سالمه یا ن؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله حتما

 77. بهار می گوید

  سلام خسته نباشید
  چند روز پیش سر آلت نامزدم به واژنم خورد با یه کم فشار .ولی هیچ دردی احساس نکردم آخرای قاعدگیمم بود به خاطر همین نمیدونم خونریزی داشتم یا نه آیا به نظرتون پرده بکارت پاره شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر بنظر سالم میاد

 78. مریم می گوید

  سلام .من مربی بدنسازی هستم .مدتیه بکارامو از طریق رابطه جنسی از دست دارم .میخوام ترمیم کنم .ایا ترمیم بر روی فعالیت ورزشیم تاثیری میزاره؟در طول روز ۸ساعت تحرک دارم …امکانش ینی هست بعد ترمیم عملم جواب نده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بمدت ۱ماه نباید فعالیت کنید

 79. Homa می گوید

  سلام خسته نباشید من با نامزدم دو بار دخول داشتم و هر بار ن دردی حس کردم ن خونریزی داشتم اوایل نامزدی دکتر هم رفتم گف پردت سالمه .
  راهنمایی کنید.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   احتمالا از نوع ارتجاعی یا اندازه الت مردانه بقدری کوچک که پاره نکرده

 80. بی نام می گوید

  چکار کنم عفونت قارچی از بین بره ؟؟؟
  اما تا الان دستم به داخل نرفته

 81. بلب می گوید

  سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه جنسی واژن داشتم بعد از چند ساعت خون اومده ممکنه پاره شده باشه azbtrلطف به این ایدی پیام بدید ممنون دکتر

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله هرگونه رابطه جنسی از واژن باعث پارگی بکارت میشود

 82. Mohi می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید….خونی که بعد از آسیب دیدن پرده میاد ممکنه بصورت آبی باشه که هنگام ارضا شدن از بدن خارج میشه ؟یا ممکنه بصورت یک لکه قهوه ای باشه؟ممنون میشم پاسخ بدید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   رنگ خون انسان قرمز چرا باید ابی باشه

 83. SHSHHS می گوید

  آیا زدن موهای ناحیه تناسلی باعث از بین رفتن پرده بکارت میشود؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر عریزم???

 84. maryam می گوید

  آیا اون چیزی ک شبیه به ی تیک گوشت و روش سوراخ داره و با فشار هم بیشتر مشخص میشه بکارته یا اینک آسیب دیده

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله بکارت ولی اسیب دیدگی برای شماقابل تشخیص نیست به مامایی مراجعه کنید

  2. ناشناس می گوید

   سلام وقت بخير
   ايا با فشار الت ب وازن ،در صورت شلوار داشتن هردو طرف هم ممكنه باعث اسيب بكارت بشه؟
   جون من بعدش قطره هاي بسيار كوجك خون در لباس زير مشاهده كردم 🙁

   1. دكتر مشاوره می گوید

    فشار از روی شلوار باعث پارگی نمیشود

 85. اكوا می گوید

  سلام
  ميخواستم بدونم وقتى دخول هنگامى كه آدم پريود باشه باعث پارگى بكارت ميشه؟ ( با توجه به اين كه خون لخته اى خارج نشده)

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله باعث پارگی میشود

 86. Mohi می گوید

  باسلام…..ن منظورم رنگ آبی نبود گفتم به شکل آب میتونه باشه (آبی که موقع ارضا شدن از بدن زن ترشح میشه )یه مایع سفید رنگ منظورمه که هیچ خونی داخلش نباشه……….یا ممکنه بصورت لکه قهوه ای رنگ‌ باشه؟؟یعنی درکل خون قرمز نباشه….بعد از پاره شدن بکارت منظورمه……باتشکر

 87. Mohi می گوید

  ببخشید یه سوال دیگم دارم آیا بعد از داشتن یک رابطه سطحی که روز اخر پریود انجام شده باشه و مشکوک باشی که نکنه از طریق پیشاب یا منی باردار شده باشه(باکره هستم البته)اگر ماه بعد پریود بشم بارداری بطور کلی منتفی میشه؟؟؟و یک سوال دیگه هم دارم ممنون میشم پاسخ بدید اگر یک سانت از انگشت بصورت خیلی آروم بطوری ک اصلا با ضربه و بصورت مستقیم وارد نشده باشه مثلا بصورت مالشی وارد واژن بشه ممکنه به بکارت آسیب بزنه؟خاهش میکنم ب دو سوالم پاسخ بدین .سپاس

 88. اسا می گوید

  سلام خسته نباشد. سوال من ج داده نشد من خیلی خیلی نگرانم و استرس دارم. من موقع نزدیکی درد خیلی زیادی متحمل شدم و مانع از ادامه کار شدم و یک ساعت بعد پریود شدم این درد میتونه در ارتباط با پریودی باشه؟ من چکار کنم ک دردی حس نکنم خواهشا ب سوال من ج بدید ممنون میشم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   به قسمت مقاله نزدیکی بدون درد مراجعه کنید

 89. هدی می گوید

  سلام.خانم دکتر من با همسرم نزدیکی داشتم البته گویا پرده اول واژن نبوده و میزان زیادی دخول صورت گرفت ولی زمانی ک من احساس سوزش کردم از ادامه کار دست کشیدیم.ک متوجه خونریزی مقداری خون شدیم.البته من از سیمپلکس ۲درصد استقاده کردم برای همین میخواستم بدونم پرده پاره شده یا هنوز باقی مونده .البته داخل واژن مقداری سوزش هم دارم.میخوام بدونم دفعه بعد هم درد خواهم داشت یا نه.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله صد درصد پاره شده

 90. Shagha می گوید

  با سلام دکتر
  من برای اولین بار وارژن را موم انداختم و در حین انداختن موم در سالن احساس درد زیاد داخلی داشتم که بهد در دستشویی روی دستمال کاغذی خیلی کن خون تقریبا نارنجی دیدم و شب هم از درد خوابن نمیبرد ایا به پرده بکارت آسیبی وارد شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   باید معاینه بشید به ادرس مطب همکارمون مراجعه کنید جهت معاینه
   https://mamateb.com

 91. f می گوید

  سلام خسته نباشید
  من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم که به صورت اتفاقی سر الت رفت دخل واژگون و ایشون سریع خودشونو کشید اون ور اصلا هیچ خونی نیومد بعد از ۳-۴دقیقه که ایشون وایستاده بودن در حد دو الی سه قطره خون امد
  میخواستم ببینم پریده ایشون دچار خراشیدگی شده یا پاره شده ؟
  ممنون از لطفتون

  1. دكتر مشاوره می گوید

   احتمال پارگی ۹۵درصد وجود دارد

 92. Mohi می گوید

  با سلام من در شب آخر پریودم با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم هیچگونه دخولی حتی خیلی کم هم انجام‌نشد فقط لاپایی انجام شد اما آلت با واژن برخوردی نداشت و خیلی هم طول نکشید شاید بیست ثانیه که به گفته نامزدم هیچ گونه آب یا پیشابی ازش خارج نشده و بعدش منو با دست که من خودم احتمال میدم شاید آغشته به منی بوده منو ارضا کردن آیا احتمال داره من باردارشم در این دو صورت؟؟خیلی نگرانم ممنون میشم پاسخ بدین

 93. Mohi می گوید

  ببخشید دکتر چندبار پیام دادم جواب ندادید لطفا جوابمو بدید خیلی برام حیاتیه…درضمن لازمه بگم دستشون که گفتم احتمال داره به‌منی آغشته شده باشه من مطمعن نیستم خودشون میگن نبوده منم چیزی ندیدم فقط احتمال میدم آیا احتمال بارداری هست؟من روز اخر پریودمم بودم…پریودم معمولا یا منظمه یا ممکنه چند روزی دیر تر بشه اما زودتر نشده.

 94. Ava می گوید

  سلام ایا با رابطه از مقعد امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد ؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکان پارگی وجود دارد

 95. Ava می گوید

  سلام…دکتر ببیخشید میخواستم بدونم بعد از پارگی پرده بکارت تغییر تویه جسم و اندام بوجود میاد؟

 96. محسن می گوید

  سلام ایا ممکن است که موقع عادت ماهانه پرده پاره شود چون من شنیده ام موقع عادت رحم باز میشود و اگر ضربه محکمی بخورد پاره میشود درست است ؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر اصلا صحت پزشکی ندارد

 97. ... می گوید

  میخاسم بدونم در زمان پریودی خوردن ترشی و سبزی و از این قبیل باعث نازایی میشه؟ این مورد رو شنیدم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر صحت علمی ندارد

 98. Mohi می گوید

  باسلام…..آیا بعد از یک رابطه سطحی اگر در ماه بعدی پریود بشی احتمال بارداری وجود داره یاخیر؟؟

 99. پگاه می گوید

  سلام خسته نباشيد،
  من چند ماه كه ازدواج كردم با همسرم رابطه داشتم دخول در حد يكي دوسانت انجام شد،ولي درد خيلي شديدي داشتم دست كشيديم و هيچ خوني هم نيومد،دفعات بعد دخول بيشتر انجام شد ولي باز درد دارم ،انگار كه به ديوار برخورد ميكنه هيچ خوني هم نمياد!
  برم معاينه بعد از چند ماه معلوم ميشه نوع پردم چي بوده،قابل تشخيصه؟

 100. سوده می گوید

  سلام.من بار اولی که رابطه داشتم حین دخول خون نیومد و ده دقیقه تا یه ربع بعد خون اومد و تا چند روز موقع دستشویی خون میومد.آیا عادی هست؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله کاملا طبیعیه

 101. محدثه قاجاوى می گوید

  سلام من با نامزدم در روز آخر پريودم براى اولين بار رابطه داشتم . خونريزى پريود من در حدى بود كه صبحش فقط چند قطره خونريزى داشتم. بعد از ورود آلت خونريزى داشتم و اين خونريزى تا بعدش هم ادامه داشت بيشتر از سه قطره هم بود ميخواستم بپرسم اين خونريزى به خاطر پريودم بوده يا خونريزى بكارت بوده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بعد از ورود الت تناسلی و خونریزی هنوز شک به پارگی بکارت دارید بله پرده بکارت شما صد درصد پاره شده است

 102. Mohi می گوید

  خاهش میکنم جواب سوال منو بدین…..اگه بعد از یه رابطه زن ماه بعدی پریود بشه دلیل قطعی بر عدم بارداری است؟؟خون مشاهده شده دقیقا مثل پریودهای قبلی هست و دقیقا به همان مدت زمان پریودهای قبلی(با این تفاوت که همانند پریودهای قبلی درد شدیدی دز ناحیه شکم حس نشد درابتدای پریودی)ممنون میشم یه راهنمایی کنید

 103. 650 می گوید

  سلام
  من چند ماه كه ازدواج كردم ،دخول در حد دو سه سانت هميشه انجام ميشه دردشديدي دارم و هيچ خوني هم نمياد
  برم معاينه بعد از چند ماه معلوم ميشه نوع پردم چي هست،قابل تشخيصه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله دراین صورت معلوم خواهدبود

 104. setareh می گوید

  سلام من امروز چهار روزه که از اولین رابطه ام میگذره ..وقتی دخول انجام شد چهار پنج قطره خون روشن و شفاف اومد،حالا هم که چهار روز میگذره هنوز چهار پنج قطره خون ازم میاد
  به نظرتون پرده بکارتم پاره شده و دلیل اینکه هنوز خون ریزی دارم چیه؟؟تورو خدا نگرانم اگه میشه زود جواب بدین

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بکارت شما صدردصد پاره شده است و این لکه بینی ها طبیعیست

 105. ** می گوید

  سلام اگر کمتر از یک بند انگشت شاید ۲_۳ سانت انگشت داخل شده و بعد از آن چند قطره کم خون آمده و كمترا ز يك دقيقه بند بيايد امکان پارگی وجود دارد؟
  در صورت آسیب یا خراشیدگی امکان خونریزی مجدد هست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله احتمال پارگی هست وبستگی به میزان اسیب دارد

 106. Z می گوید

  سلام.من چند وقت پیش خودارضایی داشتم اما چیزی داخل نکردم فقط با انگشت وسط مالش دادم اما همون موقع خونی نیومد اما فرداش تا چند روز یکم لکه خون میدیدم که تیره رنگ هم بود بعدم پریود شدم .یعنی الان بکارت پاره شده؟خیلی نگرانم و همینطور پشیمون

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر لکه بینی به علت قاعدگی بوده

 107. فرناز می گوید

  ببخشید من انگشت اشارم تا ته کردم داخل واژنم و بدون دردو خونریزی داخل شد ..میخواستم بپرسم احتمال اینکه حلقوی ارتجاعی باشه هست یا خیر ؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله این احتمال وجود دارد

 108. عاطی می گوید

  سلام پزشکطی قانونی میتونه بفهمه پرده چجور پاره شده و اینکه ایا رابطه ای وجود داشته یا نه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   در بیشتر موارد خیر قابل تشخیص نیست

 109. عسل می گوید

  سلام بعد ازاولین رابطه لکه بینی تا سه روز طبیعی هست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله عزیزم در ابتدای نزدیکی جنسی لکه بینی تا چندروز طبیعیست

 110. ..... می گوید

  سلام ببخشید من از سر سره ی پارک ابی با شیب خیلی زیاد پایین اومدم و اب با فشار زیادی بهم برخورد کرد و درد خیلی زیادی داشتم ولی خونی ندیدم احتمالی هست که پرده بکارتم پاره شده باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر معمولا با این فشارها اسیبی به بکارت وارد نمیشود

 111. سوده می گوید

  سلام.لطفا درباره عمل هایمینوپلاستی هم اطلاعاتی بذارید.

 112. زهرااااا می گوید

  سلام من چند روز پیش با پسری رابطه داشتم دخول کامل صورت نگرفت و هیچ درد و سوزشی هم احساس نکردم. اما چند قطره خون اومد. یعنی حتما پرده بکارت از بین رفته؟؟.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   به احتمال زیاد بله دچار پارگی شده اید

 113. M.m می گوید

  باسلام درشب اول نزدیکی باهمسرم خونریزی داشتم حدودا جوری که باید یک ساعت یک بار نواربهداشتیم روعوض میکردم تاکه به بیمارستان رفتیم کلا پشت لباسم غرق خون بود که دکتر موقع معاینه یک لخته خون از واژنم خارج کرد و بعداز مدتی کوتاه مرخصم کرد و پرسیدم علتش میتونه پرده بکارت باشه و زخم شده باشه ولی خیلی پاسخ دقیقی بهم ندادن و گفتن شاید و نباید تا ده روز نزدیکی کنی تا خوب شی
  حالا میخوام بدونم علتش چی بوده و اون لخته چی بوده؟بخاطر پرده یا زخم لخته خارج میشه؟ حدودا کمی کوچکتر از مچ دست بود.
  حالت نزدیکی هم بصورت این بود که به شکم و صاف خوابیده بودم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   چیز خاصی نبوده دراثر خونریزی زیاد لخته تشکیل شده همین

   1. M.m می گوید

    ببخشید دکتر اون خونریزی ناشی از پرده بوده؟

 114. لیلا می گوید

  سلام من داشتم بازی میکردم با خواهر کوچکم پریود هم بودم. بعد نشستم رو زمین و آبجیم هلم داد پاشنه پام با اونجا برخورد کرد و بعدش خون اومد و یه چیز جامد اومد خیلی میترسم پردم پاره شده باشه.?

  1. دكتر مشاوره می گوید

   برای معاینه پرده بکارت مراجعه کنید مشوک به پارگی هستید

 115. آرزو می گوید

  سلام دوبند انگشت وارد واژنم شد و الان کمی خون قهوه ای رنگ ازش میاد میخواستم بدونم پرده بکارتم پاره شده یا آسیب دیدگی جزئی بوده و جای نگرانی نیست؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   صد در صد اسیب و پارگی ایجاد شده

 116. بی ناممممم می گوید

  سلام با نامزدم رابطه همراه با دخول داریم و من ن خونریزی دارم ن درد فقط کمی سوزش بعد از هر دخول
  ۱ روز بعد از اتمام پریودی دخول داشتیم و در هنگام رابطه خونی مشاهده نکردم ولی حدود چند ساعت بعد ک ب دسشویی رفتم روی لباس زیرم خونی مانند خون پریودی مشاهده کردم و دیگر اثری از خونریزی و خون نبود ایا بکارت پاره شده یا همان خون پریودی؟
  من کمی شک دارم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   پرده بکارت شما حتما دچار اسیب شده است

 117. Sara می گوید

  سلام دکتر
  من تازه عروسی کردم وقتی اولین رابطمو برقرار کردم چن قطره خون از واژنم اومد,و از اون رابطه ۱هفتس میگذره و من بعضی موقع ها واژنم سوزش داره و خیلیم حالت تهوع میگیرم,دلیلش پاره شدنه پردم میتونه باشه؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله سوزش واژن طبیعیه ولی حالت تهوع خیر

 118. Zahra می گوید

  سلام ببخشید ایا داخل شدن یک انگشت کوچک در حد دو بند باعث پارگی میشه؟ در حد لحظه ای و خیلی کم درد احساس شده و خیلی کم هم خونریزی بود

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله حتما باعث پارگی شده

 119. Binam می گوید

  سلام
  اسيب ديدن پرده بكارت يا خراش با پاره شدن متفاوته؟
  وقتي پرده بكارت بدون دخول خراش پيدا كنه بايد دارويي چيزي استفاده كرد؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   هیچ داروی خاصی نداره عزیزم

 120. Zg.Mb می گوید

  سلام آلت بطور اتفاقی به واژن برخورد کرد..بار اول خون زیادی آمده بار دوم و سوم کم…آیا پرده بطور کامل پاره شده ویا امکان خون آمدن در رابطه بعدی وجود داره؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله کاملا پاره شده و دیگر خونریزی نخواهید داشت

 121. A.b می گوید

  سلام ببخشید من حدود ی سال پیش ی گوله پنبه ورودی واژنم ءذاشتم ولی خیلی تو نرفت هیچ درد و سوزش و خونی هم ندیدم فقط وقتی تو آینه خودمو نگاهدمیکنم انگار ی گوشت کوچولو آویزون شده ممکنه پردم پاره شده باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله حتما دیواره بکارت که پاره شده

 122. سعادتمند می گوید

  سلام ووقت بخیر ،من به تازگی برای اولین بار باهمسرم رابطه داشتم و پرده بکارتم پارهشد،حدود ده روزبعد هم مثل هرماه علائم پریود داشتم ولکه بینی خیلی کم داشتم وقطع شدو اصلا خونریزی نداشتم لطفا راهنمایی کنید باردار نشدم علت این خونریزی نداشتن چیه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   باید تست بدید

 123. یلدا می گوید

  سلام،من پریودی نامنظم دارم، حدود یکماه عقب انداختم با نامزدم رابطه داشتم در حد یک بند انگشتشون وارد شد هیچ درد حس نکردم، بعد از چند ساعت زیر دلم درد گرفت و لکه دیدم بعد خونریزی،الان دو روزه خونریزی دارم و حالا کم شده نمیدونم آیا پریودیه یا بکارتمو از دست دادم تو رو خدا راهنمایی کنید،ممنونم.

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر نشانه های قاعدگی دارید

  2. طاهری می گوید

   سلام
   آلت به طورناگهانی به داخل واژن رفت وخون زیادی اومد آیا پرده بکارت ازبین رفته وخون زیاد خطرناک نیست؟

   1. دكتر مشاوره می گوید

    بله بکارت از بین رفته است

 124. مهدیه می گوید

  سلام وقت بخیرمن بعدازاولین رابطه باهمسرم دچارخونریزی شدیدشدم درحدچنددقیقه اماالت روداخل رحمم حس نکردم
  امکانش هست که بکارتم برداشته شده باشه یااینکه به بافتهای دیگه اسیب رسیده باشه؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   امکانش ۱۰۰درصد هست

 125. مرضیه می گوید

  سلام
  من با نامزدم رابطه داشتم ووقتی به پزشک مراجعه کردم گفت قسمتی از پرده پاره شده است میخواستم بدونم ایا در دخول بعدی بازهم خون ریزی وجود داره

 126. Zahra می گوید

  با سلام خدمت و خسته نباشید
  تقریبا ۳ سال پیش من به صورت اتفاقی انگشت اشاره خودم رو داخل واژن خواهر کوچکم که ۵ ساله بود کردم
  البته حدود ۲یا۳ سانت و هیچ گونه خونی رو ندیدم
  احتمال پارگی هست؟؟

 127. مینا می گوید

  سلام، آیا امکان داره در هنگام دخول خونریزی صورت نگیره، و خونزیزی ۱۰ دقیقه بعد هنگام دفع ادرار رخ بده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکان دارد

 128. R b می گوید

  سلام.یک رابطه مقعدی با نامزدم داشتم.پس از رابطه مقدار خون از واژنشون اومد بود ولی الت من خونی نبود اصلا.یک روز هم بود که ایشون پریودیشون تموم شده بود.آیا پرده پاره شده یا پریود شدن.با سپاس

 129. aftab می گوید

  سلام ببخشید بادیدن فیلم های سکسی ممکنه پرده پاره شه

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر

  2. ناشناس می گوید

   سلام وقت بخير
   ايا با فشار الت ب وازن ،در صورت شلوار داشتن هردو طرف هم ممكنه باعث اسيب بكارت بشه؟
   جون من بعدش قطره هاي بسيار كوجك خون در لباس زير مشاهده كردم 🙁

 130. asal22 می گوید

  موقع نزديكي سوزش شديد داشتم بعد خونريزي احتمال پاره شدن هست؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   ۱۰۰درصد پاره شده

 131. Mina می گوید

  سلام من تقریبا ۸ یا۷ سالم بود که افتادم لبه جدول وخونریزی خیلی کمی همون لحظه داشتم و دردی هم احساس نکردم شایدفقط سوزش بود همون لحظه. احتمال پارگی وجود داره؟

 132. سیما می گوید

  ۳روز بعداز رابطه مقعدی از واژن خون اومدتقریبن زیاد و چند روز ادامه داشت بصورت لکه بینی و بعد از چند روز پریود شدم. ولی دخولی صورت نگرفته.یعنی پرده پاره شده؟ خواهش میکنم پاسخ بدین

  1. Hanieh می گوید

   سلام دوست عزیزم اگه چیزی وارد شده باشه احتمال پارگی وجود داره ولی میتونم بگم شاید اون لکه ها لکه های قبل از پریود بوده باشه در کل اگه چیزی وارد نشده نترسید😊

   1. دكتر مشاوره می گوید

    بله پارگی وجود دارد وجای نگرانی هم دارد

 133. سیما می گوید

  کسی پاسخ نمیده؟😞

 134. هلن می گوید

  سلام من چند سال پیش راهنمایی که بودم یک بند انگشت رو داخل کردم ولی خونی نیومد سریع بیرون آوردم فقط سوزش داشتم امکانش هست که پرده پاره شده باشه؟

 135. ترنم می گوید

  سلام ..بعداز اولین دخول خونریزی نسبتا زیادی داشتم ولی سر آلت خونی نشده بود بعدش ک خومو معاینه کردم یه ضایعه قرمز تیرع لبه واژنم هست ک نمیدونم چیه دردم ندارم خواهش میکنم جواب بدین نگرانم

 136. Fatme می گوید

  سلام…تازه نامزد کردم با اسرار همسرم دخول انجام دادیم درد خیلی داشتم ولی خون نیومداصلا میترسم همسرم بهم شک کنه لطفا جوابمو بدید

  1. دكتر مشاوره می گوید

   درحال حاضر فقط میتونید به مامایی مراجعه کنید برای معاینه

   1. Fatme می گوید

    پرده بکارتم پاره شده خیلیم درد داشتم ولی خون نیومد برا چی برم پیش معاینه؟

   2. زری می گوید

    سلام من روز هفتم پریودیمه شب خواب بودم از رو شلوار کنار چوچولم پایین ترو خاروندم ،بعدش لکه های قهوی دیدم ایا پرده بکارتم پاره شده ؟خیلی نگرانم

    1. دكتر مشاوره می گوید

     خیر پاره نشده نگران نباشید

 137. مینا می گوید

  باسلام
  من چندروز پیش نزدیکی داشتم برای اولین بار و خونابه ازم اومد البته کامل دخول نداشتم فقط بافشار کمی داخل رفت و خونابه ازم اومد میخوام بدونم پرده دارم هنوز یا نه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   پرده بکارت اسیب دیده است

 138. Nnnn می گوید

  سلام و عرض ادب میخواستم سوالی بپرسم من ۵ روز بعد پریودم نیمه شب وقتی ب دسشویی میرفتم اب با فشار خیلی زیاد وارد واژنم شد و سوزش گرفتم پریودم تموم شده بود ولی اون موقه خون اومد اول متومه خون اومدن نشدم بعد دیدم دستم خونیه همراه با سوزش بود بعد ک زور زدم این خون از روشنی به لکه ی قهوه ای تبدیل شد الان نمدونم چ کنم از کجا بفهمم اون خون پریودم بوده یا خون پرده

 139. Nnnn می گوید

  ایا دکتر زنان با نگاه کردن پرده کارت باعث اسیب زدن بهش نمیشه اخه بعد از نگاه دکتر ی خون دیدم بعدشم پریود شدم در صورتی ک زود تر از وقت پریودم بود ۲ هفته مونده بود ک بشم ولی زود شدم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر نگاه کردن باعث اسیب نمیشود

 140. kay می گوید

  سلام من یه بار با لگن روی کاشی افتادم هیچ درد و خونریزیم نداشتم امکانش هست که پرده م آسیبی دیده باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر

 141. ناشناس می گوید

  سلام.کامنتهارو که خوندم دیدم که خانم ها چقدر واقعا بدبختند.به علت ناآگاهی تو یک سن وعدم اموزش دادن بهشون به اینکه پرده چی هست وقتی دوران نوجوونی رو سپری میکنن مثل پسرا دست به خودارضایی میزنن.با انگشت وباهرچیز دیگه ای.بعد در جوانی تازه میفهمن پرده چیه وچه چیز مهمی در سرنوشتشون واینکه متهم به بی عفتی نشدن داره.من ۱۸سالم بود با درد شدیدی از ناحیه زیر شکم از خواب پاشدم.اصلا نمیتونستم کمرمو راست کنم.انقدر درد داشتم شبیه یبوست با شکم پر که قادر به دفع نبودم.دوساعت تو دستشویی بودم که راحت بشم از درد.گریه می کردم.درد بیشتر وبیشتر میشد .اما چیزی نمی اومد.انگشت میکردم تو واژن ومقعدم ک چیزی بیاد اما نه.بعد دیدم خون اومد.رفتیم دکتر وسونو گفتن کیستت ترکیده.کیست تخمدانی به اندازه توپ تنیس.کل شکمم مایعات خونی بود که قادر به دفع نبودم.اما اون خونی ک اومد بعدها بهش فکر میکردم نگران از اینکه نکنه چند انگشتی ک وارد می کردم باعث پارگی شده باشه.تا یک ماه قرص دادن بهم برای اینکه خون تو شکمم دفع بشه.این چه زندگیه واقعا.چرا باید این همه استرس بکشیم.منی ک اصلا تاالان دوست پسر نداشتم چرا باید استرس پرده بکشم.چرا هیچ اموزشی نمیدن بهمون

 142. Bi nam می گوید

  سلام
  من با نامزدم رابطه ای که منجر به دخول کامل بشه نداشتم
  روزه ۶پریودم بود
  فقط آلتشون رو کمی در حد یکی دو سانت شاید کم تر کردن داخل
  من بعد۱ساعت کمی‌خونریزی داشتم
  به نظرتون خون پریوده یا پرده پاره شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   احتمالا خون بکارت باید باشه

 143. Nnnn می گوید

  با سلام بنده هنگام شستشوی خودم متوجه یک سوزش کوچک سپس کمی خون مشاهده کردم قبلشم انگشتمو وارد کرده بودم ک ببینم پردم سالمه بعد تو سایت نوشته بود .بعد اینک موقع پریودی قبلن دل درد داشم الان دیگ ندارم ایا ممکنه پردم پاره شده باشه

 144. sahel می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بدونم بعد از انگشت کردن وقتی خون نیاد ولی زیر دل کمی درد بگیره امکانش هست پرده زدع شدع باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر

 145. Tttttt می گوید

  سلام من ١٦ سالمه نميدونستم پرده اينقد راحت پاره ميشه يه انگشتمو كردم تو ولى نه خيلى بعد چند شب كردم ديشب انجام دادم صب خونريزى داشتم ولى مثه پريوده و يكم لخته امكان پارگى هست ؟ من خيلى نگرانم

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله امکان پارگی وجود دارد

   1. sona می گوید

    سلام من ۱۶سالمه و دوتا انگشتم تقریبا میره داخل یبار بعد خود ارضایی کنی خون دیدم ولی قاعدگیمم بهم خورده نمیدانم خون پریودی هست یا بکارت لطفا راهنمایی کنید

    1. دكتر مشاوره می گوید

     باید معاینه بشید

 146. Mmmmm می گوید

  سلام اگر در دوران پریودی اولین بار دخول بخواد انجام بشه خون پریودی با خون پرده فرق داره یعنی مشخص میشه که پرده وجود داره یا خیر

 147. tyiryit می گوید

  سلام .من وقتی نه سالم بود حین بازی باالاکلنگ از الاکلنگ خوردم زمین و ی خونه کمرنگ همون حین دیدم..الان چی شده ؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   احتمالا خراشیدگیه نگران نباشید

 148. مري می گوید

  سلام ديروز نامزدم انگشتشو داخل واژنم كرد و چندبار ضربه زد اون لحظه هيچ درد و هيچ خوني نيومد ولي امروز صبح همراه با ادرارم يه لخته كوچيك خون اومد و ديگه نيومد ميخواستم بپرسم دليلش چي ميتونه باشه؟

 149. بینام می گوید

  با عرض سلام خدمت دکتر.
  خواهش میکنم جواب سوال منو بدید ممنون میشم.
  قسمت بالایی سوراخی ک ازش خون قاعدگی میاد چیه؟؟ مال من ی تیکه گوشته ک انگار ی خط وسطشه اولا من فکر میکردم بستست ولی الان ک دقت میکنم ی خط عمودی وسطشه ک با انگشتای دست باز میشه ولی خیلی بهم چسبیدست. اسم این قسمت چیه؟؟ باید کاملا بسته باشه یا ی خط وسطش باشه؟؟ خیلی نگرانم. خواهش میکنم اگه میدونید جواب منو بدید.

 150. بینام می گوید

  سلام. ی سوال خیلی مهم داشتم خواهش میکنم جواب بدید. میگم اون قسمت بالایی سوراخی ک ازش خون قاعدگی میاد چیه؟؟ شبیه ی تکه گوشته. من خیلی سرچ کردم ولی نفهمیدم. دقیقا قسمت بالایی سوراخی ک ازش خون قاعدگی میاد مال من ی برش عمودی داره ک اول من فکر میکردم بهم چسبیدست ولی آلان فهمیدم ی خط وسطشه ک با انگشتای دست از هم باز میشه؟؟ آیا این قسمت جز واژن حساب میشه؟؟

 151. بینام می گوید

  با سلام خدمت دکتر.
  ی سوال خیلی مهم داشتم. من در ناحیه واژنم در طول روز چندین بار ممکن است به صورت لحظه ای درد را احساس کنم. همش میترسم نکنه به پرده ام آسیبی وارد شده باشد. من مجردم. اصلا وسواس پیدا کردم. کل روز ب این موضوع فکر میکنم.همش فکر میکنم این احساسی ک الان دارم قبلا نداشتم واقعا نمیدونم چکار کنم. آیا ممکنه کسی ک ب پردش آسیب وارد شده چند روز پشت سر هم درد داشته باشد؟؟

 152. Maryam می گوید

  سلام
  من دو سال پیش از روی کنجکاوی کمتر از ی بند انگشتمو وارد واژنم کردم
  بعدش ک رفتم دستشویی روی شورتم دو قطره خون قهوه ای و قرمز دیدم
  بعد از دو روز هم پریود شدم

  ایا پردم پاره شده؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر نگران نباشید

 153. پروین می گوید

  سلام ببخشید من چن تا سؤال داشتم .
  ما دیروز عروسیمون بود وقتی امدیم خونه رابده رو شروع کردیم اصلا هیچ کاری نتونستیم بکنیم زیاد بهم فشار امد ولی خب هیچ کمترین خونریزی ندیدم همون لحظه که محکم فشار میداد خیلی بهم فشار میومد ولی وقتی درمیاورد دیگه دردی نداشتم خونریزی هم که نیست پس چی چیکار کنیم.
  بیچاره شوهرم دیگه بخاطر من خودشو خون دماغ کرد از خون اون استفاده کردیم زدیم رو دستمال .بخاطر اینکه دردم میومد ولی بعد رابطه دیگه نمیومد خیلیم خسته بودیم گرفتیم خوابیدیم .الان به نظرتون چیکار کنیم؟اصن کلا فک میکنم پرده پاره نشده .

 154. علیرضا می گوید

  سلام.من با ی بنده خدایی رابطه برقرار کردم.الت تا انتها نرفت داخل.امااا خون شدیدی اومد حتی تا ۵ساعت بعدش هم خون ریز ریز میومد والان ایشون حس میکنن و داخل واژن زخم‌ایجاد شده و ب راحتی نمیتونن بشینن و بلند بشن .من روز قبلش تا دو بند انگشت را داخل کردم اماا هیچ خونی نیمد .و الان ۲۴ساعت گذشته و حس میکنم‌زخم ایجاد شدو نمیتونم‌راحو حرکت کنم و بشینم ایا پرده پاره شده؟؟؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   بله به شدت هم پاره شده است

 155. گلی می گوید

  سلام من حمام رفتم پام از زیرم در رفت و زمین خوردم ممکنه بکارتم اسیب دیده باشه؟

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر

 156. کمکم کنید می گوید

  سلام من امروز با دیدن یه فیلم تحریک شدید شدم و انقباضاتی حس کردم و اینکه امروز روز دوم پریودیمم بعد از این اتفاق خونریزیم شدید شده همراه با لخته خون و حتی احساس میکنم مجاری خروج خون کاملا باز شده. یعنی برای پردم اتفاقی افتاده؟؟؟ایا اسیب دیده؟؟ کمکم کنید توروخدا

  1. دكتر مشاوره می گوید

   خیر سالمید

 157. مهری می گوید

  سلام
  ببخشید من رابطه داشتم و همون موقع خون اومد میخواستم ببینم پردم پاره شده یا ممکنه آسیب دیده باشه ؟؟

 158. آرامینا می گوید

  سلام من سال ۸۸ ترمیم انجام دادم برای پرده بکارت و اوکی بود الان قراره ازدواج کنم دلهره ی شدیدی گرفتم و اینکه میخوام یکی مطمئن معرفی کنید برای معاینه.. تا خیالم راحت بشه سپاس

 159. Baran می گوید

  سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی داخل چیزی نرفت فقط الت تناسلیش رو فشار میداد روش الان سوزش دارم حس میکنم انگار پوستش کشیده شده با انگار یه ذره از بیرون پوست پاره شده یعنی پردم هم اسیب دیده؟؟

 160. سارا می گوید

  سلام من ترمیم داشتم فک کنم ده سال میشه رابطه ی جنسی هم نداشتم الان یعنی از بین رفته ممنون میشم پاسخ بدین مگه تاریخ انقضا داره

 161. نازنین می گوید

  سلام من در زمان پریود حدود یک بند حتی کمتر از یک بند اما دردی نداشتم آیا ممکنه پردم ازبین رفته باشه خیلی نگرانم

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید